Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על תוצאת בדיקה של מזדה 3 2005

helleye
שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעש מערכת תזמון ושסתומים - אמר ששולי ואפשר לחיות עם זה

נקישה בהגה לתקן זוית במתלה קדמי

תיקון פגיעה לאורך צד ימין, (בעין לא רואים את זה כי מתוקן יפה , המוכר אמר על זה מראש) , תיקוני מרכב וצבע, מעיכות פח סביב שריטות בצבע ,פגמים בצבע בגג.

מערכת בלמים - בדיקה בפרוק לפרק גלגלים ולבדוק

מצבר שנת 2009 ולכן אוטוטו בן שנה וחצי

בלאי דיסקיות בגיר , שילוב הילוכים לקוי נקישה , חופש ציריות

ריפוד לוח שעונים שבור (משהו ממש שטותי שראיתי)

כפתור ויסות חום פנימי בתא נוסעים לא עובד (מוסכניק אמר שכזה דבר עולה 1000 שקל להחליף ללוח אלקטרוניקה מתוקן)

לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה , יש לבדוק מתי בוצעו טיפולים ברכב (יש ספר טיפולים במוסך מורשה) + רצועת תזמון ולהמשיך לפי הוראות היצרן.

מוסכניק שאבא שלי סומך עליו אמר לי קח את האוטו בלי לחשוב פעמיים (הוא לא ראה את האוטו רק את הטופס)

מה אתם אומרים ( לא בשבת :) )

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש מערכת תזמון ושסתומים - אמר ששולי ואפשר לחיות עם זה שולי.

נקישה בהגה לתקן זוית במתלה קדמי שולי כל רכב שנוסע בעיר עם במפרים מעצבנים יסבול מהתופעה.

תיקון פגיעה לאורך צד ימין, (בעין לא רואים את זה כי מתוקן יפה , המוכר אמר על זה מראש) , תיקוני מרכב וצבע, מעיכות פח סביב שריטות בצבע ,פגמים בצבע בגג. שולי.

מערכת בלמים - בדיקה בפרוק לפרק גלגלים ולבדוק שולי.

מצבר שנת 2009 ולכן אוטוטו בן שנה וחצי שולי.

בלאי דיסקיות בגיר , שילוב הילוכים לקוי נקישה , חופש ציריות כיסוי תחת ברוב המקרים.

ריפוד לוח שעונים שבור (משהו ממש שטותי שראיתי) שולי.

כפתור ויסות חום פנימי בתא נוסעים לא עובד (מוסכניק אמר שכזה דבר עולה 1000 שקל להחליף ללוח אלקטרוניקה מתוקן) האמת שאין לי מושג לגבי זה.

לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה , יש לבדוק מתי בוצעו טיפולים ברכב (יש ספר טיפולים במוסך מורשה) + רצועת תזמון ולהמשיך לפי הוראות היצרן. תבדוק.

רכב מצויין.

צטטי בכדי שיהיה לי קל בכוונה לעבור על חוקי הפורום!

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה הזמנת את הבדיקה?

אם כן - הבדיקה נראית טובה, אפילו טובה מאוד. כל הממצאים נראים ככסת"ח למעט מה שאמרת בנוגע למערכת ויסות חום פנימית.

בדוק הסטוריית טיפולים ודרוש מסמכים המעידים מה והיכן בוצע.

כ"כ - רצוי לציין ק"מ שעבר הרכב + יד (האם פרטי או שבעברו גם ליסינג).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תודה על התשובות

אכן אני הזמנתי את הבדיקה

יד ראשונה פרטית, קילומטרז טוב מאוד עבורי, והמוכר בן אדם אמין

יש ספר טיפולים אצל מוסך מזדה מורשה , אסתכל עליו יותר בעיון

מחר בע"ה אנחנו בהעברת בעלות, האם ממש נחוץ לי לבדוק ברשם המשכונות או שבדואר הם מקושרים באופן מספק למשרד הרישוי ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...