Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן שירוקו 1.4- שיפורים ושדרוגים

אלעד 84
שימו לב! השרשור הזה בן 5037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מבקש את עזרתכם ועצתכם בנושא שיפור שירוקו אוטומטית 1.4.

הרכב הוזמן ויהיה כאן בחודש הקרוב (הזמנתי בלבן). אני רוצה להעביר אותו סדנת שיפורים קטנה לפני העלייה לכביש.

עד שהוא יגיע אני רוצה לברר על האפשרויות שעומדות בפניי.

יש לי כמה שאלות בעניין אשמח אם תתייחסו:

1. האם תוספת הקסנון שצ'מפיון מוטורס מציעה עומדת בכל התקנים בישראל? ההתקנה נעשית בארץ על ידם. הרכב לא מגיע מחו"ל עם תוספת זו.

2. האם ניתן לעשות השחמה בלייזר לכל החלונות?

3. מהי מידת הגלגלים המקסימלית שניתן להתקין על הרכב?

4. ראיתי קטלוג של חברת rieger הגרמנית שעוסקת בשדרוג רכבים. האם ניתן להביא את הרכב בארץ למצב כמו שנראה בתמונות המצורפות כולל החצאיות והגלגלים הלבנים המדהימים? וכמובן האם זה חוקי?

אם יש למישהו מושג על מחירים זה מאוד יעזור.

תודה מראש,

אלעד

rieger-scirocco-tuning.jpg

rieger-scirocco-3_8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את הרכב כמו שהוא מגיע, אל תשנה כלום.

תאמין לי שהוא כל כך יפה ככה ובאמת שלא צריך להוסיף שום דבר.

קסנון אמור להגיע מהמפעל בגרמניה, עולה 9.5K.

אתה יכולה לעשות השחרה לחלונות, יש צורך בפירוקם.

אתה יכול לאשר עד 19 אינץ' אני חושב.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל סדנת שיפורים אמיתית כמו ריגר או דומות לה, תכין עוד כמה אלפים טובים, לדעתי בסביבות ה50K אני סתם מנחש.

ואני אישית לא מאמין שצ'מפיון מייבאת מכוניות לאחר סדנת שיפורים, רק אם אתה מזמין בגרמניה ומשלם יפה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל סדנת שיפורים אמיתית כמו ריגר או דומות לה, תכין עוד כמה אלפים טובים, לדעתי בסביבות ה50K אני סתם מנחש.

ואני אישית לא מאמין שצ'מפיון מייבאת מכוניות לאחר סדנת שיפורים, רק אם אתה מזמין בגרמניה ומשלם יפה.

יש סדנאות לשדרוג רכב גם בארץ כמו חברת class a שעושה עבור צ'מפיון את כל השדרוגים שלה. אני מאמין שיש אפשרות

להזמין את כל החלקים לארץ ולעשות כאן את השדרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה של הקסנון מקורית ועומדת בכל התקנים. אני מניח שצ'מפיון לא מקבלים את הרכבים עם קסנון כי הם בטח סגרו חוזה על תצורה של כמות רכבים שלא כללה קסנון. צ'מפיון יקנו את הקסנון כחלק חילוף מפולקסווגן ויתקינו אותו פה במוסכים שלהם שזה נכלל באחריות וזה חוקי לחלוטין.

חלונות קדמיים אסור להשחים.

בקשר לשאלה 3 אין לי מושג.

והשאלה שלך מתחלקת ל2:

אם אתה רוצה שיתקינו את הכל שם אז זה כבר עניין של יבוא אישי וקצת מאוחר מדי בשביל זה כי דרך היבואן הרשמי זה לא תופס.

אם אתה רוצה להזמין מריגר את הקיט הזה ולמצוא מוסך שיתקינו אז קח בחשבון שזה יעלה לך מלללללא כסף (עלות משלוח, הרכבה, מכס ומע"מ). תצטרך למלא בשביל זה טפסי יבוא חלקי רכב ולקבל אישור ממשרד התחבורה (עדיף מן הסתם לפני ההזמנה לדאוג לאישור כזה) ולוודא עם צ'מפיון ומשרד הרישוי שזה תופס מבחינת אחריות (יש חלקים מסוימים ברכב שאם אתה מחליף אז האחריות מבוטלת) וחוקיות על הכביש.

בקשר למחירים תצטרך כבר לפנות לאנשי המקצוע בכל תחום- תוכל למצוא את כולם פרט לrieger שכדי להזמין מהם תצטרך לפנות אליהם בנפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי - אל תגע ברכב, הוא מדהים גם ככה (סטנדרטי הכוונה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה, בא בן אדם שלפי הבנתי חובב שיפורי רכב, אין בכוונתנו לגעת בשיפורי מנוע (שאז בכיף הייתי מבין למה להציע לו לא להיכנס לזה על ההתחלה) אלה שואל על שיפורי חוץ ויופי לרכב החדש שהולך להגיע, למה להציע לו להשאיר את הרכב ככה? מה ההיגיון פה?

אני אוהב מאוד את השירוקו, גם דלעתי היא מדהימה כמו שהיא ואין בשביל מה לשחק איתה במראה יותר מדי, אבל אני בטוח שכך חושב גם פותח השרשור, ולמרות זאת, הוא מוכן להשקיע כמה K טובים כדי לעשות אותה יפה יותר\מיוחדת יותר\נדירה או כל דבר כזה או אחר.

ובכל זאת מציעים לו פה אנשים להשאיר אותה כמו שהיא :screwy:

אם זאת התגובה שלכם אליו, אולי פשוט אל תגיבו?

