Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות כביש 85 מכרמיאל-לעכו

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הרצאה כזו הייתה גם נותן ללקוח שבא אליך כדי שתורידו "מחבל התליה".

מסופקני , אבל אם כן ,אז אתה מיוחד במינך.

ממש כן, עדיף לי(וגם ללקוח) לקוח חי (מושלם :shock:ומשלם) על לקוח מת...

.

מקור הלשכה המרכזית לסטטיטיסטיקה

2.5% מן התאונות נגרמות על ידי מהירות מופרזת. הרחק הרחק מעבירות כמו סטיה ממסלול חצית צומת באור אדום וכו'.

המשפט שכתבת הוא פשוט מרתק ומלא חוכמת חיים אבל אין בינו לבין נושא השרשור דבר וחצי דבר.

בדבר אחד אין מחלוקת ככל שהמהירות עולה חומרת הפגיעה עולה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחד אין מה לומר על המהירות עצמה?

הרי אם לא ראיתה/שמת לב, למצלמה הרי שנסעת מהר מידי והייתה גם דורס רוכב אופניים או הולך רגל! או שהייתה נתקל במכשול בכביש ונהרג בעצמך.

הסיבה שלא ראיתה היא שלא היתה ערונות מספקת מצידך ו/או אתה לא מספיק מוכשר לנהוג במהירות כזו ולהנפנים את נתוני הדרך!

אז אולי תחליט לשמור על חיי המשתמשים בכביש ולשים לב למה שיש בכביש ולצד הכביש, ועד אז אני מציע שתסע 10 קמ"ש מתחת למהירות החוקית.

קודם כל אם היה נהרג הולך רגל או רוכב אופניים הרי זה שהרוכב או ההולך אשמים לא פחות מהנהג,נמאס לראות את כל אותם רוכבי האופנים והולכי הרגל שנעים בשולי כביש בין עירוני ומסכנים אך ורק את עצמם ואת הנהגים ולא להיפך.מתי שמעת על הולך רגל או רוכב אופנים נהרג במעבר חציה ?,ורק שתדע שכל רוכב אופנים שאני רואה בשול הכביש אני צופר לו ממש חזק שיבהל.

דבר שני מה הקשר לזה שהיא לא ראתה את המצלמה לזה שהיא לא מוכשרת מספיק ?

זה שהכביש הזה הוא ל90 קמ"ש זה לא אומר שתנאי הדרך מגבילים ל90,זה כביש של 120 בכיף,שני נתיבים לכל כיוון והפרדה מבטון בין כל כיוון.

מצלמות נועדו להיות מוסתרות,אז כל אחד שצולם כי לא ראה את המצלמה הוא לא מוכשר מספיק לנהוג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?,ורק שתדע שכל רוכב אופנים שאני רואה בשול הכביש אני צופר לו ממש חזק שיבהל.

בקיצור תתאפס על החיים שלך כי [נמחק על ידי המערכת]

ותאמין לי דעות כמו שלך לא צריך לשמוע

תאמין לי שביקורתך הייתה מתקבלת גם ללא כל החרפות והגידופים המסומנים באדום

ואתה XXX גמור אם אתה עושה את מה שמסומן בכחול.

ראשית מותר לרוכב האופניים להיות על הכביש בדיוק כמוך. למה ? כי כך מתיר לו החוק!!!

פעולת הבהלה כזו יכולהגם בטעות לגרום לו לסטות לנתיב שלך ואז להידרס.

ומי האשם? אתה !!!!

וגם אם לא , לחיות עם התאונה הזו עד ליומך האחרון לא חוויה בכלל!!!

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שמעת על הולך רגל או רוכב אופנים נהרג במעבר חציה ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3905476,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3891807,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3887262,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3860857,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3782711,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3780582,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3755569,00.html

ואם כבר אתה מדבר על יפי נפש:

BILLABONG כתב:

כל רוכב אופנים שאני רואה בשול הכביש אני צופר לו ממש חזק שיבהל.

oldcar מנסה להציל חיים, אתה מחפש להרוג.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיציל חיים זה יהיה מי שיוריד את כל רוכבי האופנים מהכבישים !

