Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקיפה מימין של ניידת ונהיגה בקלות ראש (עבירה ראשונה)

Super-Lancer
שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יום שישי האחרון ברגע של כמה שניות עשיתי כמה שטויות.

עקפתי ניידת של סמויים מצד ימין ונסעתי מעל החוק.

השוטר אחרי שהוא בדק אותי אם אני שיכור והכל והתברר לו שאני בסדר גמור נתן לי זימון לבית משפט על עקיפה מצד ימין ונהיגה בקלות ראש.

זאת עבירה ראשונה שלי ואני לא נהג חדש, מה העונש הצפוי והאם אפשר לצאת באזהרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באותה מידה אתה יכול לשאול למה הוא נתקע בנתיב השמאלי, גם זאת עברה על החוק.

כמה נהגת מעל המותר שקיבלת נהיגה בקלות ראש?

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סוף העולם, חכה עם הצוואה!

בבית המשפט, אם השוטר הוא צד בעבירה - למשל לא נתת לניידת זכות קדימה, או כמו במקרה שלך עקפת את השוטר שרשם לך את הדו"ח מימין, אז לשופט דווקא אין עניין מיוחד לקבל את גרסת השוטר מול גרסתך, משום שאינו נחשב לאובייקטיבי.

שוב, תלוי אם תזומן למשפט (תקווה שלא) ומה טענת בזמן ביצוע העבירה (כלומר מה שרשום בדו"ח בסעיף דברי הנהג. תקווה לבסס על זה טעון רציני)

בכל מקרה אתה מואשם בסעיף חמור למדי ויכולות להיות גם תוצאות בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניידת אסור לנסוע בנתיב הימני.

גם השוטר עשה עברת תנועה,אם בבית המשפט לא יקבלו את הטענה שלך,תדרוש שהשוטר יקבל דו"ח בנוסף כי גם הוא עשה עבירת תנועה.

זה לא יתכן שתיהיה אפליה רק בגלל שהוא שוטר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפרופיל שלך אין לך 10 שנים רשיון נהיגה אז אזהרה נופלת

-2000-1500 ש"ח קנס + חודשיים - שלושה שלילה על תנאי + 10 נקודות

מידת העונש תלויה גם , מה רשם לך בנסיעה בקלות ראש בדו"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם אם היה רוצה להמיר לאזהרה בעבירה מסוג גם עם 15 שנה לא היו ממירים לו אותה.

בכל אופן בן הדודה שלי קיבל לא מזמן על אותה עבירה 6 חודשי שלילה (נהג חדש).

וחשוב לציין שהשוטר לא היה צד בעניין אלא מאחוריו.

:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניידת אסור לנסוע בנתיב הימני. מה?!

גם השוטר עשה עברת תנועה,אם בבית המשפט לא יקבלו את הטענה שלך,תדרוש שהשוטר יקבל דו"ח בנוסף כי גם הוא עשה עבירת תנועה.

מה הקשר? זה שהשוטר עבר על החוק עדיין לא אומר שגם לפותח השרשור מותר לעבור על החוק.

כדי שהשוטר יקבל דו"ח, פותח השרשור צריך להתלונן עליו ועלול גם להידרש להופיע כעד בפני ביהמ"ש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אינך רשאי לקבל אזהרה מכיוון שהעברה שביצעת היא עברה חמורה, הסעיף הוא נהיגה בחוסר זהירות.

כל הזמנה לדין אי אפשר להמיר לאזהרה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה מה כתוב בסעיף של נהיגה בחסר זהירות. והיה נחמד אם תספר איך באמת נהגת ומה רשום. עם העקיפה מימין עוד אפשר להסתדר, הבעיה החמורה זה נהיגה בחוסר זהירות ומה שכתוב בסעיף. גם להיכנס ברכב אחר בחניה זו נהיגה בחוסר זהירות אך ברור שאף אחד לא ממש מגיע לבית המשפט בגלל זה. מה שבטוח זה,ש כנראה שמאוד "הרגזת" את השוטרים האלו בצדק או שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול יש לי רישיון כמה שנים טובות דבר שני ברוך השם לא קיבלתי אף דוח חוץ מעצור אחד

זה שלמדתי את זה בתואריה זה יפה וידוע אבל אני באמת לא זוכר שבתאוריה הסבירו למה הוציאו תחוק הזה ולמה זה מפריע יעקפו מיימין

ולמענך ולמען הסובבים אותך אל תענה תשובות של התלהבות שאתה יודע תאוריה יותר טוב מאחרים פה כי זה בדיחה מהלכת

למענך ולמען אחרים, השתמש מדי פעם בסימני פיסוק!

כך ידעו מתי מתחיל משפט, מתי נגמר משפט, ומה הקשר בין חלקי המשפט.

אני מצטרף לתהיה לפשר שאלתך, מפני שזה הבסיס של הנהיגה. כמו שתשאל למה לעצור באדום. אבל אסביר בכל זאת.

בישראל נוהגים בצד ימין, משום שתחילת החקיקה התחבורתית החלה בימי המנדט התורכי למזלנו, ולא הבריטי.

כל הרכבים בנויים כך שההגה נמצא בצד שמאל, למעט אולי רכב שמטאטא את הכבישים ולו הגה בשני הצדדים, על מנת שיוכל לראות מה קורה בסמוך למדרכה.

כך הנהג יכול לראות מה קורה במרכז הכביש, וקל לו יותר לראות מי עוקף אותו משמאל (הרכב העוקף ממילא אמור לראות את הרכב שלפניו, ורק לשים לב שחלף על פניו. כדי שידע מתי ניתן לחזור לימין הכביש)

למשאית, לדוגמה, שטח מת עצום מימין. כך שאין לה שום סיכוי לראות אם מישהו חולף על פניה מימין.

גם הכבישים המהירים בנויים כך שהנתיב הימני, שנועד להשתלבות וליציאה, הוא האיטי ביותר. לשמאל ניתן לעבור רק לאחר האצה.

אם יצא לך לנסוע באוטובהן בגרמניה יום אחד (שם אין הגבלת מהירות), תראה שהנתיב הימני משמש לנסיעה, ואילו השמאלי רק לצורך עקיפה. כך גם נשאר נתיב פנוי לשעת חירום. (וגם הנתיב הימני אינו חרב מכובד המשאיות, הודות לתשתית טובה. אבל ממש קר שם ויש שלג בחורף וגשם גם בקיץ)

לוּ הוּתר לעקוף מכל הכוונים, היה דומה הכביש לשדה קרב, עוד יותר מכיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איילי,

איך אתה לא מבין שאי פיסוק של המשפט ואי הבנה למה אסור לעקוף מימין אלה 2 תופעות זהות לחלוטין שמצביעות על אותו סימפטום?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאנסר הצהובה בסמלון היא שלך?

כי אם כן, הסיבה שקיבלת את הדוח זה כי אתה נוהג על זה, ולא רק כי עקפת מימין.

האמת היא שמעולם לא שמעתי שמישהו מקבל דוח על העבירה הזאת (אולי כי אני גר בצפון), אז כנראה שממש עצבנת את השוטרים כי בדרך כלל הם מתעלמים אלא אם נותנים להם סיבה טובה (כמו סופר לאנסר צהובה עם כנפיים או סתם התנהגות אגרסיבית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...