Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירי ארץ ישראל וציונות...

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!

אני רוצה לשתף אתכם במשהו....

בתור בחור מאור יהודה ששומע בעיקר מזרחית אני לא שומע שירי ארץ ישראל....

לא כל כך נחשפתי לשירים האלה , יותר נכון לא רציתי להיחשף אליהם...אמא שלי דווקא מחבבת את השירים האלה ויש לי חברים שאמרו שאלו שירים יפים ושומעים קצת מהם...

כי חשבתי שאלה שירים של צפונים מהקיבוץ שאני יודע מה השירים האלה לא בשבילי...

מאז יום הזכרון בטקס האחרון ששמעתי את השירים של הלהקות הצבאיות נדלקתי.

עכשיו הורדתי שירים של להקות צבאיות כמו הילדים של חורף 73' וגבעת התחמושת ועוד כמה אני חייב להגיד אני מרגיש שהשתנתי מקצה אל קצה ואני מופתע מעצמי....

ושלא תחשבו שנהייתי צפוני כזה או משהו ועשיתי מהפך אבל השירים האלה באמת באמת יפים! אני לא מאמין איך נמנעתי מלשמוע אותם כל השנים האלה וחשבתי שהם סתם שירים.

אם פעם חשבתי על כמה לא להתגייס לצבא ולנסות להתחמק עכשיו אני חושב שאם אני לא יתגייס לצבא ויפסיד 3 שנים של שירות ועוד מילואים (בתור בן לאב ששירת בהנדסה קרבית בלבנון ובשטחים ובתור בן דוד לחייל טרי בסיירת מובחרת)

אין מצב שאני לא יתגייס לצבא אפילו אם לא לקרבי לפחות להתגייס לחוות את החוויה של הצבא להפוך לגבר אמיתי.

יום הזיכרון הזה ויום העצמאות שינו אותי אין לי מה להגיד.

פשוט מי שלא הולך לצבא הוא פשוט טמבל מי שמוכן לוותר על השירות למרות שזה קצת קשה ולא קל אז מה שום דבר בחיים לא בא בקלות וב"ה בלי נדר אני מתגייס ללא ספק.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...