זה שהחוק מתיר להם זה בדיוק הסיבה שהם נהרגים,כי הם חושבים שהחוק מגן עליהם.

אבל הם טועים,יש נהגים איומים בכביש שבלי קשר לחוק או מעבר לו הם עושים טעויות קריטיות וגורמים לאסונות

לא כל החוקים צודקים,למה אני לא רוכב על אופנים בשול הכביש ? כי זה מסוכן למרות שהחוק מתיר לי,

למה אני לא רוכב על אופנוע ? כי זה מסוכן למרות שאני יכול לעשות זה עם רישיון.

להיתחשב בשאר הנהגים בכביש זה גם כולל לא לנסוע אם אופניים בשול הכביש כי זה מסוכן ! לנהג ולרוכב.

ועוד משהו,אני האמת לא אחד שמסתכל על סטטיסטיקות אז אני חוזר בי בתגובה שרשמתי כמה נהרגו על שול הכביש וכמה במעבר חצייה.

אני רואה במעבר חצייה יותר מאור אדום,מאט תמיד לפניו ואם יש מישהו שרוצה לחצות אני נותן לך את זכות המעבר,לצערי בפעמיים האחרונות שזכורות לי מצויין,באותו היום הייתי בכביש דו נתיבי ונתתי את הזכות-ההולך החל לחצות וכמובן כמו תמיד הסתכלתי במראה וראיתי רכב טס ועבר את המעבר כאילו לא היה,אם ההולך רגל היה עושה עוד כמה מטרים הוא היה עף לעזאזל.

למרות שאני עשיתי משהו חוקי-בדיעבד הייתי גורם למוות של בנאדם-בגללי ! לא עלינו

אז אל תדבר איתי על מקרה שבו אני צופר לרוכב אופנים ורוצה רק להזהיר אותו שלא ינסע על שול הכביש,כי פה הוא שמע צפירה

ונבהל,בפעם הבאה אולי הוא לא ישמע כלום ורק יקבל את הפצצה.

תהיו בריאים כולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופר לו ממש חזק שיבהל.

צופר לרוכב אופנים ורוצה רק להזהיר

יש הבדל גדול בין לצפור ע"מ להבהיל לבין לצפור ע"מ להסב תשומת לב.

בכביש, אל תהיה צודק, תהיה חכם.

כשאתה יוצא לנסיעה, לפני תחילת נסיעה, שב דקה אחת במושב וחשוב לעצמך איך אתה יכול למנוע תאונות (גם אם הן לא באשמתך).

אם אתה יודע שיש רוכבי אופניים בשוליים, (בין אם הם שם באופן חוקי או לא), דאג לכלכל נסיעתך כך שתהיה מודע לאפשרות שהם שם ותמנע מהפתעות.

אם אתה יודע שיש הולכי רגל שמתפרצים לכביש, דאג מלכתחילה לקחת אפשרויות אלה בחישובי מהירות ותגובה והכן עצמך למנוע זאת.

אם אתה יודע שיש כאלה שעוקפים אותך כשאתה נותן זכות במעבר חציה, אולי כדאי בד בבד לפתוח חלון ולסמן עם היד לנהג המתפרע שיָאט.

אם אתה רואה רמזור ירוק, לא בטוח שנכון להאיץ ע"מ לעבור, אולי זה דוקא יביא אותך למצב אל-חזור שבו אתה נאלץ להשלים חציית צומת באדום.

ואגב, הקישורים שצרפתי אינם סטטיסטיקה הם כותרות העט"ר כמעט מעשה יום ביומו. האם יכול להיות שאתה מנותק מהמציאות ובגלל זה כותב:

דעות כמו שלך לא צריך לשמוע

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתגובה של אמיר שאפו

לזה הייתי מוסיף עוד

תתנצל לפני האיש OLDCAR

לדעתי האיש BILLABONG בהודעה הראשונה והאיש BILLABONG בהודעה השניה זה לא אותו איש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מחובר למציאות ופותח את כל אתרי המבזקים של וואלה נענע וHNN.

וכן ישה אני אותו בנאדם.

