Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי - אסקורט 9500I מול וולנטיין V1 (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסקורט 9500I הוא גלאי הרדאר העדכני ביותר בהיצע השוק הישראלי, הוא מציע שלל תכונות חדשות, ומתיימר להיות הטוב מסוגו.

הפגשנו אותו עם מי שנחשב רב-המכר בתחום - הולנטיין 1 - לעימות. אז מי מצפצף על מי?

המבחן התבצע עלידי מגזין הגה.

למבחן המלא

v1vs9500-2.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שימו לב שלמשטרה יש שיטה חדשה לשימוש בדבורה, שמבטלת את היתרון של הגלאים כמעט לגמרי :

בשימוש בדבורה ניתן לתת דו"ח החל ממרחק נעילה של 1200 מטר.הV1 וגם האסקורט מגלים את הדבורה

ממרחק גדול יותר, קרוב ל-2 ק"מ. המשטרה יודעת שהטייסים משתמשים בגלאים. מה שהם עושים - מכבים את הדבורה, ורק כשהרכב הממהר נכנס לטווח ה-1200 מטר, הם מדליקים אותה, תוך פחות משניה הם מקבלים קריאה, ובשביל הנהג זה מאוחר מדי בשביל להאט. חבר שלי קיבל ככה דו"ח, וגם יצא לי לשבת ברכב ולראות את השיטה הזאת בפעולה (פשוט עצרתי בצד השני של הכביש במרחק של כמה מאות מטרים מניידת שעבדה ככה, וראיתי שהם מדליקים ומכבים את הדבורה).

אז לידיעתכם - אין 100% חסינות. אם אתם נוסעים ויש עוד רכבים בכביש לידכם, לא תקבלו דו"ח מדבורה, אתם צריכים להיות לבד בכביש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת נזהר במילים, אבל המבחן ההשוואתי הזה נראה יותר כמו פרסומת מאשר מבחן.

"מולטנובה: ידו של הולנטיין הייתה על העליונה, התריע כשלושים מטרים בממוצע לפני האסקורט, אך כאשר זה קורה רק כשישים מטרים לפני המצלמה, ואם ניתן את הדעת שבמאה קמ"ש אנו חוצים כמעט שלושים מטרים בשנייה, ויחד עם העובדה שזמן התגובה של אדם ממוצע הוא כשלושת רבעי השנייה, אזי אין לנו מספיק מטרים בשביל לבלום..."

V1 היה מתריע 60 מטר לפני מצלמה בגירסה הישנה בלי היורו MODE.

היום שיש גירסא עם יורו מוד, הטווחים הממוצעים הם 200 מטר צפונה ב-99 אחוז, ובחלק נכבד מהמקרים 300 מטר

אם הוולנטיין התריע רק 60 מטר לפני מולטנובה, הגלאי לא היה מכוייל נכון - נקודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעניינת שחיכינו לה זמן רב.

ראשית- מסכים עם ידידי המלומד , גלאי בגרסת EURO (וצריך לוודא שהוא מהגרסא האחרונה ולדעת לכוון אותו)

יתריע כמה מאות מטרים בודדות לפני מולטנובה וזה מנסיון.

הייתי רוצה לדעת איזו גרסא כולל גרסת תוכנה של הוולנטיין נבדקה.

יש לי עוד שאלה: האם לאסקורט יש התרעה צידית ואחורית ? כלומר יכול לכוון אותך מאיפה מגיעה הרעה?

בהרבה מקרים הדבורה מגיחה מאחוריך ומקבלים חץ אחורי או שהיא יושבת בשוליים ואז מקבלים התרעה צידית וזה חשוב כדי להבין מה הולך.

לדעתי כיום הפתרון האולטימטיבי הוא וולנטין + GPS עם IGO וקובץ מכמונות מעודכן . מומלץ גם להצטייד בחיישני חניה כדי למנוע התנגשויות מיותרות.

גם אני שמעתי על שיטת העבודה החדשה של הדבורה, השאלה אם זהו נוהל מסודר ואם זה יעמוד במבחן בית משפט.

אני לא בטוח שאלו ההוראות שהיצרן הורה להשתמש במוצר שלו.

ועוד הערה לגבי הוולנטיין -אפשר לרכוש מסך תצוגה מפוצל קטן ולהצניע אותו איפשהו בתוך הדשבורד ככה שהגלאי לא מושך תשומת לב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי על שיטת העבודה החדשה של הדבורה, השאלה אם זהו נוהל מסודר ואם זה יעמוד במבחן בית משפט.

