Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי המפגש במרכז הגעתם להחלטה מי יותר טוב? Sundown 100.4 או CELESTRA FA475X

Nati_The_King
שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאיזה פירוט אתה מצפה ? ביקורת של 5 עמודים?

היה ניתן לסכם את ההשוואה בכמה משפטים וזה מה שנעשה.

" מי שנשאר עד הסוף במפגש דרום האחרון, נכח לשמוע את ההבדלים בינו לבין ה SAX100.4.

את ההרץ לא השוויתי איתם 1:1, אבל הוא לא יציב ב- 1 אוהם כמו הסלסטרה."

"הסלסטרה העניק לטוויטרים פירוט מעט טוב יותר מאשר הסאנדאון, ובכללי הצלילים הגבוהים שלו נשמעו יותר טוב, לא בקיצוניות אבל היה הבדל מורגש, חזרתי על ההחלפה פעמיים כדי לוודא שאני לא הוזה ושזה לא פלאסיבו או כל דבר אחר.

עוד דבר, הגיין של הסאנדאון יותר רגיש בכניסה ואילו של הסלסטרה יותר לקראת האמצע."

" הצלילים הגבוהים שלו נשמעו יותר טוב, מסכים^ . לגבי פירוט- אני דיי לא יודע להבחין אז לא הגבתי על כך."

"אני הייתי בוחר בסלסטרה,

ההבדל ממש לא בשמיים אבל נכחתי בהשוואה שערך סרול ובאמת ישנו הבדל בפירוט בגבוהים לטובת הסלסטרה שוב לא הבדל של שמיים וארץ אבל הבדל שקיים והוא שמיע."

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...