Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו ברכב מאחור - מה עושים?

Shiva85
שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי בעיר ונעצרתי בצומת, הרמזור התחלף לירוק והרכב מלפני התחיל לנסוע ובפתאומיות נכבה לו המנוע הספקתי לבלום אבל הרכב מאחורי נכנס בי מאחורה (את המכה הרגשתי חזק) ומרוב ההדף שנכנס בי שיפשפתי את האוטו מלפנים.

עצרנו בצד להעברת הפרטים וההוא שנכנס בי יצא לחץ לי יד וזה אמר שלום...ובעל הרכב שהיה מלפני מסתבר שהיה "שוטר" שיצא מהאוטו ורק אמר לי "אתה בעל הרכב?", "אני לא אגיש תלונה", "לא נורא אין נזק" אמר ביי ונסע...בלי להזמין שום פקח תנועה שום דבר.

ראיתי גם שכל הטמבון האחורי שלי הלך פייפר, הפנסים והתא מטען עלה קצת למעלה מהמכה...בדיוק אבא רצה לעשות פחחות וצבע לאוטו...עכשיו אין ברירה :roll:

העברתי פרטים עם האוטו שנכנס בי ונסעתי ישר לביטוח, והסוכן ביטוח שלי אמר לי שאם יש לי בחילות וסחרחורות (מה שיש לי כרגע), עדיף לא ללכת לקופת חולים וכו בגלל שאני נהג חדש וזה יכול להוות איזו שהיא בעיה, האם לפי דעתכם אני יכול לגשת לקופת חולים ולהגיד שעברתי תאונה או מה אני בכלל בכזה מצב צריך לעשות...ואגב יש לי רק ביטוח צד ג, אין לי מקיף...

אם תוכלו לייעץ לי כי אני פעם ראשונה עובר תאונה ואין לי מושג לאן לפנות או מה לעשות חוץ מהביטוח.

תודה מראש.

:scatter:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כדאי להיבדק מבלי קשר למה שהסוכן אומר לך. זה הבריאות שלך וזה יקר מכל ביטוח.

הסוכן מפחד, שאם תבדק וחס וחלילה ימצאו לך משהו, אז תרצה לתבוע את חברת הביטוח ומזה חברת הביטוח מנסה להימנע. ביטוח הוא עסק לכל דבר וזה אומר: מקסימום רווח במינימום השקעה, כלומר אתה תמשיך לשלם להם כמו ילד טוב והם ינסו למזער ככל הניתן את הנזקים (גם בנפש) כדי לא לשלם פיצויים.

לסיכום:

לך להיבדק. אל תגיד לחברת הביטוח את זה, הם גם לא ידעו, כי זה מידע רפואי סודי שקופת החולים לא מפרסמת. אם בבדיקה יגלו שנפגעת ויש נזק, תשקול לתבוע, אם לא הפסדת 15 ש"ח על בדיקה רפואית.

תהיה בריא! :mm_yeah:

נ.ב תחקה שבחור בשם עמית יתעורר משנתו ויתן עצה מקצועית בכל תחום, החל ממכניקה ועד לחוקים שעומדים לצידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כדאי להיבדק מבלי קשר למה שהסוכן אומר לך. זה הבריאות שלך וזה יקר מכל ביטוח.

הסוכן מפחד, שאם תבדק וחס וחלילה ימצאו לך משהו, אז תרצה לתבוע את חברת הביטוח ומזה חברת הביטוח מנסה להימנע. ביטוח הוא עסק לכל דבר וזה אומר: מקסימום רווח במינימום השקעה, כלומר אתה תמשיך לשלם להם כמו ילד טוב והם ינסו למזער ככל הניתן את הנזקים (גם בנפש) כדי לא לשלם פיצויים.

לסיכום:

לך להיבדק. אל תגיד לחברת הביטוח את זה, הם גם לא ידעו, כי זה מידע רפואי סודי שקופת החולים לא מפרסמת. אם בבדיקה יגלו שנפגעת ויש נזק, תשקול לתבוע, אם לא הפסדת 15 ש"ח על בדיקה רפואית.

תהיה בריא! :mm_yeah:

נ.ב תחקה שבחור בשם עמית יתעורר משנתו ויתן עצה מקצועית בכל תחום, החל ממכניקה ועד לחוקים שעומדים לצידך.

היום נסעתי לבית חולים למיון...עשו לי בדיקות, צילומי רנטגן וזה...אמרו אין פגיעה בעמוד השידרה רק מתיחות שרירים בצוואר וסרט אחושילינג...

ואמרו לי לנסוע למשטרה לדווח על תאונה וכל זה...ומה בדיוק אני צריך? צילום של רישיון, רישיון רכב, ביטוח, פרטים של מי שנכנס בי וצריך גם משהו עם שמאי, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך לגשת לתחנת משטרה ולדווח להם על התאונה שארעה.אין לך מה לחשוש,התאונה לא נגרמה באשמתך.עם האישור מבית החולים פנה לאבנר על מנת לקבל פיצוי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שככה סתם מישהו יתחמק שהוא רואה שיש לו נזק :!:

או שהוא בשלילה/הרכב הורד מהכביש/עריק-או מבוקש או משהו כזה :idea:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך לגשת לתחנת משטרה ולדווח להם על התאונה שארעה.אין לך מה לחשוש,התאונה לא נגרמה באשמתך.עם האישור מבית החולים פנה לאבנר על מנת לקבל פיצוי.

כן מחר בבוקר אני נוסע לקופת חולים לרופא לדווח לתיק הרפאוי שיש לי ככה וככה בעיות...

ואז צריך לצלם כמה דברים והייתי גם במשטרה היום והביאו לי טופס למלא פרטי התאונה, נפגעים, מה נפגע באוטו, מקום התאונה וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...