אני לא בטוח שאלו ההוראות שהיצרן הורה להשתמש במוצר שלו.

ועוד הערה לגבי הוולנטיין -אפשר לרכוש מסך תצוגה מפוצל קטן ולהצניע אותו איפשהו בתוך הדשבורד ככה שהגלאי לא מושך תשומת לב.

השאלה איך אתה מוכיח את זה בבית משפט בכלל..מה תגיד - לא קיבלתי התראה בוולנטיין בזמן ?

ולגבי התשומת לב - מה אכפת לי שיראו אם זה חוקי לחלוטין ? למעט קריצה לגנבים, לא רואה בעיה עם זה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איך אתה מוכיח את זה בבית משפט בכלל..מה תגיד - לא קיבלתי התראה בוולנטיין בזמן ?

ולגבי התשומת לב - מה אכפת לי שיראו אם זה חוקי לחלוטין ? למעט קריצה לגנבים, לא רואה בעיה עם זה.

כי עדיף שהמכשיר יהיה עם תצוגה כבויה והחיוויים יתקבלו במקום אחר, יותר נוח לנהג וגם פחות מושך תשומת לב.

איך יוכיחו את זה בבית משפט? איך מוכיחים תפעול לקוי של הלייזר? באותה מידה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת נזהר במילים, אבל המבחן ההשוואתי הזה נראה יותר כמו פרסומת מאשר מבחן.

זה לא נקרא להיזהר במילים. זה נקרא לטנף.

התגובות כאן זה לא talkback ולא מקום לזרוק זבל.

אם יש לך שאלה עניינית, תשאל, כותב הכתבה יענה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בוא ננעים את אופי השיחה, אין צורך במריבות.

אשמח לדעת מה גירסאת התוכנה של ה-V1 שהשתתף בכתבה

כמו כן אשמח לדעת מה הכיול שלו (על איזה ערך הוא עמד בכל אחד מהסעיפים)

תודה

***אין לי כל עיניין לטנף, אני לא יבואן של מי מהמכשירים, לא משווק ולא בעל אנטרס, האנטרס היחיד שלי הוא שאתר כמה קארספורום, אתר שכולנו בנינו ביחד, יכיל את המידע האמין והאובייקטיבי ביותר שקיים בשוק, ויהיה לפלטפורמה שעליה אנשים יכולים לסמוך בעיניים כמעט עצומות !.***

אני כבעלים של ולנטיין תקופה ארוכה, אומר חד משמעית ומוכן לצאת לכל בדיקה שמי מהאנשים בפורום ירצה לצאת אליה

טווח הגילוי של מצלמות מולטנובה ב-חלק עצום מהמקרים מעל 200 מטר, בחלק נאה מהמקרים מעל 250 מטר, ובחלק ממש ממש קטן יורד לאיזור 150 מטר, לעולם לא מתחת ל-150 מטר,

אסקורט לפי הכתבה מגלה 30 מטר פחות מהולנטיין שבכתבה גילה ב60 מטר קרי הוא מגלה ב30 מטר.

30 מטר מול 150 עד 300 מטר זאת בדיחה עצובה, וזה בכלל לא גלאי שראוי לשום שמשה בשום רכב !.

הריי GPS פשוט קטן וקומפקטי יעשה את אותה עבודה בכל הנוגע לגאטסו, ויהיה יפה ומרהיב הרבה יותר, כלל פונקציה מאוד נחמדה של...GPS :), הוא גם יעלה 500 שקל במקום 4000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שלמשטרה יש שיטה חדשה לשימוש בדבורה, שמבטלת את היתרון של הגלאים כמעט לגמרי :

בשימוש בדבורה ניתן לתת דו"ח החל ממרחק נעילה של 1200 מטר.הV1 וגם האסקורט מגלים את הדבורה

ממרחק גדול יותר, קרוב ל-2 ק"מ. המשטרה יודעת שהטייסים משתמשים בגלאים. מה שהם עושים - מכבים את הדבורה, ורק כשהרכב הממהר נכנס לטווח ה-1200 מטר, הם מדליקים אותה, תוך פחות משניה הם מקבלים קריאה, ובשביל הנהג זה מאוחר מדי בשביל להאט. חבר שלי קיבל ככה דו"ח, וגם יצא לי לשבת ברכב ולראות את השיטה הזאת בפעולה (פשוט עצרתי בצד השני של הכביש במרחק של כמה מאות מטרים מניידת שעבדה ככה, וראיתי שהם מדליקים ומכבים את הדבורה).

