Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים אחרי כמעט חצי שנה עם מיטו 155 כ"ס

y u v
שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני את המיטו שלי קניתי ב146K עם חיישני רוורס ודיבורית, את הרכב קיבלתי לאחר שבועיים ממועד ההזמנה.

למיטו שלי החלפתי ג'נטים lenso type m 17, צמיגים TOYO R1R 215\45\17 וגם מערכת.

אחרי כ5 וחצי חודשים החלטתי לרשום קצת על הרכב שיש עליו מס' סימני שאלה ודברים לא ברורים.

איכות הרכבה- כאשר אתה נכנס למיטו במראה ראשוני נראה לי איכות ממש גבוה, הכל נראה במקום, הכל נראה חומר איכותי, כמובן שהגימור דמוי קרבון מוסיף המון "שיק", אך כאשר אתה נוסע עם הרכב מס' חודשים אתה מבין שהוא יותר נראה איכותי מאשר איכותי באמת, תה הכפפות אינו סגור כמו שצריך עד הסוף והידיות בדלקות חורקות. למעט שני הדברים האלה, אין עוד בעיות הרכבה.

המערכת במיטו לדעתי לא מספקת, אומנם אתה מקבל HU שמשמיע MP3, איך אין לך חיבורAUX או USB, כמו כן, למרות שמקבלים עם הרכב זוג קומפוננטים, אחורי וקידמי, עדיין איכות השמע לא הייתה לטעמי.

מיקום הנהג- כאשר אתה יושב מאחורי ההגה אתה מרגיש נח, אתה מרגיש שהכיסא תופס אותך כמו שצריך, יש לך מרחב ראיה נח (למעט קורות A שקצת מסתירות ומפריעות) וממש מרגיש כאילו ההרכב מזמין אותך לנסוע, המראה האדום דמוי הקרבון, הלוח שעונים באדום, הכיסא שנותן לך הרגשה שהוא תופס אותך כמו שצריך, הכל בשביל לתת לך הרגשה של "יאללה, אתה ברכב הנכון קדימה, תן בראש!!!"

הבעיה היחידה היא שאין מקומות איחסון, התא כפפות מאד קטן, אין לך תאים, למעט תא ממש קטן ש2 קופסאות מסטיקים נכנסות לשם, בדלתות מקום ממש פיצי וזהו!

הנסיעה- הנסיעה במיטו קצת קשה, אך יש אנשים שאוהבים את זה, אתה מרגיש את הגגומות בכביש, אך לא כמו ברכבי ספורט אמיתיים (או מתיימרים להיות כאלה, כדוגמאת יונדאי קופה שהרבה פחות נח).

המנוע מאד גמיש, דבר שמאד מקל עלייך בפקקים אתה יכול לרדת למהירויות ממש נמוכות עם הילוך שני וראשון בלי שהרכב ירעד לך, אתה יכול להתחיל את הנסיעה בקלות בהילוך שני אם לא בא לך להחליף כל הזמן הילוכים בפקק, בקיצור, בפקקים הרכב לא כ"כ נורא יחסית לידני.

בכביש פתוח, הנסיעה כ"כ מהנה, לקחת את הסיבוב ביציבות בלי לפחד שפתאום תמצא את עצמך באיזה עמוד או משהו פשוט מדהים, הרכב לוקח סיבובים בקלות ופשוט צוחק עלייך "זה כל מה שאתה יכול?!" כל פעם הרכב מפתיע אותי מחדש, פשוט תענוג, היציבות של הרכב לא מתקרבת לרכבים אחרים שנסעתי עליהם תקופה ארוכה (יונדאי קופה 2.7, פאסאט הדור הנוכחי, מאזדה 6, לאון TSI 2009).

אכן אפשר להרגיש את ההגה החשמלי, אך במצב "D" ההגה נהיה הרבה יותר קשוח והרבה יותר מהנה.

DNA- החלטתי להוסיף את התת נושא הזה בעקבות הרבה שאלות של אנשים שלא מבינים מה הקטע.

