Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב עזרה בקשר לכיוון מקצועי של המערכת ברכב . בבקשה !!!

elior1111
שימו לב! השרשור הזה בן 7296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים אני בבעיה שלא מצליחים לפתור לי אותה :

קניתי לפני חצי שנה רכב שאיתו קיבלתי גם את המערכת שהייתה איתו שכוללת :

-די וי די פיוניר דגם AVX-P7300DVD

-רסיבר (אם תרצו דגם אני יכול לרדת לאוטו להביא) פיוניר

-טיונר טלויזיה פיוניר

-גיינגר 12 דיסקיפ פיוניר

-סאב וופר רוקפורד דגם RFS-1412 (אינטש 12)

-2 מגבריי רוקפורד

בקיצור ולעניין מערכת דיי מקצועית בסביבות ה-30,000 ש"ח

והבעיה היא שמאז שקניתי את האוטו ניסיתי הרבה פעמים לנסות לכוון אותה , וגם לקחתי אותה כמה פעמים לכמה אנשים שיודעים לכוון מערכות (אולי ברמות טיפה יותר נמוכות, אבל לא קריטי) אבל לצערי אף פעם לא הצלחתי להיות מרוצה מהשמיעה אצלי באוטו כל אחד מכוון כמובן לפי מה שהאוזן שלו אומרת ולי לא נראה כל הקטע .

מערכת כזאת לדעתי במיוחד עם כל האופציות שיש בדי וי די הזה דורשת כיוון מקצועי ביותר בכדי להגיע לרמת שמיעה שהיא מסוגלת !!!

בבקשה ממכם אני צריך המלצות למקומות שיודעים להתעסק עם דברים כאלה ושיעשו לי כיוון פעם אחת ולתמיד למערכת בלי כל מיני משחקים.

רצוי מקומות באיזור הצפון אבל לא יהיה איכפת לי להגיע גם למרכז אם אין ברירה !

מחכה להמלצות שלכם !

בבקשה נסו לעזרו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיע למפגש שמתקיים מדי יום שבת בקניון איילון ברמת גן בסביבות השעה 12:30... יהיו שמה חברה שיעזרו לך לכוון את המערכת.

איזה רמקולים יש לך במערכת?

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך ללכת לסאונד בלסטר בפתח תקווה אצל אורן וגיא חברה מקצועיים אני קניתי מהם את הavhp-6500dvd התקנה מיקצועית ברמה גבוה וידע בנושא בכלל הם הפיתרון שלך אגב לשניהם יש באוטו את המכשיר שלך

טלפון אורן 052-4777099

משרד 03-9306262

גיא 064-333111

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30000 זה סכום גבוה, אני פשוט לא הכי מבין איך הוא מתחלק במערכת שלך (למעט הDVD שמייקר אותה משמעותית).

אז קודם כל מבחינת רכיבים בסה"כ המערכת נשמעת כטובה אבל עדיין סטנדרטית, בDVD אין כל כך הרבה כיוונים, לפחות לא יותר משיש בHU טוב ככה שאין לצפות שבגללו המערכת תשמע טוב יותר.

תפרט יותר מהם רכיבי הסטריאו שלך (מגברים ודגמים, וכמו כן על הרמקולים) ותפרט יותר מה בדיוק לא נשמע טוב במערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתכוונתי לכיוונים דיברתי על למשל קרוס מאוד משוכלל או אקולייזר 30 וכו'

אולי לקופסא שחורה הוא התייחס כלרסיבר?

אם יש לו מערכת מערכת 5.1 אז אולי יש יותר כיוונים כי יש כיוון אולי לכל רמקול אבל בשביל לדעת אם זה נכון, הוא צריך לפרט יותר על המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיע למפגש שמתקיים מדי יום שבת בקניון איילון ברמת גן בסביבות השעה 12:30... יהיו שמה חברה שיעזרו לך לכוון את המערכת.

איזה רמקולים יש לך במערכת?

הייתי שם כבר כמה פעמים ולא ראיתי שום מפגש.

איפה זה בדיוק יוצא ? איפה שהמפגש ערב קודם לכן ?

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך,אמרת שהלכת לכמה מתקינים ואתה עדיין לא מרוצה,אם לא יצאת מרוצה למה אתה ממשיך הלאה,המתקין אמור לרצות אותך!אם תרצה המלצות אשמח להפנות אותך

Quality, thats what it alll about !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...