Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו מדינה..איזו מדינה..

winston
שימו לב! השרשור הזה בן 7278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,מעשה שהיה כך היה..

צומת גולני לכיוון כפר תבור-עפולה שעת צהריים דיי עמוסה יחסית לכבישון הזה.

נתיב אחד ,המשאית שזחלתי אחריה החליטה לנטוש את שיירת המכוניות המופלאה שפתחנו אחריה לטובת תדלוק או משהו בסגנון..

כביש פנוי לגמרי מתגלה לפני..אבל(היה חייב להיות אבל אחד לפחות) כמובן שהרכב שמאחורי היא ניידת תנועה...

הזחילה עולה ל80 קמ"ש אולי טיפה יותר(לאחר נסיון מריר משהו של נסיעה מהירה טיפה יותר לפני ניידת שנגמר בכמה שקלים..)מגיעים לצומת ראשון, שני נתיבים השוטר בוחר את השמאלי לאחר שנתתי לו לעקוף אותי (מתוך הגיון עקום קצת שאומר שהוא יתקדם יותר מהר ממני) ומסתבר שצדקתי..קצב הנסיעה זורז ב20 קמ"ש לפחות..

מגיעים לקטע כביש של 70 קמ"ש שם צולמתי כבר פעם אחת..

מיניבוס בשמאלי לפני הניידת בלי לחשוב פעמיים השוטר חותך לימני, 126 קמ"שים עוקף את המיניבוס וחוזר כאילו כלום...

חבל שלא הייתה לי מצלמה..

עכשיו לשאלותי:- יש אתר שמרכז תמונות של שוטרים שלקחו את החוק לידיים שלהם? (אם לא אז הנה הרעיון שלי לסטארט-אפ מטורף).

ובקריאה נרגשת זו אני קורא לכולם לשאת מצלמה ולהנציח רגעים מדהימים כגון זה מדיי פעם.

אהה וחייב לציין שזו הייתה נסעיה מנהלתית לגמרי של הניידת בלי צופרים אורות וצ'קלקות כבויים וכו'..

וווווורום ווווורום :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...