Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למוסך מתמחה לבדיקת אלפא 156 אזור נתניה

elad2k
שימו לב! השרשור הזה בן 4836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הייתי רוצה לבדוק מחר אלפא 156 באזור נתניה,

איפה הייתם ממליצים לבדוק את הרכב הנ"ל באזור נתניה ואיפה לבדוק אלפא בכללי (למשל 159), רק באזור נתניה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אני יודע שאני מאלה המעצבנים שמביאים משהו אחר.

אבל אם אתה מדבר על אלפא אני חושב שעדיף שתנייד את עצמך לפ"ת, למוסך התלתן, אחד המוסכים היותר רציניים ובקיאים בנושא האלפות שיצא לי לראות.

אני מטפל שם ב RS שלי בגלל שלאחד העובדים יש ידע על הרכב, אבל המוסך מלא באלפות ועוד איזה אלפות, GTV , מונטריאול ועוד כל מיני כוכבות. נראה לי שווה את הדלק! שיהיה בהצלחה!

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפרנו בנושא במסגרת מועדון אלפא לא פעם.

המסקנה, בדומה למה שרשם קודמי, להגיע למרכז לתלתן או לאיציק בבית דגן.

159 אגב לא צריכה משהו מומחה. כל מכון בדיקה יהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

נאם הכוונה להגיע למקומות האלה לאחר בדיקה "רגילה" של מוסף לבדיקת רכב לפני קנייה או ישר לפנות למוסכים האלה?

האם העלות של הבדיקה שונה בהרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מיותר.

גש לאחד מהם ואם הם יתנו לך חוות דעת חיובית לך לבדיקה סטנדרטית וגם זה רק בשביל השקט הנפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...