עכשיו לעניין, איני בטוח שתוכל לרכוש את הרכב מצמפיון עם תוספות של rieger, אלה עם תוסיף הרבה הרבה כסף.

לדעתי כמה שלא ידרשו, יהיה הרבה יותר זול לנסות לבצע משו צנוע יותר פה בארץ.

לדעתי תשובות מדויקות לשאלותיך תוכל למצוא באחת מהסדנאות פה בארץ, שיש להם פה בפורום נציגות.

בקשר להשחרת החלונות, אין שום אפשרות חוקית להשחרה של החלונות מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו היקר,

אנשים מביעים את דעתם על רצונו של פותח השרשור וזה לגיטימי ביותר.

כשאתה שומע דיעות מעוד אנשים אתה מתחיל להבין אולי שזה לא עסק משתלם.

הרי מה חשוב פה באמת? החיצוניות? עם כמה שזה מגניב ונפלא ורואים את זה בסרטים,

זה לא באמת עובד בארץ, הכרתי מישהו עם קוואליר משופרת חיצונית, כל התוספות האפשריות,

הבחור צבע את האוטו כל חודשיים כי רק עשו לו שריטות, ופתחו עליו עיניים.

כל תקופה היה במוסך לתקן את הפגושים והחצאיות כי במקרה כל חצי מטר במדינה הזו

יש בור/ קפיצה/ כביש מקורצף/ פסי האטה ואין לזה סוף.

יכול מאוד להיות שאם הבחור בא לפה בהתלהבות, היא ירדה לו לאחר שהוא שמע דיעותיהם של אנשים.

גם זה מותר במדינה דמוקרטית כמו שלנו.

בכל מקרה לפותח השרשור, מצטער לתמוך בחבר'ה, האוטו מדהים כמו שהוא,

אני במקומך, הייתי משקיע את הכסף הזה במערכת טובה שתתן לך תמורה,

ואפילו שיפורי התנהגות ומנוע לרכב, ואני בטוח שכאלה יש ללא סוף.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום התקנה שתתבצע בצמ'פיון בארץ לא תחשב לחוקית.

זה כמו מה שהיה עם האיביזות. ששלימו בארץ על איזה קיט סיני מסר*ח 2800 שקל וכיום הוא לא נחשב חוקי.

קסנון מקורי עולה 9.5 וכולל הזמנת רכב "מיוחד". זאת אומרת שמערכת הבי-קסנון מורכבת תוך כדי ייצור הרכב.

שלושה חודשי המתנה.

תברר עם הסוכן שממנו רכשת את הרכב לגבי החצאיות, אמור להיות בסביבות ה10K.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מדהים לא הייתי נוגע בכלום, אולי רק מחליף לגנטים רפליקה של BBS,המידה המקסימלית חוקי ברשיון היא 19

תוכנה שידרוג אחרי כמה חודשים

הכי מפריע לי הסמלים של V.W גם מקדימה וגם מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מעולה סטנדרטי, אם אתה רוצה להיות מיוחד יותר פשוט תחליף ג'אנטים ל18"-19"

אני מת על ה-Interlagos, אלה הג'אנטים שהשירוקו הושק איתם (כל הקטלוגים/פרסומות וכו'..), קשים להשגה.

בזמנו שהזמנתי שירוקו בדקתי את האפשרות להזמין עצמאית (כי בצ'מפיון זה היה בלגן לעשות הזמנה אישית) ואולי הדרך הכי זולה להשיגם הייתה דרך אירופה ששם לפחות בגרסאות ה2.0T הוא נמכר עם הג'אנטים האלה ואנשים מחליפים אותם בשביל להיות מיוחדים. :)

הבעיה היא כמובן משלוח יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום התקנה שתתבצע בצמ'פיון בארץ לא תחשב לחוקית.

זה כמו מה שהיה עם האיביזות. ששלימו בארץ על איזה קיט סיני מסר*ח 2800 שקל וכיום הוא לא נחשב חוקי.

קסנון מקורי עולה 9.5 וכולל הזמנת רכב "מיוחד". זאת אומרת שמערכת הבי-קסנון מורכבת תוך כדי ייצור הרכב.

שלושה חודשי המתנה.

תברר עם הסוכן שממנו רכשת את הרכב לגבי החצאיות, אמור להיות בסביבות ה10K.

בן.

עשיתי כמה בירורים עם הסוכן בנוגע להתקנות "מיוחדות". השירוקו 1.4 לא מגיעה כמובן עם הקסנון וגם לא נתנו לי אופצייה

להתקין את זה בתשלום אצלם. ההתקנות שהם עושים: מתקן לאופניים- 980 ש"ח, בקרת שיוט- 880 ש"ח, סף דלת- 1,000 ש"ח. אני בקשר עם חברה שעושה את השדרוגים לרכבי היוקרה של הסוכנויות- קוראים לחברה קלאס a. למעשה, ברגע

שמישהו מבקש תוספת לרכב, צ'מפיון מעבירים אליהם את הרכב לעבודה אז הם מורשים לכל דבר וכמובן עושים רק מה שחוקי עם תעודות ואישורים. עדיין לא ויתרתי על הקיט של ריגר שרואים בתמונות למעלה שצירפתי. הערכה כוללת את החצאיות, הגלגלים הלבנים ועוד כמה תוספות לבחירה. הם יכולים כמובן להתקין לי גם את ה bi-xenon אני רק מקווה שזה חוקי ל- 1.4 ולא יהיו לי עם זה באמת בעיות לאחר ההתקנה מהסיבה שזה לא הגיע ככה מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...