הבעיה בפורומים בכלל ובפורום הזה במיוחד זה שיש ים ויכוחים מפה ועד אין סוף

וכל מילה של מישהו אחד -10 אחרים יפרשנו אותה אחרת.

כמו למשל שאמרתי וציטטת אותי :"דעות כמו שלך לא צריך לשמוע"

שמשתמש כמו oldcar רושם למשתמש אחר "הסיבה שלא ראיתה היא שלא היתה ערונות מספקת מצידך ו/או אתה לא מספיק מוכשר לנהוג במהירות כזו ולהנפנים את נתוני הדרך!"

זאת תגובה ממש לא במקום,כמו שאמרתי-מצלמות נועדו להיות מוסתרות,כולכם פה יודעים שמהירות מופרזת היא חלק מאוד מאוד קטן מתאונות הדרכים(סטטיסתיקה,אני יודע) וכל מי שנתפס וצולם מעל המהירות המותרת הוא ברוב המקרים קורבן למסחטת גובי המיסים,אולי oldcar לא מכיר את הכביש הזה או את הנהגת אבל לבוא ולרשום למישהו שהוא לא עירני מספיק ויכל להרוג רוכב אופנים או הולך רגל בגלל שהוא לא עירני ולא ראה מצלמת מהירות - זה באמת מרגיז

ותגובה כזאת באמת עדיף לא לשמוע ואני יגיד את זה שוב ושוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BILLABONG,

המציאות היא (שוב מציאות) שמצלמות רמזור ומצלמות מהירות אינן מצלמות נסתרות.

נהג עירני יכול לזהות אותן בקלות, נהג בעל חושים חדים יזהה אותן בקלות.

כמובן שאם אתה עסוק בלדבר בטלפון (בדיבורית כמובן), או לשמוע מערכת על 80db, כנראה שתשומת ליבך תהיה מוסטת. אם זה עתה רבת עם חברה שלך, יכול להיות שהקשב שלך לא 100 אחוז לכביש, אולי לא כדאי לנסוע 90 ולהסתפק ב-80.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעת לילה גם אם המצלמות יהיו גלויות לעין (כמו במקרה שעליו נפתח השירשור) גם נהג עירני לא תמיד יזהה את המצלמה

(ואני מדבר על מצלמת מהירות ולא רמזור כמו במקרה שעליו נפתח השירשור).

בשעת לילה קשה לי להאמין שבאמת יש מישהו שירכב על אופניו בכביש עכו כרמיאל (כמו הכביש שעליו מדובר).

ויתרה מכך בשעת לילה הכביש ריק ומאפשר נסיעה בטוחה במהירות 120 קמ"ש (במידה והרכב בטיחותי ותקין)

אני לא יודע אם הנהגת דיברה בפלאפון,שמעה מוזיקה ודציבלים גבוהים,רבה עם החבר שלה ו\או ראתה חללית עם ניאונים בשמיים, כל זה לא מתקרב למצב שאדון oldcar יגיד לה שהיא לא מוכשרת מספיק אם היא לא ראתה את המצלמה.

חוץ מזה אני לא מבין איך מהמקרה הזה נכנסו לפה רוכבי אופנים והולכי רגל ומצלמות אור אדום ומעברי חצייה וכל מה שלא קשור למקרה...כי בגלל זה התחילו ויכוחים שלא קשורים

אני חושב שמיצינו ואפשר לדפדף הלאה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיש BILLABONG בהודעה הראשונה והאיש BILLABONG בהודעה השניה זה לא אותו איש

אני לא יודע ספציפית למקרה זה, אבל יש מונח מקצועי לתופעה - "אישיות מרובת פנים".

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי אהל'ן

קרא את הודעתי לOLDCAR בשרשור הזה ותראה שגם דעתי אינה זהה לדעתו, אלא קרובה לדעתך.

אין בה פגיעה באיש כפי שאתה עשית יפה נפש וכו'

קרא את הודעתי אליך בעיניין ותפנים.

דעה לחוד ופגיעה באיש שדעתו שונה מדעתך לחוד.

ואתה עלבת באיש ולכן כתבתי לך שמגיע לו התנצלות, שוב לדעתי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...