Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על טכנאי מזגנים באזור השרון

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשמפעילים את המזגן שלי, אחרי מספר דקות יש ריח של פלאסטיק/גומי שרוף. אני מחפש מישהו אמין שיבדוק את זה ואשמח לקבל המלצות.

מקווה שהקיץ של כולם יותר קריר מאשר שלי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה ניסיון מר עם כל מיני חארות מצאתי טכנאי שבאמת עשה עלי רושם טוב, בעל רמת שירות מצויינת ומחירים זולים.

ממש צדיק בסדום עד עכשיו (למרות שהניסיון שלי איתו לא ארוך טווח) ואת שמו אתה מוזמן לקבל בה"פ.

אגב, הוא מראש העין ככה שזה גבולי מבחינת האיזור אבל שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה הכי הכי חזקה היא על גדי סטולרו (הוא מפ"ת ועובד בכל אזור המרכז וסביבתו, גם בשרון) טל. 052-2782155

יש לו נסיון עשיר במזגנים ומכונות כביסה. אמין, נוהג בשקיפות והוגן במיוחד !

פתר אצלי בעיית נזילת גז פצפונת שהצריכה מילוי כל כמה חודשים. טכנאים אחרים שלחו אותי לקנות מזגן חדש - גדי סרק בסבלנות עם ציוד משוכלל את כל המקומות, איתר בורג סדוק - והחליף באלגנטיות ובמחיר סביר במיוחד. המזגן הקשיש משהו עובד יותר טוב ממה שהיה חדש!

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...