אז לידיעתכם - אין 100% חסינות. אם אתם נוסעים ויש עוד רכבים בכביש לידכם, לא תקבלו דו"ח מדבורה, אתם צריכים להיות לבד בכביש.

לא ברור לי, איך הם יודעים שיש רכב ממהר בסביבה בלי להדליק את הדבורה? אם הם מדליקים אותה ורואים שיש רכב ממהר, איך הם יודעים מתי הוא נכנס לטווח שלהם בלי שהדבורה דולקת?

נגיד והם מדליקים פעם אחת דבורה רואים שיש טייס, מכביד מחכים להיכנס לטווח ואז מדליקים שוב לתפוס אותו, הוא מספיק אידיוט כדי לא להאט כשהוא רואה שהדליקו דבורה כבר בטווח שמ מעל 1200 מטר?

היום GPS של מצלמות פלוס גלאי לדבורה וזהו, כל הבליינדרים האלה יקרים בטרוף ואני לא בטוח כמה הם יעילים באמת (במיוחד שזה לא חוקי).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך. למשל מקום חביב עליהם בכביש 70 כ2 ק"מ אחרי צומת התשבי לכיוון חיפה, עומדים ליד התחנת דלק.

הם יודעים איפה זה הטווח של ה-1.2 ק"מ, מחכים לרכב בודד שנראה מהיר מהרגיל (הערכה בעין מספיקה), ומדליקים. תפסו - יופי, לא תפסו - מכבים ומחכים לרכב הבא. זה בעיקר קורה בשעות הלילה כשהתנועה מאד דלילה והטייסים יותר נפוצים.

שיטה אחרת, ככה תפסו את חבר שלי - הדבורה דולקת, ברגע שנכנס רכב לטווח המדידה הלא קביל (היא מודדת מ-2 ק"מ בערך, אבל זה לא קביל לדו"ח), והוא במהירות גבוהה, הם מכבים ומחכים לכניסה לטווח.

חבר שלי קיבל התראה קצרה שנראית כמו התראת שווא לכל דבר, האט לכמה שניות, ראה שאין כלום והאיץ מחדש. ואז הוא קיבל את המדידה החוקית..מסקנה - על כל התראה, גם אם היא נראית כמו התראת שווא, צריך להאט ולחכות במהירות חוקית למשך קילומטר או שניים לפני שמאיצים שוב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - הינה סרטון של וולנטיין מגלה ב"קצת" יותר מ-60 מטר (קשה לדעת, אבל יש פה מינימום 150 מטר)

http://www.youtube.com/watch?v=2v2dVhkgH3E דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

והינה עוד אחד עם טווח נאה :

http://www.youtube.com/watch?v=kb7hWj75rAA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אז אני באמת אשמח לתשובה על שאלתי, כי לא ברור לי איך במבחן הנוכחי פתאום הגלאי ירד ל60 מטר

יתכן ומדובר בגלאי לא תקין\התקנה לקויה\רכב צרפתי עם ציפוי קידמי או כל דבר אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לרגע זה ולידיעת הקוראים הקורעים את הכבישים.

כל מכשירי המדידה של המשטרה למדידת מהירות לא קבילים.

לא המולטונובה לא הממל"ז ולא מכשיר הדבורה. נקודה!!

עד שבית המשפט העליון לא יפסוק בסוגיה בבקשת רשות ערעור שהגישה המדינה על גזר הדין במשפט מדינת ישראל נ עמיקם לוין, קיימת הלכה מנחה של בית המשפט המחוזי בבאר שבע, שבהעדר כיול במעבדה מוסמכת המכשירים לא קבילים. והמשטרה אכן לא מכיילת את מכשיריה בהתאם לדרישה.

עשרות נאשמים מזוכים חלקם אפילו מוחזרים להם הרשיונות עוד בשלב של ערעור על החלטת קצין משטרה בפסילה מינהלית.

קצת משונה שתיקת הכבשים ( עורכי הדין ) בנושא . האם מחסור בפרנסה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד שכחת להגיד בהודעה הגרנדיוזית שלך

קיימת הלכה מנחה של בית המשפט המחוזי בבאר שבע,

זאת אומרת שכל בית משפחות מחוזי אחר יכול להחליט שלא לקבל אותה וללכת בדרכו שלו

ברגע שזה יגיע לעליון ותהיה פסיקה בנושא זאת תהיה הלכה מחייבת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...