Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי קל בפורומים קנייה ומכירה.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הללויה!!!! ווהווווו!!!!! יאבאדאבאדו!!!! קולולולולולולו!!!!!!!!:smilecolr

:multi::onfire::multi::onfire::multi::onfire::multi::onfire::multi:

אחלה רעיון! יעזור המון ויקל עוד יותר! כל הכבוד ויישר כח!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם לפתוח מחלקה נוספת למכירת דברים שלא בהכרח קשורים למכוניות? (GPS, מחשבים, מצלמות וכו')

המוניטין של המשתמשים בפורום הוא אחלה שיטה לדירוג האמינות של המוכר, משהו שאין למשל ביד2 ודומיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י כך שתעבור על ההודעות הקודמות של המשתמש ותוכל להסיק את המסקנות שלך בקשר לסוג האדם איתו יש לך עסק.

אם למשל מדובר במשתמש ותיק ומוכר בפורום, תדע שאתה יכול לקנות ממנו בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואווו בדיוק לפני יומיים חשבתי על זה , תודה להנהלה על השינוי החשוב

גיר ידני או רגיל?

Seat Leon 2002 1.8 Manual . Subaru B4 2007 2.0 Manual . Kia Sportage 1997 2.0 Manual . Seat Leon 2002 1.6 Manual . Isuzu D-max 2006 3.0 TDI Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני משתמש חדש פה (אני משתמש קבוע בג'יפולוג, ובגלל הרכב של האישה התחלתי להסתובב פה...), והסתובבתי בפורום של קנייה/מכירה ומצאתי משהו שמצא חן בעיניי.

ניסיתי ליצור קשר עם המוכר במייל וקיבלתי הודעה שאני חייב שיהיו לי 25 הודעות לפני שאני יכול לשלוח לו מייל.

לדעתי זה חבל, כי סה"כ אם המוכר לא מעוניין למכור לי בגלל שיש לי פחות מ-25 הודעות שפשוט ימחוק את המייל... במתכונת הנוכחית הוא סתם הפסיד מכירה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בזמן האחרון "פושטת בעירנו מכה חדשה" (מי שלא מכיר את הקומדי סטור - אני מתנצל בפניו מראש) והיא השימוש המיותר והשגוי במושג "בציר".

כל מאן דהוא המעוניין למכור את רכבו פוצח בשירשור חדש ומבהיק בפורום "קניה ומכירה" ומציין את "בציר" הרכב, כל זאת במטרה נואלת "לשדרג" את מודעתו ככל האפשר.

ובכן בציר הוא מושג התייחס במפורש לענבים או יותר נכון לבציר ענבים. למי שאינו בקי, הבציר מתבצע גם בתקופות מסויימות בשנה.

לפיכך מי שמעוניין למכור יין משובח, יותר מרשאי לעשות שימוש במושג בציר - אולם בינו לבין רכב אין כל קשר שהוא.

מלכתחילה פתחתי את שעל ליבי כי בפורום התרבותי בו אנו מתנהלים, היות ומקפידים בפיסוק וניקוד עד כמה שאפשר (ואני כמובן שמח על כך) ויותר מאשמח אם יעשה ניסיון להפטר מהמנהג המיותר הנ"ל.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזור לנו למגר את התופעה.

מתי רואים אותך ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזור לנו למגר את התופעה.

מתי רואים אותך ?

אנו מתגוררים קרוב. אתה מוזמן גם לצפות באוסף.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...