Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלת פרוייקט סובארו לגאסי [כותרת אופטימית, התוכן מספר אחרת]

שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

יש לי כבר מעל לשנתיים סובארו לגאסי ידנית 1.6 שנת 93 .

נמאס לי!

האוטו ממש עצל , כבד , אוכל דלק ללא שום תמורה בביצועים , ודי משפיל ליד אחרים !

המון זמן אני חושב על התחלת פרוייקט ברכב.

קוסמטיקה וחיצוניות לא מעניינים אותי.

השאלה שלי היא אם יש על מה לדבר? קיימים חלקים לרכב הזה? רובכם יגידו לי להעיף את הרכב או לקנות לגאסי עם נפח מנוע אחר.

לא אני רוצה את הרכב שלי ספציפית לשפר מכל הבחינות המכניות ואולי גם לגדוש אותו .

כסף יש!

אשמח לקבל ייעוץ ממי שמכיר את הרכב ואת הפוטנציאל שבו (אם יש)

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להוסיף כוח לרכב כזה הפתרון היחידי שלך יהיה גדישה, שאני מניח שאתה לא יודע באיזה סכום מדובר..

שלא נדבר על הבזבוז כי אוטו כזה לא בדיוק בנוי לזה לדעתי.

לרכב כזה אם הייתי רוצה להחזיר אותו לשנים ה"יפות" הייתי עושה אוברול מלא ומחזיר לו את כל מה שהשנים העלימו.

אני מבין שאתה רוצה להשאר עם הרכב הנ"ל אבל כדי לקבל כוח משמעותי תאלץ להפרד ממנו או להשקיע עליו סכומים מטורפים.

כמה כסף אתה מתכוון להשקיע כדי לעשות אותו חזק מספיק?

אם אתה רוצה כוח כלכלית יותר משתלם להביא רכב גודש.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא נדבר על הבזבוז כי אוטו כזה לא בדיוק בנוי לזה לדעתי.

אוי כמה שאתה טועה!!!!

קולין מקריי התחיל להתפרסם לראשונה כשהיה נוהג בשביל סובארו בלגאסי טורבו.

ללגאסי יש שלדה מצויינת, ויש כזה דבר לגאסי טורבו ויש מקורית אחת שאני יודע עליה בוודאות בארץ.. :-D

הלגאסי זה בעצם דור של מכוניות שקיים עד היום, כשבארץ קוראים לו B4. הדגם האחרון הוא בעצם הדור החמישי לשושלת, ולכל הדורות יש גירסאות מוגדשות כאלה ואחרות (יש גם גירסאות טווין-טורבו), ויש גירסאת Spec B לדור הרביעי שהגיעה לארץ. בעצם השם שהיבואן (יפנאוטו) נתן ללגאסי, "B4" הוא השם של הגירסאות הספורטיביות של הלגאסי ביפן. ללגאסי טורבו ביפן קוראים לגאסי B4.

יש לא מעט שטוענים שברוב הדורות השלדה של הלגאסי טובה משל האימפרזה והלגאסי מתנהגת טוב יותר.

לעניינו...

יש כמה בעיות בפרוייקט שלך, אם תקציב הוא לא בעייה בפני עצמה.

לגאסי טורבו מקורית כמו בסמלון שלך היא 4 על 4, ולהפוך רכב הנעה קידמית להנעה כפולה זה בלאגן. למעשה, ברוב העולם לגאסי נמכרו כמעט רק עם הנעה כפולה, ורק פה ואולי במדינות עולם שלישי קיבלנו מוטציות 1600 קרבורטור הנעה קידמית...

ללגאסי טורבו יש או מנוע 2000 טורבו עם 200 כ"ס בגירסא האירופאית או מנוע 2200 טורבו עם 160 כ"ס בגירסא האמריקאית.

אצלך ברישיון רכב לא כתוב טורבו, ולא כתוב נפח מנוע 2000 או 2200 ולכן אתה בבעיית חוקיות.

יש לך גם בעיית חוקיות עם זה שהצמיגים שלך קטנים משל לגאסי טורבו מקורית (205\60\15) אבל אם תחליט ללכת על זה ולעבור מידת צמיגים כחלק מהפרוייקט לא הייתי בוחר במידה הזו.

כמוכן, ללגאסי רגילה יש קפיצים ובולמים רכים, ואם תרצה שהרכב יתנהג טוב תאלץ להחליף אותם, וזה לא זול.

עוד דבר... תקנו אותי אם אני טועה אבל נדמה לי שללגאסי 1600 יש מעצורי תוף מאחורה, מה שאומר שבשביל להחליף למעצורי דיסק שיעצרו את הכח שתוסיף תצטרך פחות או יותר להחליף סרן.

בקיצור, זה אפשרי, אבל נשמע לי מאוד יקר ומסובך.

עוד 11 שנים תוכל להביא לגאסי טורבו מקורית לארץ כ"רכב אספנות".

בהצלחה,

דניאל.

subaru_8.jpg

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות 25K - 30K השאלה אם אני יקבל ביצועים משמעותיים בסכום כזה?

המנוע הקטנטן הזה יחזיק מעמד בגדישה.? לא נראה לי!

