Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גוגל נקסוס ז"ל, גוגל קיבלו את המשלוח האחרון של NEXUS

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 5002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהם הוציאו המון כסף בנסיונות שיווק של הטלפון הם החליטו להרוג אותו.

עדיין אפשר לקנות אותו באנגליה וקוראה למי שרוצה.

http://gizmodo.com/5589205/google-receives-last-shipment-of-nexus-one

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקסוס כקונספט היה הצלחה.

גוגל שילמו הון עתק ל-HTC כדי שיפתחו את "מכשיר האנדרויד הטוב ביותר" על מנת שישמש מודל לחיקוי לכל שאר הדגמים שיגיעו אחריו (או במילים אחרות, גוגל רצו ש"כולם" יראו איך מכשיר אנדרויד צריך להיראות).

הנקסוס עשה את תפקידו נאמנה, ואי אפשר באמת לצפות שגוגל תתחרה ביצרניות החומרה (שגם ככה לקחו סיכון אדיר בפיתוח טלפונים עבור מערכת הפעלה סלולרית שאף אחד לא שמע עליה, כשהחל הפיתוח)

הנקסוס ישאר ה"בייבי" של גוגל, בכך שכל גירסה חדשה של אנדרויד תופץ בראש ובראשונה לנקסוסים באשר הם.

ממליץ למי שידו משגת להבטיח לעצמו מכשיר ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק - זה בהחלט לא המכשיר הראשון של גוגל, וגוגל לא יצרו אותו לא שום דבר קרוב.

המכשיר הראשון שגוגל השיקו היה הG1 שהושק עם אנדרויד 1 והיה מכשיר מעלף בזמנו.

הנקסוס סה"כ היה די כישלון - הוא אמנם הראשון שהציג כמה חידושים , אבל סה"כ היה דרך של HTC לכתוב שוב גוגל ישירות על המכשיר.

הוא נחשב די כישלון במחירות וחבל, אבל אין לי ספק שחלק מזה שהוא לא כ"כ הצליח היה שסה"כ HTC מיצרים מכשירים אחרים בעצמה ולא היה להם כ"כ אינטרס.

דווקא לגבי השידרוגים - אני במקום הבעלים הייתי מודאג. סה"כ גוגל וHTC לא כ"כ דואגות לשדרוגים של המכשירים שלהם. חבל שאת זה הם לא לקחו מאפל שרק עכשיו - בגירסא המאז'ורית הרביעית מתחילים לקצץ תמיכה לאייפון הראשון.

טלפון לא רע - ובמחיר הנכון - אחלה אלטרנטיבה, אבל בהחלט יש כבר טובים ממנו בהרבה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אפשר להשיג אותו בגירסת HTC (נקרא DESIRE אם אני לא טועה).

מה ש-HTC עושים היום, זה לוקחים קבלנות על ייצור מוצר של חברה כלשהי (גוגל, SE, עוד משהו), ואז מוציאים מכשיר זהה עם הלוגו של HTC ומשחררים אותו להתחרות במכשיר המקורי.

זה כאילו שזכויות יוצרים לא פועלים בטייוואן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...