Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפים - סיכום (בשם תומר)

David A
שימו לב! השרשור הזה בן 7911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע תומר התקשר אליי הוא לא נגיש למחשב

הוא מוסר שביום שישי זה בשעה 7:00 נפגשים בתחנת הדלק שנמצאת ליד זבוטיסקי 11 בפ"ת משם נוסעים לדיינו עם גיא פרילינג, חשוב מ-א-ד להגיע בזמן !

כל מי שמגיע מתבקש ליצור קשר עם תומר בסלולרי ע"מ לאשר הגעה

תומר 067-537967

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

יש קבוצה מאוד גדולה ולכן נזדקק להרבה זמן.

לא נעים לי מהחבר'ה אבל אין ויתורים ומי שלא יכול לקום מוזמן להזמין יום DYNO במקום אחר (200 דולר שעה).

עשינו כאן הרבה מאמצים אז בבקשה בלי פישולים ואיחורים.

מקום המפגש הוא בתחנת הדלק שליד ז'בוטינסקי 11 בפ"ת. לא שום מקום אחר - נתתי כאן כתובת הכי ברורה שיש!! זה ממש ממש בתחילת רחוב ז'בוטניסקי שזה רחוב מאוד מאוד ראשי, אז בלי להתבלבל.

ואני חוזר ומציין - תודה לכל מי שהתקשרו עם שנתוני הרכב והנתונים - זה חיוני בשביל שנדע איזה ציוד להביא כי כל רכב מצוייד במחשב אחר!!!!!!!!!!!

אז בלי פאשלות בבקשה - זו הזדמנות להראות לכל העסקים כדוגמת פיין טיונינג שאנחנו גוף גדול ורציני (וכוח קנייה משמעותי) אז להביא מצלמות!!!

וד"א - לא נעים לי להתבטא בצורה כזאת - אבל הדיינו לא מקום גדול וגם ככה די דחוס שם - אז אם אין לכם רצון לעשות צ'יפ , בבקשה תישארו בבית ותחכו לתמונות. זה לא משהו נגד אף אחד, פשוט לא יהיה נעים לגיא ולבעל הדיינו אם יהיו 10 מכוניות ושלושים איש.

אז זהו - שיהיה לכולם בהצלחה ולא לשכוח להביא שירונים ומצב רוח....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!!

כל מי שמתקשר (את מי שהתקשרו שאלתי) נא לציין איזו יד האוטו (אם זיינו אותו לפניכם או שיפרו אותו לפניכם), קילומטראז', מודל ואם אפשר אז להציץ מתחת למכסה ולראות איז מחשב יש.

ואני מבקש יפה... לא לזיין לפרילינג את המוח. הוא בן אדם מאוד עסוק ואנחנו רוצים לתת רושם של קבוצה רצינית.

אם יש שאלות, טענות, מענות, גיא ביקש ממני בעדינות (?!?) לטפל בכל כל כל כל השאלות שהומטרו עליו ולתת לו קצת זמן לעשות צ'יפים... 8)

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתם, היו המון אנשים שרוצים.

עכשיו, אחרי שאירגנו את הכול אתם משתפנים.

עדי, אושרי, ישראל ועוד כל מי שאמר שהוא רוצה, למה אתם לא מתקשרים לוודא את השתתפותכם ?

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,למה לא מתקשרים?!

אני היום בבוקר דיברתי עם תומר ואישרתי.

ת'אמת, נראה לי שהיה אפשר להסתפק בהודעה אישית כאן בפורום

במקום שכולנו נשגע את תומר בטלפון.

בכל אופן אני מגיע, אז הסר דאגה מליבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתם, היו המון אנשים שרוצים.

עכשיו, אחרי שאירגנו את הכול אתם משתפנים.

עדי, אושרי, ישראל ועוד כל מי שאמר שהוא רוצה, למה אתם לא מתקשרים לוודא את השתתפותכם ?

:mad:

אני רציני מאוד

אבל אני עובד ביום שישי בשעה הזו! אי אפשר להצטרף מאוחר יותר?

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...