Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מכניסים רכב עם מראות שלא מתקפלות לשטיפה?

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה בשטיפה? לא חבל על הנזק זה שגורם לטווח הארוך?

אני לא יודע אם הם ישברו או לא, רק תדע שבשטיפה במכונה אין אחריות לשום דבר ואם ייצא והמראה תישבר הנזק הוא מכיסך, שטוף ביד, חסוך כסף, חסוך נזק לטווח ארוך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
למה בשטיפה? לא חבל על הנזק זה שגורם לטווח הארוך?

אני לא יודע אם הם ישברו או לא, רק תדע שבשטיפה במכונה אין אחריות לשום דבר ואם ייצא והמראה תישבר הנזק הוא מכיסך, שטוף ביד, חסוך כסף, חסוך נזק לטווח ארוך לאוטו.

ומה עם המים? לא חבל עליהם? עם כמה שאני פדנט אני מוכן להתפשר על כמה מיקרו שריטות כאלו ולשטוף בתחנה עם מים ממוחזרים.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפונטיאק אצלי המראות גם לא מתקפלות. פעם הייתי שוטף הרבה בשטיפות אוטומטיות לא קרה לי כלום למראות.

אני שוטף כבר מעל 5 שנים באופן ידני אז זה כבר לא משנה לי.:-P

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי המראות לא מתקפלות.

מנסיוני - אין בעיה.

למתקן השטיפה יש חיישן שעוקב אחר צורת הרכב עם גלילי השטיפה.

כשהרכב משנה גובה / יש בליטה / שקע - הגלילים עוקבים אחרי השינוי.

אחרת הגליל האופקי היה מוריד לך את הגג.

אם המראות שלך קשיחות לחלוטין - הן יקבלו מכה קטנה והגליל יעקוף אותן, ולאחר מכן יחזור לשאר הרכב. (המכה ממש קטנה, ואם המראות במצב טוב - לא אמורות להנזק).

אם יש להן גמישות קלה - לא אמורה להיות שום בעיה.

הסתייגות - התשובה מנסיוני, ברכב מסויים, במצב מסויים. לא ציינת מה רכבך, מה מצב המראות, ואיזה מתקן שטיפה. :wink:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני ברכב ללא קיפול מראות, אכן היו מקרים של פגיעה במראה במכונות השטיפה.

ראיתי מכוני שטיפה שהציעו לפני הכנסת הרכב לשטיפה על הדבקת מסקינגטייפ נייר בית המראה לזרוע במטרה למנוע התפרקות המראה.

אולם הפתרון האידיאלי לשטיפה אוטומטית (שאני מצאתי) זה מכונות שטיפה שבמקום הגלגלות המסתובבות יש פסיים תלויים. בשטיפה במכונות מהסוג הזה, מעולם לא קרה (לי) שמראות הצד של הרכב נפגעו.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...