חוקיות לא מעניינת אותי , הרכב לא משמש ליום יום ככה שלא אכפת לי אם הוא יהיה רק למסלול או כל מקום סגור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא משמש ליום יום, אז איך הוא "משפיל" על יד אחרים?

בלי קשר, אתה יכול לרכוש, במחיר "סימלי" סובארו לגסי 2.2 GX, ולהרכיב עליו את כל החלקים השמורים והשווים מהרכב שלך, וכך תהנה מכל העולמות, גם רכב חזק משמעותית, גם החלקים השמורים שלך, וגם תשקיע פחות מ-30K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ניתן למצוא בארצנו הקטנה לגאסי GX 2.2 ?

ואם כן המחיר בטח לא שפוי.

בכללי יש סדנאות שמבינות ברכב זה? קיימים חלקים לשיפור כמו לשאר המכוניות? קיימות לגאסי משופרות בכלל???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלא מיזמן נירא לי באספנות דיברו על כזה דגם 2ליטר שעומד ליד איזה בית ללא טסט.

יש עוד כאלה בישראל אבל נירא לי כבר אפשר ליספור אותם על יד אחת.

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

Life's too short, we're here for a good time, not a long time. -Colin McRae

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוברו לגאסי זה הרכב הראשון שלי.

למען האמת הייתי ממש מאושר שהיו לי 4 גלגלים.

1.8L אם 95 כוחות חמור.

זה רכב חמוד מאוד אני מאוד נהנתי אני פשוט לא יודע אם זה היה מעצם העובדה שקיבלתי רשיון או מהאוטו :) בכל אופן יש לי זכרונות טובים אבל אני לא יודע אם כדי לשפר וכשאני אומר כדי אני מתכוון שאני לא חושב שתמצא חלקי חילוף למוטציית עולם שלישי כפי שהוגדרה פה, ואם כן תמצא חלקים זה יהיה בהזמנות יקרות מחו"ל.

השיפור המיידי הראשון הוא כמובן מגדש בהצלחה בפרוייקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד-2 לגאסי עם מנוע 1.8 ל' ו-2 ל' למכירה. אני חושב שבשביל פרוייקט תצטרך לחפש לשים ידך על מנוע 2 ל'. מנוע 2.2 (שאגב מציע פחות הספק ממנוע ה-2 ל') יהיה מאוד קשה למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים מישהו בארץ ששם טורבו על לגאסי עם מנוע 2.0 אם אני לא טועה,מדובר על המנוע החלש יותר מהמנוע של האימפרזה טורבו gt

(לא דאבל קאמשאפט) הרכב אוטומט ,לפי מה שזכור לי נוסע מאד נחמד,תנסה לתפוס אותו פה בפורום או בפורום של STI הוא יתן לך עוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים מישהו בארץ ששם טורבו על לגאסי עם מנוע 2.0 אם אני לא טועה,מדובר על המנוע החלש יותר מהמנוע של האימפרזה טורבו gt

(לא דאבל קאמשאפט) הרכב אוטומט ,לפי מה שזכור לי נוסע מאד נחמד,תנסה לתפוס אותו פה בפורום או בפורום של STI הוא יתן לך עוד פרטים.

הבחור אכן בפורום STI, אבל מדובר על לגאסי דור שני, ולא דור ראשון כמו של כותב ההודעה. יש להמנוע 2000 והנעה כפולה.

הבעייה העיקרית לדעתי עם רעיון הפרוייקט על הלגאסי 1600 היא ההנעה הקידמית ובעיות חוקיות בהקשר לנפח הצנוע...

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר שלושהי לגסי ...

הראשונה מנוע 2200 סמק הזרקה 150 מקוריים עם סעפת יניקה בניה עצמית פליטה פילטר וציפ ואני מאמין שיש לה מעל ל 170 כח.

השניה מנוע 2000 סמק מהדגמים החדשים 150 כח ללא שום שיפורים פרט לאגזוז פתוח.

והשלישית כרגע בבניה , יש לבחור לגסי 92 מנוע 1600 הבחור קנה מיפרוק סוברוB4 מנוע 2500 4X4 (אם אני זוכר נכון 170 כח) ומשתיל על 1600 מקורית .

הבחור טוען שגם הדשבורד של החדשה מתאם בול .

עדין לא ראיתי את הרכב אבל אני יודע שהמנוע הגיר והדשבורד כבר מורכבים.

קיים דגם 2200 טווין טורבו שמישום מה הבחור קנה והעדיף אטמוספרי ניראה לי שהמנוע עדין אצלו .

לצערי אין לי את הטלפון אני יודע שלבחור קוראים אלירן והוא מאשדוד .

אולי מישהוא מיכאן מכיר את הרכב ויוכל לעזור לך לאתר את בעל הרכב , הוא היה מגיע הרבה למיפגשים סוברו לגסי 92 לבנה אחרי צבע מגנזיום 15 ספויילר ענק שחור קיט טמבונים וחצאיות ושעון טורים עם שיפט לייט על השבורד הקיצר אי אפשר לפספס.

אישית אני מאוהב בלגסי של שנות ה 90 בימיוחד ה GL אחלה רכב לפרוייק לך על זה לא חסר אופציות בימיוחד עם עיניין החוקיות לא מעניין כל כך .

בהצלחה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...