במצב "D"- ההגה, כמו שציינתי מקודם, הופך להיות יותר קשה, הגז הופך להיות הרבה יותר רגיש והיחס דחיסה עולה, ברגע שאתה עובר למצב הזה הרכב הופך להיות הרבה יותר קרבי ואומר לו "אווו הגיעה הזמן!" בתוך שנייה אתה מרגיש שהוא רוצה לקפוץ מהמקום ולהתחיל לזוז במהירות, הנסיעה הרבה יותר מהנה ומרגישה ספורטיבית ממקודם, וכמו כן, גם מבזבזת יותר דלק.

במצב "N"- המצב שבו אני בדר"כ נוסע, יותר קל להרגיש את ההגה החשמלי, הרכב עדיין מהנה, אך מרגישים שהוא רגוע ורדום, אפשר גם לראות את זה בצריכת דלק שפתאום הופכת להיות ממש חסכונית.

מצב "A"- מצב שבו, לדעתי, אין צורך בארץ אני לו רואה פה אנשים נוסעים על הקרח או בתנאים דומים שכך אפשר באמת לבחון את המצב הנ"ל, אני אישית לא הצלחתי לראות היכן הוא שונה במצב "N", תאורטית אני ידוע מה הוא אמור לעשות, מעשית לא הרגשתי את ההבדל.

ביצועים- מ0-100, ע"פ נתונים רשום שהוא עושה ב8 שניות, מעשית כאשר אתה מעביר ל"D" ממס' בדיקות אתה יכול להוריד איזה 2 עשירית השניה.

צריכת הדלק המשולבת שלי היא כ13.8, יש לציין כי מרבית הנסיעות שלי בפקקים, סביר להניח שאם הייתי נוסע בשעות שאין בהן פקקים הייתי עושה תוצאות יותר טובות, הייתי עובר את ה14 ק"מ לליטר.

סיכום- אחרי חמישה וחצי חודשים עם הרכב ו13.5K ק"מ, אני יכול להגיד לעצמי שעשיתי את הבחירה הנכונה, כל בוקר שאני מגיע אל הרכב אני מחייך, אומרים שהחיבור בין הנהג לרכב אבד, אני לא מסכים עם האמירה הזאת כאשר יש לך אלפא, אתה חושב עליה כל הזמן, מה לעשות ככה אנחנו ה"אלפיסטים", תמיד היה לי חלום שתהיה לי אלפא ואני שמח שהגשמתי אותו, אי אפשר לקחת ממני את העובדה שכל פעם שאני נכנס לאוטו אני מחייך כמו ילד קטן ופשוט מתחיל לנסוע סתם בשביל הכיף, רכב חסכוני, מהנה שיש לו תמורת CASH\VALUE אדירה.

ביומיום לנסוע על "N" וכשבא לך להתפרק קצת להעביר ל"D" ופשוט להזיל ריר, על המסלול הרכב פשוט עף, הרכב שלי מכיר טוב את המסלול במנחשונים, כל פעם שאני עולה איתו אנשים רוצים לעלות איתי ופשוט נדהמים מהרכב.

לאתרים 9.jpg

יום מסלול אלפא 04.jpg

לאתרים 5.jpg

לאתרים 10.jpg

לאתרים 11.jpg

לאתרים 12.jpg

זה שאתה נושם... זה לא אומר שאתה חי...8)

:twisted:Alfa Romeo Mito 1.4T 155HPS:twisted:

Comp:Moral Tempo Sub:Hertz ES250 Amp:Sundown Sax50.4

:twisted:Alfa Romeo Spider 2.0 1988 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן מדובר על היחס גדישה, הטורבו גודש יותר במצב "D" המחשב מורה לו לעשות זאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, סיקור נחמד אך לא רלוונטי כל כך מכיוון שהרכבים האחרים שעליהם נסעת לא ממש מתקרבים לסגמנט הספורטיבי.

דבר שני, היצבות והאחיזה של הרכב גדולות בהרבה מזו של הרכבים האחרים אותם הזכרת בעיקר בזכות הצמיגים TOYO R1R שאני בטוח שלא היו לך על אחד מהרכבים האחרים, אם כן, טעיתי.

אני חייב לומר שלדעתי הג'אנט גורע מאד ממראה הרכב שנראה ממש מצועצע יחסית לסט המקורי שמתאים בול לרכב.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלאם על הסיקור.

אגב בA אתה לא אמור להרגיש הבדל מN בתנאים רגילים.

ההבדל מתבטא רק בהתערבות בקרת האחיזה שנכנסת מוקדם יותר מבN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ סיקור נחמד ולשם שינוי לא ארוך ומייגע.

