Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב בזמן שלילת רשיון

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

זאת הפעם הראשונה שאני מפרסם הודעה באתר, אז אני מקווה שאני בפורום הנכון.

רציתי להתייעץ איתכם בנושא מסויים. ואשמח לכל תשובה.

יש לי משפט תעבורה ב 14 לספטמבר, ויש סיכוי שאקבל שלילה בפועל - העבירה היא התרת נהיגה - נתתי למישהי

לנהוג ברכבי כשהיה לה רק רשיון זר ולא רשיון ישראלי.

הבעיה שלי שהביטוח שלי הוא עד 30 לספטמבר (כשבועיים אחרי המשפט). עכשיו יש 2 אפשרויות:

1. לא אקבל שלילה בפועל - אין שום בעיה.

2. אקבל שלילה בפועל - או שארצה "להעמיד" את האוטו (אם זו שלילה קצרה) או שארצה למכור אותו , אך בשני

המקרים - מה קורה עם הביטוח ? איך אוכל לחדש אותו אם תהיה לי שלילה? אם אני מעמיד את הרכב ,ארצה לפחות

ביטוח חובה + נגד גניבות ואם אני רוצה למכור אותו, אולי ארצה גם מקיף כדי שאם הקונה ירצה לעשות "סיבוב עם האוטו"

אני אהיה רגוע.

האם יבטחו את האוטו בביטוח חובה/גניבות/מקיף בזמן שיש לי שלילה, ואם לא , האם כדאי להפסיק את הביטוח הנוכחי

עכשיו, ולחדש בחברה אחרת לפני המשפט, כך שיהיה לי ביטוח ל עוד 12 חודשים מעכשיו?

תודה מראש על עזרתכם,

קובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שלא קיבלת שלילה מנהלתית עד כה, אזי מבחינת חברת הביטוח לא השתנו הנתונים שלך לעומת הפוליסה הקודמת, כך שלכאורה אפילו לא יבקשו ממך תוספת פרמיה.

את החידוש תוכל לבצע לפני המשפט ולא לחכות לרגע האחרון.

אם במשפט תקבל שלילה, אומנם לך אסור יהיה לנהוג ברכב, אך הרכב יהיה מבוטח ואם יש לך גם "כל נהג" אזי לא תהיה מניעה שאחרים ינהגו ברכב לרבות קונה פוטנציאלי.

אם תמכור את הרכב, תוכל להקפיא את הביטוח או לבטלו ולקבל החזר חלקי של התשלום.

בעיקרון - אין קשר בין זה שיש לך רישיון לבין הביטוח. ביטוח יכול לעשות גם מי שמעולם לא היה לו רשיון ורוצה לבטח את רכושו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

יש לי משפט תעבורה ב 14 לספטמבר, ויש סיכוי שאקבל שלילה בפועל - העבירה היא התרת נהיגה - נתתי למישהי

לנהוג ברכבי כשהיה לה רק רשיון זר ולא רשיון ישראלי.

.

תתן לנו פרטים על הנהגת ייתכן בכלל שמישהו שגה בגדול בקשר להגשת התביעה נגדך.

פרטים נדרשים :גיל, מתי נכנסה לארץ , כמה זמן אחרי שנכנסה לארץ נתפסה, דרגת הרישיון שיש לה, דרגת הרכב בו נהגה כאשר נתפסה, הסעיף בחוק בו היא מואשמת.

ככל שיהיה יותר פרטים כך תהיה התשובה יותר "חכמה"

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...