Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מבחנים] - מגאן ופלואנס יצאו לטיול

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומי ואלירן החליטו לבדוק את שתי המשפחתיות האלו ולהבין מה ההבדלים ביניהם, אם בכלל. הם חזרו עם מסקנה מעניינת –

העם צודק, הסדאן עדיפה.

למבחן המלא

IMG_3543.JPG

IMG_3588.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן מתעקש להביא את המאגאן עם המנוע העתיק בנפח 1.6 ליטר על מנת להשתחל לליסינג.

הרכב מוצע בטורקיה ובעולם כולו עם מנועי דיזל מעולים , וגיר רובוטי מתקדם.

ואצלנו - נדא.

אחת הסיבות שעברתי לפורטה מתוארת בכתבה, הרכב גדול אבל פשוט לא זז , השילוב מנוע \ גיר בפלואנס מזכיר לי את הילדות עם ההגבלה על מנועי 1300 סמ"ק אשר בקושי גדול הניעו את הסיירה ואודי 80, הפלואנס זו הגירסא המודרנית לטימטום הגדול.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אופציה לגיר ידני, בדקתי זאת מספר פעמים.

לטעמי אופצית הדיזל תהיה עדיפה גם על גירסאת ה 2 ליטר המתוכננת ליבוא במהלך החודש הקרוב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לשוק הטורקי יש העדפות דומות לשלנו , ובגלל זה קיבלנו מגאן אוטומטית כזו, המגאן האירופאית נמכרת רק עם תיבה ידנית או רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הערה לא על שני הרכבים, אלא על איך שהמבחן בנוי.

שקוראים באתרים גדולים בארץ ובחו"ל, הביקורת היא לא שני אנשים, שאומרים מה דעתם וזהו, אלא הביקורת יותר זורמת, יותר עיניינית, יותר כיף לקרוא אותה.(באתרים המוכרים יותר)

קשה לי להגיד איפה הבעיה, כי יש את כל המידע, אבל חסר פה משהו שהופך את הביקורת לסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב בדיוק הפוך. אהבתי את הרעיון של מין תקשורת בין שני הכותבים, כל אחד משלים את הדברים של השני או מתייחס לנושאים אחרים. זה כתוב קליל וזורם, לא מתאמץ יותר מדי. נהנתי לקרוא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונספט של 2 כתבים יכול להיות מאוד מהנה וסוחף לקריאה כפי שהוכח פה (אם נשמיט לרגע את הז'בלה הסמולני).

http://www.netcar.co.il/magazin/focus/c63amg10.asp

גם הכתבה על המגאן והפלואנס הייתה טובה, אבל היא לא הייתה מספיק מרתקת לקריאה (אבל את זה תשאירו למכוניות המרתקות באמת).

אבל מעבר לזה וחשוב מכך, הכתבה הזו מסמלת את תחילתו של מגזין רכב אינטרנטי חדש. אז שיהיה הרבה בהצלחה, מקווה שהמגזין יפרח ויתן אלטרנטיבה מוצלחת למגזיני הרכב בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה קלילה, עניינית וממצה.

מאחל לכם להבא טיולים עם מכוניות קצת יותר מהנות (לאור נסיוני עם המגאן, זה לא קשה למצוא כאלו).

ובהערת אגב, מדהים אותי בכל פעם מחדש ההבדל שבין דגמי רנו הרגילים והסתמיים כל כך לגרסאות הרנו ספורט שלהם. כאילו מישהו לוקח את כל הידע והנסיון שנצבר בחטיבה הספורטיבית - ונועל אותו בכספת בסופו של כל יום עבודה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שלומי ואלירן" נשמע קצת GAY, אבל חוץ מזה אחלה כתבה ואחלה כתיבה. :-)

מקווה שהמגזין בפורמט החדש יעשה חיל, או בניסוח של יאשה: "מי יתן ותגדשו".

הערה קטנה לגבי התוכן - ציינתם שהפלואנס בעייתית בחניה. אני מאמין שזה לא רק עניין של גודל, אלא בעיקר של היגוי ושדה ראייה.

כשיצא לי לבלות שבועיים עם המונדאו, הופתעתי לגלות כל יום מחדש עד כמה קל לבצע איתה חניה במקביל, בניגוד למשל לפיאסטה,

שהיא קטנה בהרבה אבל עם הגה מנותק ומוגבר יתר על המידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה, אני בודק במדריך אם הכתבה עומדת בתקן של כתבת רכב סטנדרטית, רגע... אין כזה תקן!

אז איך זה שכיף לקרוא? אה, אולי בכל זאת הכתבה כתובה היטב!

ואם להתיחס לנושא, אני מודה לכותבים שעזרו לי להבין מה זו הפלואנס הזו. עד היום לא ידעתי אם היא משפחתית ענקית, ומה בינה לבין הלגונה, מתחרה מבית. אגב הבנתי שהלגונה רואה גם רואה מוסך (קשה לטיפולים עד בלתי אפשרי בשיטת עשה זאת בעצמך), אבל חוץ מזה מדובר באוטו הרבה יותר מוצלח לטעמי, עם 5 דלתות, מה שחסר מאוד בפלואנס (זהו חסרונה המרכזי לטעמי, טוב מסתבר שגם המנוע, ואולי גם ההתנהגות אם אתם אומרים)

אז מבחינת תקציב הפלואנס לא בליגה של הלגונה. אבל מי שקונה את המכוניות שלו בנות 6 ויותר ודאי יתפלא שחל מהפך, הקלפים נטרפים ואין עוד הפרדה בין הליגות.

הלגונה גם הרבה יותר יפה לטעמי! ומהמעט שהתרשמתי מאוד מאוד נוחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסקירה. אני חושב שתוספת טבלה עם נתוני פרוספקט לרכבים האלו הייתה מוסיפה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...