Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי נגד שריטות

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביצעתי ברכבי מדגם פולסווגן שירוקו 2.0 טורבו לבנה ציפוי ניילון נגד שריטות מכות של דלתות ואבנים,זה מאוד עוזר במדינה שלנו.

בהמשך אני יעלה תמונות של הרכב לא תרגישו בהבדל של הצבע פשוט חשוב לי להגיד לכולכם שזהו דבר שמאוד מומלץ וגורם לכם שקט נפשי שאתם יודעים שעשיתם את המקסימום לשמור על רכבכם.

עשיתי את העבודה אצל סאן-פילם ברמת גן,עבודה מדהימה ובנאדם מדהים ממליץ לכולם על המקום בחום!!!

חייב ליראות בשביל להבין עבודת נמלים זאת!

עם יש אנשים שיכולים להמליץ לי על עוד שיפורים חיצוניים עדינים ויפים שיגיבו לי בשמחה

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברגע שמתחיל קילוף אחד מתחילות הצרות, ישנה אחריות שאולי תסדר לך מדבקה חדשה באותו האיזור אך מדבקה חדשה היא כמו טמבון חדש וצבוע על רכב ששאר החלקים שלו התפ"זמו בשמש.

מעבר לכך שגם המחיר שקול כמעט לצבע חדש לכל הרכב (בהנחה שאתה הולך לאדם מקצועי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע הרכב מתחת לפילם השקוף, דוהה בדיוק כמו יתר הרכב שלא מצופה ולא רואים הבדל בצבע בין שטחי פח מוגנים לבין שטחי פח חשופים.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום, אתמול קיבלתי את הרכב החדש (GOLF TSI 160 שחורה) ומייד הכנסתי אותה לציפוי נגד שריטות אצל סאן פילם בר"ג.

אחלה צוות שם. אמנם הציפוי מ-א-ד יקר (עלה לי כ6500 ש"ח לכל החלקים שמועדים לפורענות).

מה דעתכם, האם הציפוי באמת משתלם? אני כבר עשיתי אבל בכל זאת מעניין אותי מה אתם חושבים בעד ונגד.

אגב אם הרכב היה לבן אני בספק אם הייתי עושה על כל הרכב את הציפוי (שליש תחתון מכסה מנוע, כל הדלתות, כנפיים, פגוש אחורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6500 ???

אתה באמת כנראה קוטף את הכסף על העצים 8)

אין לי מושג למה זה עוזר, זה לא יעזור נגד מפתח רב-בריח עמוק עמוק כמו שהיה לי בגולף הקודמת

בהצלחה

Golf 2008 MK5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי טוב נגד שריטות, אבל מול שפשופי פגושים זה לא ממש יעיל לכן אני לא רואה ממש סיבה לצפות את הפגושים. בסופו של דבר, אם תהיה מכת פח כל הכסף שהלך על הציפוי ירד לטמיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...