Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפרי המכוניות על הכוונת? וואלה! רכב

Az
שימו לב! השרשור הזה בן 4967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב מבצע נגד כלי רכב משופרים

היחידה המרכזית של אגף התנועה החלה במבצע רחב להורדת כלי רכב משופרים מהכביש. "אנו רואים בשיפורים תופעה מסוכנת ונלחם בה ביצירתיות".

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/1718744

במקום להתעסק בדברים הקצת יותר חשובים זה מה שהם עושים.

כנראה זה בשביל להראות לציבור שהמשטרה עוד עושה דברים בימים האלה.

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שמצחיק בכל הסיפור הזה הוא שכולם, כולל המשטרה, משתמשים במילה "שיפורים", שמשמעותה כמובן חיובית, דהיינו "הפיכת הרכב לטוב יותר".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעצבן זה לא שמתנקלים ל"משפרים",

אלא שכל יום אנשים מתים בגלל נהגי משאיות פושעים, נהגי מוניות פושעים, ונהגי מיניבוסים ואוטובוסים פושעים.

לא זוכר מתי מישהו מת כי הוא "שיפר" את רכבו.

העיקר שבמשטרת ישראל יודעים להשקיע משאבים במה שקל ונוח להם.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מידע מודיעיני" ממש אנשי ביון... שני חבר'ה שיושבים על הפורומים... בקרוב נהפוך למחתרת.

לי אישית אין שום בעיה להתחיל להרים את הכפפה בעיניין ולעשות הפגנות סטייל "טרור פוליטי"...

דיי נמאס שהתרבות שלנו נקברת ונרמסת תחת טיפשותם של הרשויות האכיפה. הגיע הזמן ליצור חוקים חדשים ולהעיף את אלו מתקופת המנדט הבריטי (אגב זה היה בצחוק - איני בקיא בחוק ,ברור שהוא לקוי!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי, לפי הדיווחים בחדשות, הנהג שהתפרץ לפסי הרכבת ובעקבות זאת נהרגו 7 בני אדם מתוכם 2ילדים, היה עם רכב סטנדרטי ולא ''משופר'', מה יש לכחולים להגיד על זה, אולי שעדיף ירדפו אחרי הנהגים האלה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבדקו בסטטיסטיקות שלהם כמה תאונות נגרמו בגלל רכבים "משופרים",

ומצד שני כמה תאונות בגלל אנשים שמתפרעים על הכביש, כאלה שנוהגים שיכורים, גונבים אור אדום ושאר העבירות האלה.

ממש גיבורים המשטרה האלה, יעשו הכל כדי להוריד את רמת העבירות (בציניות).

רק שיעברו לקטגוריה הנכונה.

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שכבר נמאס מכול השטויות האלו.

אני בתור בעלים של רכב משופר חיצונית חווה את זה על בשרי מדי יום.

יוצא לי לנסוע עם הרכב כול יום בעיר ובממוצע 3-2 פעמים בשבוע יוצא לי להיעצר ע"י המשטרה לכול מיני ביקורות.

היום למשל בשעה 8 וחצי בבוקר נסעתי בכביש במהירות שלא עברה את ה45-50 קמ"ש נסעתי כחוק אוטטתי כשפניתי וכול משך הנסיעה שלי התבצעה כחוק, אבל למרות זאת נעצרתי ע"י שוטר רכוב על אופנוע שבדק לי את רישיון הרכב והרישיון שלי, לטש בחום רב כול פינה ברכב, ביקש ממני לפתוח בגאז' ומכסה מנוע, הציץ קצת לתוך הרכב ולבסוף החליט גם שכדאי לבדוק אולי במקרה החלונות הקדמיים מושחרים.

כמובן שלא מצא כלום כי הרכב משמש לנסיעות יום יומיות אז שוחררתי לדרכי בברכת יום טוב.

אבל באמת שזה כבר נמאס, שוללים לנו את חופש הביטוי והתעסוקה, או שנמציא חופש חדש ההתעסקות?

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לחלק להם ספרי קריאה לשעות הפנאי, במקום לחפש "עבריינים" ששיפרו את רכבם עם "אגזוז לחץ" ו"מצנן ביניים".

אם הם כ"כ בטוחים שהרכבים הללו משתתפים במירוצים לא חוקיים אז שיראו הוחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי שעכשיו המשטרה התחילה לעקוב אחרינו ולבדוק איזה מכוניות יש לנו? כלומר היום לא צריך כבר אפילו איזה עילה לבדיקה אלא הם עוקבים אחריך ופשוט באים אליך הביתה... לא יאמן.

האם השוטרים באים עם צו בית משפט שמאפשר להם לגעת במכונית חונה ללא אף אחד בתוכה? או שהם פשוט אורבים לאנשים מחוץ לבית?

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לפחות הפעם הם השתמשו במילים יותר נורמליות (מישהו שם פתח כנראה ויקיפדיה לשם שינוי...)

והפעם לא שמענו משפטים כגון:"אינג'קטורים של רנו, אגזוז של סובארו" (אני לא זוכר את תוכן המשפט,תקנו אותי אם אני טועה:lol: )

אבל עדיין זה לא משנה את העובדה שהכריזו עלינו בפומבי צייד מכשפות.

דרך אגב כדאי לשים לב מי שמאיזור כפר-סבא- היום בסיום העבודה ראיתי על רחוב וייצמן (בצמוד לקניון ערים) פרוסות

משהו כמו 40-30 ניידות, הן סמוייות והן רגילות, הייה להם מעיין תדריך ארוך וגדול (חיכיתי לאוטובוס בערך 40 ד')

אז שווה להיזהר.

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמשטרה סוף סוף התפנתה לטפל בעבירות על החוק.

לפני 3 שנים אצלנו בביניין פרצו לכל הרכבים בחניה - אולי עכשיו הם יוכלו למצוא את הפושעים?

אולי פגיעה ברכוש פחות התרידה את המשטרה - אבל עם כל מה שגנבים לקחו הם יכולים לשפר באופן לא חוקי את רכביהם - וזו כבר סוגיה שמשטרה ממש מעוניינת לטפל בה, לא?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מפגרים אין מילה אחרת!

מה אם אני משדרג את הברקסים לדיסקים מחורצים ורפידות דביקות -אני עבריין כי אני נוסע ברכב שעוצר מהר יותר מרכב סטנדרטי?!:shock:

מה אם כל האוטובוסים והרכבים המוזנחים שכבר אין להם זכר לרפידות והם מזמן על הברזלים -שיטפלו בהם!:evil:

הכי הזוי זה שכמה שאני יעשה את הרכב יותר בטיחותי ככה אני יהיה יותר עבריין! מה אם אני יצליח לבלום יותר טוב ולא להכנס ברכב שלפני ותמנע תאונת דרכים -עדיין אני עבריין כבד?!

חשיבה כל כך מטומטמת שזה מחרפן.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...