Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה השוואתית: פאז'רו או פאז'רו-קינג ?

Dudenland
שימו לב! השרשור הזה בן 7275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד לא מזמן הייתי בטוח למדי שהפאג'רו הקודם יהיה טוב יותר בשטח או לפחות בעל פוטנציאל גדול יותר לאחר שיפורים בגלל שלדת הסולם שאיננה בקינג.

אך לאחר שראיתי את ההשתתפות של הקינגים בתחרויות עבירות / ראלי אני כבר בכלל לא בטוח.

אני משער שהאלקטרוניקה בקינג מפצה על החסרון המבני.

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלדת סולם - מבנה שנהוג ברכבי שטח ומשאיות (וברכבים אמריקאים ישנים :-)) הבנוי משתי קורות אורך שינהן מחברות מספר קורות רוחב. לשלדת סולם עמידות גבוהה ואפשורות לעמוד בכוחות פיתול גבוהים.

אם אני אמצא אני אעלה תמונה של שלדת סולם.

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס,בשטח טכני,הפאגרו הישן טוב בהרבה.מרווח הגחון שלו טוב יותר,סרחי העודף קטנים יותר,הרבה יותר קל להרכיב עליו מיגונים,מהלך מיתלים מעט טוב יותר וקשיחות מיבנית עדיפה בגלל שילדת הסולם.דגמי הראלי של הקינג שופרו ללא הכר מהמקור,ובהשקעה גדולה מאד,כך שהם לא מהווים קנה מידה.בנוסף,הקינג עדין יותר וממוגן פחות טוב בחלקו התחתון,למרות שגם הוא טוב בשטח,בסך הכל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על שטח בקטע של שבילים [ואך ורק שבילים] אז הקינג עדיף.

אם אתה מדבר על שטח טכני, [עבירויות,סלעים וכו'] אז אין בכלל על מה לדבר,הפאג'רו הישן עולה על הקינג.

אגב,הפראדו הישן,הוא גם כלי טוב לשטח,אולי אף טוב יותר.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם שנייהם היו שווים בהתנהגות השטח (מה שלא נכון לפחות מנסיון קצר) הייתי הולך על הישן והטוב.

לא צריך את כל הקישוטים שיש לקינג כשמגיעים לשטח וחוץ מזה חבל להרוס רכב כזה יפה עם שריטות וכיפופים משטח טכני כאשר דיי בטוח שהאדם שתמכור לו את הקינג יחפש תשומת לב ותו לא.

דיי בטוח שכאשר תבוא למכור פג'ארו קצר ישן הקונה יחפש את יכולת השטח (כי מבחינת פוזה הוא כבר פסה,נגמר,נגוז,התפוגג...) וגם לא יעניינו אותו כמה שריטוט וכיפופי פגוש אלא מצבו המכאני :idea: .

בדוק את הפראדו (כמו שהציע A.C) אם תוכל,רכב מצויין בצורה בלתי רגילה,בנוי כדיי לשרוד ועבר איתי (לא כרכב פרטי כך שלא היה איכפת לי) הרבה תלאות שהלנד-רובר למשל פשוט לא יכל להם.

אחחחח...מנפלאות צה"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את הפראדו (כמו שהציע A.C) אם תוכל,רכב מצויין בצורה בלתי רגילה,בנוי כדיי לשרוד ועבר איתי (לא כרכב פרטי כך שלא היה איכפת לי) הרבה תלאות שהלנד-רובר למשל פשוט לא יכל להם.

אחחחח...מנפלאות צה"ל...

תלאות שלנד רובר לא יכל לעבור?

לנד רובר דיסקו הוא חיית שטח - אוכל את הפראדו לארוחת הבוקר.

הפראדו רכב שטח מעולה.

ה"קינג" מיועד יותר לשבילים ופחות לשטח טכני.

כשאתה אומר "דיסקו" אני מניח שאתה מתכוון לדיסקברי, אז אתה טועה !

וזה אפילו לא נתון לויכוח, לנו יש פראדו ובשטחים טכניים הוא מביס דיסקברי, פאג'רו, טרופר ואפילו היה כמה פעמים שהוא עלה איפה שסופה לא.

בקיצור עם הנהג הנכון האוטו הזה, ללא כל שיפורים, תותח !

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב אגב, קוראים לרכב מונטרו (Montero).

כי פאג'רו מזכיר מאוד את המילה פאחרו שזה מאונן בספרדית.

ומכיוון שחלק גדול מתושבי ארה"ב הם דוברי ספרדית החליטו להחליף את השם.

בדיוק כמו שלדוגמא אם המיניואן של אופל "מריבה" יגיע לארץ מרבית הסיכויים ששמו ישונה.

ובוגע להוא שאמר שהפראדו אוכל בלי מלח לנד רוברים וסופות בשטח טכני/

בחיייייייייייייך עבודי, מה אתה עושה צחוק?

אני לא יודע מי הזקנה שנסעה על הלנד רובר או הנהג החדש על הסופה אבל עשה לי טובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון די ארוך על קינג 2002 (GLS דיזל קצר) ועל פג'ארו 1997 (3 ליטר בנזין, גם כן קצר ) :

אם פניך לשטח - הדגם הישן. ללא ספק. (בניגוד לנאמר קודם לכן - מהלך מתלה מוגבל יחסית אבל יש פיצויי במרווח גחון ונעילות)

אם מדובר על מרבית נסיעה בכביש (אם כי גם שטח טכני לעיתים) - קינג.

אל תשכח שקינג עולה פי 2 מפג'ארו בנזין קצר וזה השיקול העיקרי.

לגבי פרדו - עד 2002 הדיזל היה דיי עצל, בלשון המעטה. ולכן עדיף כבר פג'ארו שנת 2000.

סך הכל: איזו אופציה שלא תבחר, ככל הנראה תספק את צרכיך מאחר ושלושת הכלים מאוד מספקים ומהנים, גם בשטח וגם בכביש. (מי יותר ומי פחות)

אגב, אם אתה מעונין ברכישה אני עומד למכור אחד מן הרכבים (קינג 2002 או פג'ארו 97) שניהם במצב מצוין + המון תוספות.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...