Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרה בבחירת רכב 50-60K

Mustang Shelby
שימו לב! השרשור הזה בן 5035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שלום לפורום התותח הזה שאני כל כך נהנה לקרוא בו ולהעזר בו!

חבר שלי מחפש רכב ואמרתי לו שיש לי אחלה דרך לעזור לו, בעזרת הפורום הזה!

אז ככה, הוא מחפש רכב לא גדול, אמין כמובן (מי לא רוצה אוטו אמין) , אוטומט חובה, שיהיה חסכוני יחסית לאוטומט או יותר נכון שלא יהיה "זולל דלק" כי הוא נוסע כל בוקר בפקקים של כביש החוף.

לא מחפש איזה טיל בליסטי אבל שיסחוב כמו שצריך, הנסיעות שלו הם משהו כמו 65% בינעירוני (שזה לעבודה עם הרבה פקקים) ועוד ככה 35% בעיר.

כרגע יש לנו רק אוטו אחד בראש שזה פולו 2005 (שקשה מאוד למצוא) או 2006 שהיא דור מתקדם יותר כבר.

(ההבדל בדגמים זה 10 אלף שקל אז אם מישהו יכול לשים את הנקודות שהדגם של 2006 יותר טוב מ 2005 ושווה את הכסף אני אשמח)

הוא יותר מכוון לרכב באיזור של 50 אלף אבל כמובן חריגות עם טעם תמיד שוות את זה.

נשמח לשמוע עצות לגבי רכבים נוספים או אפילו חיזוק לגבי הרכבים הללו.

אם צריך עוד פרטים לגבי אופי נהיגה, צרכים וכאלה בבקשה תשאלו (:

המון המון תודה.

סובארו לאגסי 93' נפח 1600

יונדאי אקסנט 2001' נפח 1500

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי בחירתכם בפולו ,אני רואה שחברך מעונין ברכב מקבוצת הסופר מיני לכן,

המלצה שלי ,טויוטה יאריס , הונדה גאז',סיאט איביזה או דייטסו סיריון, רכבים אמינים וטובים חסכוניים בדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה הזריזה אך:

יאריס- חבר שלי לא מתכוון לשים 50 אלף על אוטו שנת 2003- לא משנה כמה האוטו "לא רואה מוסך" זה עדיין לא שווה את הכסף מבחינתו.

הונדה גאז'- אותו דבר

בנוסף הן נמכרות מעל המחירון (רובן לפחות) ממה שראינו והם ממש ממש לא הטעם שלו.

סיאט איביזה- המלצה מעולה למרות שקשה למצוא אקזמפלר טוב בגלל שזה אוטו של צעירים לרוב שדיי קרעו את האוטו

סיריון- באמת נראית כמו אופציה מאוד קורצת: זולה,אמינה למרות שלא לטעמו במראה החיצוני אבל אפשר עוד לספוג את זה עד ש... נהגנו בה לפני איזה שבועיים ומאוד התאכזבנו היא מרגישה מאוד מאוד כבדה "לא סוחבת" ומרגישים כל במפר,אבן, בליטה בכביש שזה כבר הופך לבלתי נסבל!

עוד עצות?

מה אתם אומרים על אחותה הגדולה, גולף!

יש שנתונים מומלצים? דגמים מומלצים? היא לא בזבזנית מידי בדלק בגירסת האוטומט?

למרות שבתקציב הזה נכנס רק שנת 2004 אולי זאת אופציה עדיפה יותר?

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגולף ,אין ספק שהוא רק יהנה מימנה ,היא לא חסכונית, אבל הרכב מאוד מפנק אין ספק שיוכל למצא אחת שמורה במחיר הזה לגבי האיביזה ,ישנה אחת 2007 למכירה יד 2 עם 45000 סאן רוף הייתי בודק אותה ולא מגיע למסכנה, שצעירים קורעים אותם ,דר"כ מדובר בדגם איביזה קופרה או האף אר ,שהצעירים אוהבים אבל עדיין קשה מאוד לקרוע אותם .

הנה קישור לאיביזה:

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=29&SubModelID=1625&FromYear=&UntilYear=&Auto=1&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא סובל רכבים 3 דלתות למרות שהיא ממש ממש יפה כבר קלטנו אותה שעשינו חיפוש! תודה

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלכם מהסיריון קצת תמוהה בעיניי. אני לא חושב שהיא מרגישה כבדה במיוחד, במיוחד בתוך העיר, ונוחות הנסיעה שלה דווקא די בסדר.

אם גיר רובוטי בא בחשבון אז אולי שווה לשקול את הפנדה או הגרנדה-פונטו. שתיהן גם יכולות להתאים לדרישות שלכם ודי משתלמות כמשומשות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיא תמוהה ויכול להיות שאני פשוט מפונק?

נסעתי עליו לא פעם אחת והרכב היה ממש לא לטעמי.

הגיר של הגרנדה לא היה לי נוח, קפץ לי הרבה בהעברת הילוכים

אבל תודה על העזרה!

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...