Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למלון באילת עם ילדים ובקשת חוות דעת על מלון מג'יק סאנרייז

Platinum
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוגוסט מתקרב ובעקבות בקשתה של ילדתי בת החמש שמאוד רוצה לטוס במטוס, החלטנו לצאת לנופש בסוף אוגוסט כשכבר אין קייטנה. ולשלב את הנופש עם טיסה.

לאחר השוואת מחירי נופש באילת מול יוון, יצא שנופש באילת יהיה יותר זול. מה גם שנראה לנו עדיף שהילדה תבלה בסביבה שגם ההפעלות לילדים יהיו בעברית.

לאחר חיפושים והשוואות מחירים, מצא חן בעיני מלון מג'יק סאנרייז ששייך לרשת פתאל ואפשר לנפוש בו במשך 3 לילות בכ4000 ש"ח לזוג עם ילד במסגרת של הכל כלול.

יש במלון הפעלות לילדים, בריכות, פינת חי, לונה פארק, סירות פדלים, טיולי ג'יפים והכל כלול. כך שאני אוכל לנוח קצת בלי לדאוג יותר מדי לגבי איך להעסיק את הילדה.

לפני ההזמנה, חיפשתי המלצות וביקורות באינטרנט על המלון ומצאתי המון תלונות , בעיקר מהשנה האחרונה עם מוטיבים עקביים על אוכל גרוע, הגיינה נמוכה, חדרים מלוכלכים, צפיפות, ריבוי חרקים (בכל רחבי המלון, כולל באוכל:shock: רחמנא ליצלן) ושרות גרוע על המלון בפרט ורשת פתאל בכלל.

חברים שאנחנו מכירים והיו במלון לפני שנתיים מספרים שהכל היה בסדר, אבל אני חושש שמאז כנראה התדרדרו דברים ולא רוצה לצאת לנופש שאצטער עליו בדיעבד.

אני אשמח לשמוע חוות דעת על המלון מחברי פורום שהתארחו במלון בשנה האחרונה או מכירים מישהו שהתארח בשנה האחרונה שחלק איתם את חוויותיו. אם המלון טוב, מגוון הפעילויות שם נראה לי מתאים מאוד לילדים.

בנוסף, אשמח לקבל המלצות על מלון/נופש בו יש הפעלות מגוונות לילדים (לא רק בריכה ודיסקו) שמתאימות לגיל 5, לאורך כל שעות היום (בלילה ברוך ה' היא ישנה, :-)) באזור המחירים של 4,000 ש"ח לזוג +ילד עבור 3 לילות - עדיפות לחצי פנסיון והכל כלול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במג'יק סאנרייז לפני כמה שנים ומאוד נהנתי - ובכלל, יצא לי להיות בסוף שנה שעברה וגם לפני שנתיים במלונות אחרים של פתאל (הכל כלול) ומאוד נהננו. רק לציין שכלל אינני אוהב לצאת לחופש ביולי-אוגוסט עם כל המדינה אלא מעדיף תמיד בתקופות אחרות (רגועות יותר, שאפשר להנות באמת ולא להידחק עם כל העולם ואישתו).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אילת יש מכה חמורה של זבובים ואף מלון לא מצליח לפתור אותה. העיניין הרבה יותר מורגש במלונות צמודי קרקע (אורכידאה, אסטרל ווילג' וכו') אשר סובלים בנוסף מהרבה בעיות של זוחלים (נמלים וכו').

קח בחשבון שהמג'יק סאנרייז יושב בקיבוץ אילות ולא באילת עצמה, ז"א אם אתה מגיע ללא רכב אתה תלוי בשירות ההסעות שלהם (שעובר כל שעה או שעתיים). מצד שני למי שביקר כבר כמה פעמים באילת אין שום סיבה לצאת מהמלון כי אילת לא השתנתה בשנים האחרונות ולכן לקחת עיסקה של הכל כלול היא בגדר חובה.

