Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט השחרת פנסי חזית בפנים בהונדה סיוויק 02

nicegohm
שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור התחלה אספר לכם איך הכל התחיל ולמה הוחלט ללכת דוקא על צביעת הפנסים ולא קניה של האנג'לאייז.

בהתחלה חשבתי לקנות אנג'לאייז ולאחר שחשבתי למה להשקיע הרבה כסף ובלראות את הפנסים שלי בצבע שחור מט הוחלט על הפרויקט המדובר.

בהתחלה נסענו לACE לקנות כמה דברים כגון: צבע שחור מט, דבק דוםדום, נייר שיוף 2K ו נייר הדבקה.

לאחר מכן ניפגשנו ליד הבית והתחלנו במלאכה.

1.פירוק הפנס (שהיה מאוד קשה לפרק אותו בגלל הדבק שהיה שם)

2.שיוף כל צבע הניקל כידי שהשחור מט יתפס

3.הדבקה עם הדבק נייר בכל המקומות הלא רצוים לצבע

4.צביעה בשחור מט (כמובן כל פנס עבר כמאט 6 שכבות צבע)

5.הדבקת פס לדים עם אקדח דבק חם

6.ניקוי שאריות דבק קודם מהפלסטיקים והדבקת הפנס חזרה

העבודה ערכה כ4שעות כי היה צריך לפרק את הטמבון הקידמי ואת הפנס וגם לתת לצבע להתייבש

אני חושב לטעמי יצא יפה מאוד מי שראה את האוטו שלי במפגשים יכול להעיד...

כמו כן גם הוזמן אור חניה לד שכרגע אין לי תמונות שלו אבל יעלה בהמשך בינתיים תהנו מהתמונות שיש לי

ותגידו לי מה אתם חושבים.

DSC00199.jpg

DSC00201.jpg

DSC00204.jpg

DSC00206.jpg

DSC00208.jpg

DSC00213.jpg

DSC00217.jpg

DSC00218.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד וכל הכבוד.

גם אני לא מזמן פירקתי את הפנס בדיוק כמוך, והתקנתי בעצמי טבעות אנג'ל אייז, הרכב שלי הוא מאזדה 3.

בשטיפות שמתי לב שנכנס קצת מים והפנס כולו אדים, שים לא שאצלך לא יהיה גם ככה! תסגור טוב טוב את הפנס, ומסביב תמרח גם סיליקיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון יישר כוח, דבר שני לא משנה מה תעשה ואיך תדביק לא תצליח לאטום את הפנס כמו שהוא נאטם שהוא יצא מהמפעל.

דבר שלישי, אתה צריך חידוש פנסים בדחיפות.

דבר רביעי, אתה בטוח שזה אותו פנס?? בתמונה לפני הפרויקט האיתות הוא בקצה הפנס ונמשך לכל גובה הפנס מלמטה למעלה, ולעומת התמונות לאחר הפרוייקט שהאיתות הוא רק חצי ממה שהיה קודם.

דבר חמישי, איפה הפס לדים? למה לא מיקמת אותו כמו באאודי לכל אורך הפנס בתחתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קרה לי המקרה הזה ושמתי סיליקון :)

אפשר לדעת איפה קניתה טבעות אנג'לאייז?

קרובים הביאו לי מארצות הברית.

טבעות איכותיות, בגוון קסנון בדיוק כמו במכוניות ב.מ.וו.

לא כמו מה שנמכר בארץ הסיניים, אבל ההתקנה שלו, יומיים שלמים של התקנה, ופירוק כל הטמבון, וכל מה שמסביב. כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבחום הקיץ הדבק החם עלול להתקרב להתכה והפס יתחיל להחליק ולזוז.

הדבק חם נותן רק תצורה שעליו יושב הפס לד אבל בצדדים תפוס עם אזיקונים שחורים בגלל זה לא שמים לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...