Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למערכת מולטימדיה לטויוטה פריוס חדשה

reggiano
שימו לב! השרשור הזה בן 5037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מחפש המלצות למערכת מולטימדיה לטויוטה פריוס חדשה שאני אמור לקבל בשבוע הבא.

המערכת צריכה לכלול HU דאבל דין, יכולת לחיבור האייפון עם BT עם עדיפות לשימוש בספר הטלפונים בעברית אך לא חייב להעביר את השירים ב BT. בנוסף אני רוצה לחבר 2 מסכים למשענות הראש מאחור.

ברכב הקודם הייתה לי דיבורית פארוט 3200 שהייתה מעולה, אני מחפש פתרון BT שיהיה לפחות באותה רמה ולא רוצה להתעסק עם בעיות בקישוריות בכל פעם שאני או אשתי נכנסים לרכב.

הציעו לי מערכת של קנווד (נדמה לי דגם 5026) שכולל BT של פארוט בילט אין + 2 מסכים של פיילוט במחיר 6000 ש"ח לא כולל התקנה ולא כולל מתאם במידה וצריך. זהו פתרון מעולה עבורי מלבד עניין המחיר. המגבלה התקציבית שלי היא עד 3000 או מקסימום 3500 ש"ח כולל התקנה וכולל הכל. כמובן שהציעו לי גם כל מיני מותגים עלומי שם כמו פרמייר או כל מיני דברים אחרים אבל אני מעוניין במותג ידוע.

האם יש לכם המלצה מתאימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמערכת של JVC או CLARION עומדות באמצע בין המחיר לאיכות שאתה מחפש

היבואן של JVC זה אפריל טקליין וקלריון מגיע דרך sg תבדוק מי משווקים שלהם

קח בחשבון שתצטרך גם פאנל ופלאג בנוסף לעלות העבודה

מבחינת הדיבורית הייתי ממליץ יותר לכיוון של ה JVC כי שם המיקרופון חיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

כמה מושגים שאני לא בטוח שאני מבין...

1. פאנל זה החלק המתאם בין ה- HU לפלסטיקה המקורית של הרכב?

2. מה זה בדיוק פלאג, למה הוא משמש?

3. מה זאת אומרת מיקרופון חיצוני? בשאר המערכות המיקרופון יושב על ה- HU בעצמו?

4. מהי עלות הגיונית להתקנה של מערכת כזאת כולל 2 מסכי משענת מושב?

תודה רבה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פאנל זה החלק המתאם בין ה- HU לפלסטיקה המקורית של הרכב?

-כן

2. מה זה בדיוק פלאג, למה הוא משמש?

-הוא מתאם את החיבור בין הרכב לרדיו

3. מה זאת אומרת מיקרופון חיצוני? בשאר המערכות המיקרופון יושב על ה- HU בעצמו?

-כן ,בדיבורית רגילה כמו שאתה מכיר פארוט המיקרופון חיצוני.

4. מהי עלות הגיונית להתקנה של מערכת כזאת כולל 2 מסכי משענת מושב?

-בערך 400 שקל +- תלוי מי איפה ומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב KENWOOD יש מיקרופון חיצוני, היה לי דגם קודם שלהם 5024, מאוד נהנתי, ממשק מהיר ואפשרויות רבות לכווני סאונד (יחסית ל 2DIN) ובמידה ותרצה להוסיף GPS בעתיד זו הוצאה לא כזאת גדולה.

מומלץ! לגבי מחיר נראה לי סביר+ 2 מסכים, אבל אני אישית היתי בוחר ב GPS במקומם ומוריד עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל במסגרת התקציב

הפאיוניר הוא מעולה אבל כמובן בהתאם למחיר

מיקרופון לא חיצוני אבל האיכות טובה

טעות ! בפיונייר המיקרופון הוא רק חיצוני ואין להם אפילו דגם אחד שבו המיקרופון יושב על HU עצמו. בגדול , מיקרופון שיושב על ה HU עצמו , הוא גרוע, בדכ' מדובר ביחידה לא איכותית, לפעמים הוא מתחבא מאחורי הפנל עצמו , כל יצרני הרכב אשר מכבדים את עצמם ומשלבים דיבוריות BT אינטרגליות (כולן אגב מבוססות PARROT ) , מקבעים את המיקרופון ליד תאורת המפות בתקרת הרכב. כך במידה וצריך גם הנוסע ליד יכול להשתתף בשיחה , ובדגמים מסויימים (ראה רנו פלואנס המיקרופון הוא כפול לביטול רעשים)

סוני לדוגמא יש בדגמים הפשוטים מיקרופון על הפנל , אך בדגמים היקרים יותר יש אפשרות למיקרופון חיצוני !

מניסיון של שנתיים וחצי עם פיונייר - מדובר בדיבורית מעולה - הנדסת אנוש יכלה להיות קצת יותר טובה , אך הבנתי כי הדבר שופר בדגמים החדשים יותר.

ניסיון רע: LG ! מיקרופון מוצנע בפנל , הצד השני בקושי שומע אותך צריך ממש לצעוק , מעבר לכך שמדובר במכשיר עם איכות סאונד פשוט רעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום (אני מקווה), האם יש HU איכותי מספיק עם דיבורית טובה (עם פונטים בעברית) מהמותגים הידועים בסכום של כ- 2000 ש"ח? אני הרי צריך להוסיף עוד 2 מסכים, פאנל, התקנה וכו'... כך שיצא לי לפחות 3500 בסוף.

או שאין ברירה וצריך להגיע לסכומים של 5-6K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה:

HU של פיוניר AVHP-6050DVD היה בשימוש שבעה חודשים

מתאם BT

2 מסכי LED למשענות של חברת ניפון (שאמורים להיות איכותיים מפרמייר ופיילוט)

מצלמת רוורס

כולל פאנל והתקנה

4000 ש"ח

זהו מתקין שאני מכיר כבר כמה שנים וסומך עליו עד כמה שניתן (הוא לא חבר שלי או משהו כזה). לדבריו ה- HU תקין לגמרי ומישהו החליף אותו מטעמי שידרוג. הוא גם אמר שאם אני לא אהיה מרוצה אז הוא מוכן להחליף לי כל רכיב במערכת כולל ה- HU למשהו אחר שאני אבחר. אפילו עוד כמה חודשים.

האופציה הנ"ל קוסמת לי מאוד.

אופציה אחרת היא HU חדש פיוניר AVH-3200BT כששאר הרכיבים זהים באותו המחיר.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...