ד"א, האטרקציה היחידה שאני ממליץ לצאת מהמלון (ומהמזגן) בשבילה היא המופע של WOW שמתקיים כל ערב (חוץ מיום ראשון) בקניון בולוורד של ישרוטל.

אני הייתי במג'יק סאנרייז לפני יותר מעשור כאשר רק פתחו אותו ומאוד נהנתי אבל באמת לאחרונה אני שומע על הרבה אנשים שחוזרים לא מרוצים. מצד שני שאר המלונות גובים מחירים בשמיים ולא בטוח שנותנים תמורה עדיפה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נצא לחופש בסוף אוגוסט בלית ברירה כמו כל עם ישראל בגלל שהקייטנה של הילדה (אבל גם דברים אחרים) והצורך ליצור רצף של תעסוקה ובילוי עבורה מכתיבים לנו את המצב כרגע.

אכן, בגלל שאין הרבה מה לעשות באילת, אנחנו מעדיפים פעילות של "הכל כלול". אם כי האפשרות של ללכת על נופש במתכונת של חצי-פנסיון ולקחת את הילדה למצפה התת ימי, ריף הדולפינים וכולי גם יכול לבוא בחשבון.

העניין הוא שחשוב לנו שיהיו הפעלות לילדים במלון לאורך כל היום גם כן.

אבל באמת לאחרונה אני שומע על הרבה אנשים שחוזרים לא מרוצים. מצד שני שאר המלונות גובים מחירים בשמיים ולא בטוח שנותנים תמורה עדיפה

זבובים לא מפריעים לי עד כדי כך, אני יותר מוטרד ממקקים, עכבישים וכיו"ב. כמו גם משרות ויחס גרועים כפי שמצטייר מביקורות הגולשים. לא הייתי מוטרד כ"כ אם התלונות לא היו עקביות. העקביות היא שעוררה את חשדי.

באיזה עוד מלונות יש הפעלות מגוונות שמתאימות לילדים בגיל 5?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הייתי במלון הנ"ל לפני שנה,החדרים מיושנים ומאד פשוטים,האכל סביר ותו לא,המלון היה די מלוכלך שהיינו שם והיא מלא בערסים ובני דודים.

אני הייתי ממליץ להמנע ממנו - יש אופציות טובות יותר.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 או 3 שנים הייתי עם הילדים במג'יק פאלאס והיה טוב. באמת 5* לילדים ו-5* להורים. הזאטוט היתה מתעלק על שרות חדרים לקבל מילקי לחדר... לא יודע איך שם השנה.

לפני שבועיים שהינו ברימונים אילת - והיה נהדר! שופץ ברמה גבוהה ויפה, אוכל מעולה ומפתיע לטובה בגיוון וחדשנות, צוות אדיב וכל נעים נעים. אין הרבה רעש מצוות הבידור שהוא מינימליסטי ונעים.

הצצתי בהפעלת הילדים (לא רלבנטי כבר, אבל מתוך הרגל...) ונראתה לי מושקעת ותוססת.

נסה לבדוק גם את המלך שלמה.טובים בהפעלות לילדים. לקטנה באמת לא משנה מי בצוות ההפעלה. אבל יש מלונות, כמו הולידיי אין שזכורים לי לרעה בזלזול שלהם בילדים.

שים לב שבאוגוסט המחירים בשמיים ביחוד בסופו. איני בטוח ש"הכל כלול" באותה רמת מלון יהיה זול יותר מחצי פנסיון, גם ככה אתה טוחן שם כמויות. נסה סידור של ועד עובדים/חבר/מורים/מישהו וההבדל משמעותי מאוד.

אפשרות אחרת עם הימור היא הזמנה 4-7 ימים קודם, יש רשתות שאז מוזילות מאוד הזמנה ישירה אליהן (בדרך כלל יש מקומות).

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...