אהבתי שהיית מספיק הוגן כדי לרשום גם את הדברים שלא אהבת למרות שברמה כללית אתה מרוצה מהרכב והדבר ראוי לציון.

ללא ספק הרכב יפה ובטח גם מהנה לנהיגה, זו יכולה להיות בכיף הבחירה שלי ובעיקר כאשר מחיר המתחרות האפשריות דומה ואף יקר יותר.

יופי של רכב.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, סיקור נחמד אך לא רלוונטי כל כך מכיוון שהרכבים האחרים שעליהם נסעת לא ממש מתקרבים לסגמנט הספורטיבי.

דבר שני, היצבות והאחיזה של הרכב גדולות בהרבה מזו של הרכבים האחרים אותם הזכרת בעיקר בזכות הצמיגים TOYO R1R שאני בטוח שלא היו לך על אחד מהרכבים האחרים, אם כן, טעיתי.

אני חייב לומר שלדעתי הג'אנט גורע מאד ממראה הרכב שנראה ממש מצועצע יחסית לסט המקורי שמתאים בול לרכב.

לא התיימרתי להשוות בין הרכבים, פה ושם יש השוואות בין הלאון והיונדאי קופה למיטו, לכן חשבתי להוסיף את זה.

לגבי הצמיגים, את הצמיגים יש לי חודש וחצי, לכן אני מכיר טוב את הרכב גם עם צמיגים שהם לא בעלי אחיזה כ"כ טובה, ולכן כן אפשר לעשות השוואה, וביונדאי קופה ובלאון יש PZERO, שזה צמיג ממש טוב, הרבה יותר טוב ממה שאני נעלתי.

לגבי הג'אנטים, על טעם ועל ריח אין להתווכח, לדעתי הג'נטים מוסיפים קרביות לרכב, היו לי ג'נטים 16 אינץ' קטנים שהפכו את הרכב לצעצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

תבדוק את הקטע של התא כפפות, אצלי הוא נסגר.

צריכת הדלק שלך פנטסטית. אתה בטוח שזה רוב הזמן בפקקים? זה נראה לי כאילו הרוב בינעירוני דווקא (אצלי ואצל עוד 2 חברים צריכת הדלק פחות טובה משמעותית, אבל כולנו נוסעים ב D רוב הזמן).

לדעתי כדאי להוסיף גם חלק על תקלות, זו נקודה שאנשים מאוד מפחדים מאלפא בגללה.

בקרוב סקירה שלי אחרי יותר משנה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה נחמדה, רכב מדהים.

אם לומר את האמת הג'אנט החדש קצת הורס את המראה, האיטלקיה הזאת כל כך ייחודית והג'אנט הזה כל-כך לא !

אבל על טעם וריח אין להתווכח ואם אתה אוהב, תיסלם.

סע בדרכים ישרות. (או שלא :roll:)

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאתה מבסוט מהרכב .

אתה לא זה שמשייט 80 קמ"ש בבין עירוני בכביש פתוח ושעקפתי בזמנו על כביש 5 ? זה מסביר את צריכת הדלק.

לדעתי היונדאי קופה מוזכרת כאן יותר מדי פעמים, זה לא רכב ספורטיבי, אפילו לא קרוב ולא מתיימר. גם שאר הרפרנסים שלך לא ממש רלוונטיים.

לדעתי הג'נטים האלה באמת מכערים את הרכב, הג'נט המקורי הרבה יותר יפה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רלוונטי או לא רלוונטי, זה מה יש, אלו המכוניות שהבן אדם נהג עליהם. מה אתה רוצה ממנו?

יש פה לא מעט שאלות של "לאון TSI או מיטו" ולכן אולי לחלק מהאנשים זה בכל זאת רלוונטי. אני לגמרי מסכים שההשוואה לא במקום, אבל סה"כ בן אדם כתב דיעה על סמך הניסיון שלו, לא צריך לקטול ישר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שמתלבט בין לאון למיטו לי ההשוואה מול הלאון מאוד רלוונטית.

המיטו הזאת פשוט נראית נהדר, בטח עושה לך חשק להשאר בחוץ ולהסתכל עליה כמה דקות לפני שאתה מתיישב על כסא הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...