Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה בחול והעברת כספים לארץ.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 5036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לעבוד בחו"ל ולהעביר חלק מהכספים לארץ.

מה המיסים שמוטלים על זה ואם בעצם היותי חייל משוחרר חל עלי פטור כלשהו?

במדינה שאני יעבוד בה יהיה לי חשבון בנק מסודר ואני משלם מיסים על כל תלוש משכורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שלא תסובב את זה, אתה הולך להפסיד כסף.

סביר להניח שתפסיד פחות אם תשאיר את החשבון בחו"ל פתוח ותמשוך לפי הצורך מכספומט ישראלי.

לגבי המספרים המדוייקים, גם אני אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו נושא מסובך מאוד שתלוי הבמון משתנים שונים ומשונים כגון: המדינה בה תעבוד וההסדר מול ישראל, תקופת הנסיעה, השימוש בכסף שנשלח לארץ הוא שימוש פרטי? הלוואה לאחר? רכוש קיים בישראל, גובה המס המשולם במדינה בה תעבוד וכו'.

ממליץ בחום להתייעץ עם רואה חשבון המתמחה בנושא כי על טעות שתעשה עכשיו תשלם בכסף אח"כ. גם כיוון כללי בלי כל הפרטים הוא בלתי אפשרי.

חייל משוחרר למיטב ידיעתי אינו פקטור בנושא.

חי, שאינו עורך דין או רואה חשבון ואינו מוסמך לייעץ בנושא, וידיעותיו הן מנסיון אישי.

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט - תפתח עוסק מורשה. אין כזה דבר לעבוד בישראל ולשלם מס במדינה אחרת, אלא אם מרכז הפעילות שלך הוא באותה מדינה וזה לא המצב.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...