Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיטרה חשמלית + אביזרים נלווים

Leon_09
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיטרה חשמלית Parksons ,חדשה לחלוטין,נקנתה עם כל האביזרים הנלווים לפני כ-3.5 שנים, הייתה בשימוש לכמה שיעורים אחדים בלבד ומאז היא ישבה סתם בארון.

הגיטרה נמכרת יחד עם מגבר Ibanez 19W דגם IBZ10G , כבל ארוך איכותי, טיונר, רצועת גיטרה, תיק איכותי.

הכל עלה לי בזמנו כ- 2,000 ש"ח. אני דורש על הכל חצי מהמחיר כלומר 1,000 ש"ח בלבד, מחיר מציאה לזמן מוגבל (שבועיים) רק לחברי הפורום ואח"כ המחיר יעלה. אני מפרסם בעוד אתרים במחיר שונה - מי שמעוניין ומתקשר שיזכיר שהוא חבר מהפורום לקבלת המחיר המוזל.

אני מאזור צפון - ליד כרמיאל.

0542246944

DSC_0013.JPG

DSC_0015.JPG

DSC_0017.JPG

גיר ידני או רגיל?

Seat Leon 2002 1.8 Manual . Subaru B4 2007 2.0 Manual . Kia Sportage 1997 2.0 Manual . Seat Leon 2002 1.6 Manual . Isuzu D-max 2006 3.0 TDI Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...