Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניים לכותל, האח הגדול עוקב אחרינו

SP33DS73R
שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פריבייט פורום..

יצא לי לחפש משהו בגוגל על רצועות מנוע, והגעתי איכשהו לאתר ההזוי הזה שנקרא Boardtracker.com

עכשיו למה אתם חושבים שהאתר הזה הזוי?

הוא מציג ניתוח סטטיסטי מפורט וגרפי לגבי כמות ואופי הפעילות של כמעט כל החברים הפעילים כאן בפורום.

למשל: סה"כ פוסטים, מספר פוסטים בחודש האחרון, אחוז פוסטים עם לינקים, אחוז פוסטים שיוצרים דיון ואחוז של פוסטים כתגובה, וכו' וכו'..

בתוספת תשלום ניתן לקבל ניתוחים מעמיקים על הפעילות הפורומית של כל אחד ואחד מאיתנו..מצמרר משהו :?

זה לא שאני לא אוכל להירדם עכשיו בלילה, ממש לא. אבל כל העניין הזה נראה לי הזוי ביותר, וגובל אפילו בחדירה כלשהי לפרטיות.

הנה ציטוט מהאתר:

Member Ego Network gives an insight into members' social activity and network, helping you understand who they interact with, how much and in what nature. Do they lead discussions or led by others? isolated, or have many friends? follow or lead within their own personal network? How much do their friends post and do they also communicate between themselves? Who are the dominant players in the network? and much more... Is this member an Opidion Leader? Greeter? Answer person? Question person? Initiator? Drive-by shooter? Networker? Maybe a spammer?

זה הלינק: http://www.boardtracker.com

להמחשה אני מצרף פה סנאפשוט של האתר עם חיפוש על (מי אם לא) יוסי פרנקוס :-)

אשמח לדעתכם.

untitled.jpg

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה בסך הכול מידע פומבי לגמרי, שנגיש לכולם.

באופן תיאורטי, אתה יכול לעבור באופן ידני על כל ההודעות של פרנקוס בארכיון הפורום

ולשלוף מתוכן בדיוק את אותם נתונים. התוכנה פשוט חוסכת לך זמן...

מה לעשות, פורום מעצם הגדרתו הוא חשוף לכול

(גם במשמעות המקורית של המילה), הפעם דווקא אין שום חדירה לפרטיות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהמידע פומבי, ומילא זו הייתה סטטיסטיקה פשוטה ותו לא, אבל הם נכנסים פה לניתוחי אישיות ואופי על בסיס הנתונים האלה, בגלל זה גם כתבתי חדירה כלשהי לפרטיות. חייבים להודות שזה מטריד.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, ש"ניתוחי אישיות" זאת קצת הגזמה (לא שלך, שלהם).

התוכנה הזאת לא יודעת עברית, והיא לא ממש בוחנת את מה שכתב פרנקוס,

סתם דברים פשוטים כמו תדירות כתיבה או הופעה של מילים מסוימות. אפשר לקרוא לזה "הרגלי גלישה",

וזה משהו שגוגל ומנועי ייצור פרסומות מעבדים מזמן, מתחילת ימי האינטרנט.

תשמע, בתור משתמש כבד מאוד בגוגל, אני רואה שהוא מתאים את עצמו ללא הרף

לתחומי חיפוש שונים או לנושאים חדשים, וזה עוזר מאוד להגיע מהר יותר למידע דרוש.

האפשרות השנייה היא לא לגלוש בכלל באינטרנט, אין משהו באמצע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה בסך הכול מידע פומבי לגמרי, שנגיש לכולם.

באופן תיאורטי, אתה יכול לעבור באופן ידני על כל ההודעות של פרנקוס בארכיון הפורום

ולשלוף מתוכן בדיוק את אותם נתונים. התוכנה פשוט חוסכת לך זמן...

מה לעשות, פורום מעצם הגדרתו הוא חשוף לכול

(גם במשמעות המקורית של המילה), הפעם דווקא אין שום חדירה לפרטיות.

מטרידה העובדה שלפני שנכנסתי לשרשור כבר ידעתי שהשם שלי יופיע באיזשהו מקום. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...