Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן נסעת עם לדים(LED), עד שהורידו את רכבך מהכביש ?

Free
שימו לב! השרשור הזה בן 5028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת..

אני אישית חודש. ולמזלי יצאתי מזה בזול, בלי כלום (רק אחרי שהורדתי את הכל במקום).

למרות זאת אני עדיין רואה הרבה אנשים שנוסעים עם לדים על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לאנשים מהלדים האלו?

אוליי תשים פרוז'קטור של ציידים בחזית הרכב?

יש חוק במדינה,גם אם הוא לא תמיד מוצא חן בעיניך.

החוק לא מתיר להוסיף פנסים אחרים מעבר לפנסים המקוריים של הרכב.

אז מה,אתה מחליט לשים תאורה לא תקנית,ולבדוק כמה זמן ייקח עד שיתפסו אותך.

כל הכבוד,בוגר מאוד מצדך!

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לאנשים מהלדים האלו?

אוליי תשים פרוז'קטור של ציידים בחזית הרכב?

יש חוק במדינה,גם אם הוא לא תמיד מוצא חן בעיניך.

החוק לא מתיר להוסיף פנסים אחרים מעבר לפנסים המקוריים של הרכב.

אז מה,אתה מחליט לשים תאורה לא תקנית,ולבדוק כמה זמן ייקח עד שיתפסו אותך.

כל הכבוד,בוגר מאוד מצדך!

קראת את מה שרשמתי בהודעה הראשונה ? לא נראה כך.

יש הבדל קטן בין פס של לדים שלא מאיר ליותר ממטר (שלפי דעתי הוא מאוד מוסיף לרכב) לפרוג'קטור, שבא להוסיף תאורה ולא יופי.

יש לנו הרבה מאוד חוקים שלא עוזרים לאף אחד ולשום דבר במדינה, אני מסכים ששינויים מסוימים ברכב אלולים לפגוע בבטיחות.

אבל פס לדים ?!!!

ובוא נגיד שהוא מאוד פוגע בבטיחות, וכל התאונות במדינה נגרמות בגלל זה, ומצדיק את ההורדה של הרכב מהכביש (מילא קנס), אז מאיזה סיבה ברכבי יוקרה זה מגיע מובנה וחוקי (שבעוצמתם הם חזקים יותר בהרבה מאלו שאנשים מוסיפים בעצמם) ?!!

כי החוק עיוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסי לדים האלה מזכירים לי את האורות הכחולים האלה שאנשים היו שמים פעם על השפריצרים של הוישרים, לא מבין את זה, זה נראה זול, עוד לא ראיתי רכב אחד שזה לא הגיע לו מקורי וזה היה נראה עליו טוב.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפעמים ברמזור שואל את בעל הרכב אם מדובר ב-R8.

חלק מסמיקים מבושה וחלק לא מבינים מה אני רוצה מהחיים שלהם.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הדרך הזולה ביותר כיום להוציא עוד 10-15 כ"ס מהמנוע.

אתה לא יודע על מה אתה מדבר, בדקתי בדיינו, לפחות עוד 100 כ"ס... (שלא נדבר על "יד בחוץ עם סיגריה וצמיד זהב", עם זה בכלל אני עושה בושות לBugatti Veyron)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסי לדים האלה מזכירים לי את האורות הכחולים האלה שאנשים היו שמים פעם על השפריצרים של הוישרים, לא מבין את זה, זה נראה זול, עוד לא ראיתי רכב אחד שזה לא הגיע לו מקורי וזה היה נראה עליו טוב.

אתה פשוט לא מעריך אומנות ויצירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פשוט לא מעריך אומנות ויצירה.

כמה שאתה טועה...

פשוט אם כבר "חייבים" לשים לדים, אז לשים על רכב שכל התאורה שלו לבנה' בין אם זה "דיימונד ווישן" ובין אם זה קסנון מקורי.

ואם כבר לשים לדים, אז לשים משהו כמו שצריך, לדוגמא:

6683_uni-187-188.jpg

אם היית שם משהו כזה, בשילוב עם אור נמוך לבן (אחד מהאופציות בשורה מעל) על אוטו חדש יחסית, אני בטוח שלא היו עוצרים אותך על זה.

6681_uni-187-188_4.jpg

6682_uni-187-188_5.jpg

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה טועה...

פשוט אם כבר "חייבים" לשים לדים, אז לשים על רכב שכל התאורה שלו לבנה' בין אם זה "דיימונד ווישן" ובין אם זה קסנון מקורי.

6683_uni-187-188.jpg

אם היית שם משהו כזה, בשילוב עם אור נמוך לבן (אחד מהאופציות בשורה מעל) על אוטו חדש יחסית, אני בטוח שלא היו עוצרים אותך על זה.

6681_uni-187-188_4.jpg

6682_uni-187-188_5.jpg

מהו מחירם(בערך) של הלדים הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה טועה...

6683_uni-187-188.jpg

6681_uni-187-188_4.jpg

6682_uni-187-188_5.jpg

למה להעלות דברים כאלה לפורום? זה נותן לאנשים מסויימים חשק לשים את הדברים האלה על הרכבים שלהם.

אני בעד לנעול כל שרשור שיכול לתת רעיונות מוזרים לאנשים מוזרים לגבי תוספות מוזרות (ולא חוקיות) לרכבים שלהם.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...