Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – וולוו מציגה סטיישן חדשה – V60

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולוו משיקה את הV60, מכונית סטיישן-קופה חדשה, המבטיחה יכולת דינאמית והרבה טכנולוגיות מתקדמות.

attachment.php?attachmentid=206849&stc=1&d=1278417240

הסטיישן החדשה של וולוו מציאה שפע רע של מערכות בטיחות מתקדמות, כיאה ליצרן השוודי המתגאה בבטיחות רכביו. מערכת אלקטרונית

תזהה הולך רגל שנכנס לנתיב הנסיעה של המכונית ותבלום את המכונית אוטומטית לאחר שתתריע לנהג על הסכנה המתקרבת. מערכת

אלקטרונית נוספת תשמור מרחק מהרכב שמלפנים אוטומטית ותבלום במידת הצורך. יש גם מערכת המדמה דיפרנציאל מוגבל החלקה

המשולבת בתוך בקרת היציבות. וזאת, כמובן, רשימה חלקית.

באגף המנועים תמצאו שפע רב וגדול של מנועי דיזל מתקדמים וחסכוניים. לא נציין כאן את כולם (ויש הרבה), אבל נציין כי בראש הפירמידה

עומד מנוע הT6, מנוע טורבו-בנזין בנפח 3 ליטרים, עם הספק מרבי של 304 כוחות סוס וזינוק מעמידה ל100 קמ"ש ב 6.6 שניות.

יש גם מנוע חדש, טורבו-דיזל הזרקה ישירה בנפח 2 ליטרים, שמפיק 203 כוחות סוס ומזנק מעמידה ל100 קמ"ש ב7.9 שניות, ויקבל

בהמשך שדרוג משמעותי למגדש הטורבו ויפיק 240 כוחות סוס.

בהמשך השנה תוצג גם גרסת DRIVe, עם מנוע דיזל קטן וחסכוני במיוחד.

בוולוו מבטיחים שהמכונית החדשה תהיה לא רק בטוחה, מתקדמת טכנולוגית ובעלת תא נוסעים איכותי, אלא גם מהנה לנהיגה ודינאמית.

סטאפן סולוויק, מי שניהל את פיתוח שלדת הV60 החדשה צוטט כאומר: "קח את המכונית לכביש צר ומפותל, ותגלה שהV60 זריזה

ומלהיבה לנהיגה". כחלק מהעניין תוצא המכונית החדשה עם שתי תצורות מתלים שונות. התצורה הסטנדרטית תכויל בטעם אירופאי-

דינאמי, והשנייה תכויל בצורה רכה יותר המתאימה לדרכים משובשות ולשיוט מהיר ונינוח.

צפי המכירה הוא באזור ה50,000 כלים בשנה הראשונה, כשרובן מיועד לאירופה. השיווק יחל עוד השנה.

attachment.php?attachmentid=206851&stc=1&d=1278417240

attachment.php?attachmentid=206850&stc=1&d=1278417240

V60-1.jpg

V60-2.jpg

V60-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן 4 מושבים?

נראה לי תמוה.

אני חושב שהמושב האמצעי מאחורה מקופל.

ודווקא נראת סבבה. מרווחת מאוד מאחורה.

מבחוץ נראת כמו אוטו לוויות מעוצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שזה יכול להיות יופי של אוטו.

לא צויין בכתבה עם איזו צורת הנעה יגיע הרכב, אני מניח שקידמית?

זה דווקא יכול להיות קצת חבל, במיוחד בגרסאות הT6 והטורבו דיזל 203 כ"ס.

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנעה הסטנדרטית תיהיה קידמית. גרסת הT6 תוצע עם הנעה כפולה כסטנדרט וגרסת הD5 (דיזל 205 כ"ס) תוצע עם אופציה להנעה כפולה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים רבות שמה וולבו דגש על דגמי הסטיישן שלה, שהחל משנת 68' איפשרו הסעת 7 נוסעים, כשהשניים האחוריים יושבים הפוך לכיוון הנסיעה.

הוולבו 145 נימכרה, יחסית, במיספרים גבוהים ביחס לגדמי הסאדן וכך גם ה 240, 740 ו 940.

מעניינת במיוד היתה גירסת הסטיישן של ה 850 R שהציעה ביצועים מעולים במרכב שימושי מאד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים רבות שמה וולבו דגש על דגמי הסטיישן שלה, שהחל משנת 68' איפשרו הסעת 7 נוסעים, כשהשניים האחוריים יושבים הפוך לכיוון הנסיעה.

הוולבו 145 נימכרה, יחסית, במיספרים גבוהים ביחס לגדמי הסאדן וכך גם ה 240, 740 ו 940.

מעניינת במיוד היתה גירסת הסטיישן של ה 850 R שהציעה ביצועים מעולים במרכב שימושי מאד.

ה850 התחרתה בBTCC בגירסאת הסטיישן לשם קידום מכירות.

volvo_850_btcc.jpg

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יהיה עם ההגדרות המוזרות של יצרני הרכב? מה זה סטיישן קופה?

בכל מקרה, אני אהבתי!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגדרה לסטיישן-קופה, שזה שוטינג ברייק, אבל כאן יש 5 דלתות ולא 3, אז ממציאים שמות מוזרים חדשים :-)

אגב, ככה היצרנית עצמה קוראת לו, או שרק מערכת Carsforum?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...