Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר להחלפת ה206 שלי למול האיביזה SC במצבע החדש...

Dor.Naim
שימו לב! השרשור הזה בן 5018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כרגע אני נוהג על פיג'ו 206XS, שנת 2002, 110 כ"ס ידנית.

אני חושב להחליף במסגרת המבצע החדש לאיביזה SC 1.6.

מה אתם אומרים ?מבחינת האצה בקו ישר והנאה מנהיגה, מה ההבדלים ביניהם? לטובת מי?

תודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר , מבחינת ביצועים הפיז'ו עדיפה במקצת . אם נשווה נתוני יצרן - ה 206 מאיצה 0-100 ב - 9.9 שניות

למול 10.4 לאיביזה האמורה . מהירות סופית - 196 בפיז'ו למול 189 בסיאט.

אבל - אל תשכח שרכב בן 8 איבד לא מעט סוסים מהאורווה , כך שהעניין תלוי במצבו הספציפי של רכבך. בהנחת

בלאי סביר , קרוב לוודאי שהביצועים יהיו זהים.

מבחינת הנאת נהיגה , אחיזה ויציבות :

הסגנון שונה לגמרי . הפיז'ו עדיפה לחובב ההגה ומספקת הנאה וספורטיביות עדיפה , הניהוג ישיר ומעולה .

האיביזה אולי לא נחותה ביציבות ובאחיזה , אבל היא יותר מלאכותית ומנותקת , ההגה חשמלי ולא הידראולי , והבקרות

האלקטרוניות עושות את העבודה היטב , אבל על חשבון ההנאה מהנהיגה הטהורה. האיביזה לעומת זאת בטוחה בהרבה.

הכל תלוי בסגנון נהיגתך , ממליץ לבצע נסיעת מבחן לקבלת החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מכור לפיגו' הייתי ממליץ לך להשאר אם ה206

אבל כמו שאמר זה שלפני

רק נסיעת מבחן תגיד את האמת

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...