Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפשיר אדים אחורי

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כמו כמעט בכל אוטו, גם המפשיר אדים אחורי שיש לי הלך [פ'גו 205].

החשמלאי בדק אותו ואמר שיש לו כמה קרעים החוטים.. והדבר היחיד שאפשר לעשות זה להחליף את כל השמשה.

הבעיה היא ששמשה אחורית עולה יקר ואין לי טעם להחליף אותה רק בגלל המפשיר אדים.

אבל מצד שני אני גר במקום עם לחות גבוהה וביום הכי חם או הכי קר - בערב החלון האחורי שלי תמיד יהיה מלא אדים. וזה כמובן מקשה מאד על הנהיגה.

יש משהו אחר שאפשר לעשות חוץ מאשר להחליף שמשה ע"מ להפשיר אדים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות אחת הנה לרכוש שמשה משומשת מפרוקית רכב אך להתנות זאת בכך שהיא תקינה וניתן לבודקה ע"י רב מודד ו חבור זרם אל קצות המפשיר ובדיקת הפעולה.

אפשרות שנייה הנה לגשת לזגג רכב ולבדוק אם יש אפשרות לתקון הפסים ע"י נוזל תקון מיוחד, יעילות התקון אינה גבוהה.

בברכה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות ,בהנחה שיש לך ביטוח שמשות הוא 'לדאוג' שאיזה ילד ינפץ לך את השימשה האחורית ואז לתת לביטוח לשלם על הנזק.

לפני שכל מליצי היושר תוקפים אותי ,מבחינתי חברות הביטוח הישראליות הן קרטל פשע מאורגן ומשומן היטב ובתור שכאלו הם יכולים להרשות לעצמם את עלות התיקון (הרי עלות הפרמיה לא ממש נקבעת לפי אמות מידה ריאליות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות ,בהנחה שיש לך ביטוח שמשות הוא 'לדאוג' שאיזה ילד ינפץ לך את השימשה האחורית ואז לתת לביטוח לשלם על הנזק.

לפני שכל מליצי היושר תוקפים אותי ,מבחינתי חברות הביטוח הישראליות הן קרטל פשע מאורגן ומשומן היטב ובתור שכאלו הם יכולים להרשות לעצמם את עלות התיקון (הרי עלות הפרמיה לא ממש נקבעת לפי אמות מידה ריאליות).

ככה אני עשיתי שבוע לפני טסט שהיה לי בסובארו לאונה הישנה שלי..וזה עבד פיקס

היה לי סדק ענק - שלא הפריע לי - רק ידעתי שאני לא יעבור טסט..

אני לא יודע מי היה האידיוט שזרק לי בלוק לתוך האוטו, פשוט באתי היה בלוק באוטו ששבר את השמשה..

יש אנשים שאין להם אלוהים :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...