Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיכת מכשיר של 110V ל-220V - מסובך?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם.

יש לי מערכת סטריאו ישנה שקיבלתי פעם מארה"ב, היא לא שווה הרבה, אבל זה מה יש לי וגם זה די נוסטלגי בשבילי.

הבעיה היא שהיא עובדת על 110V והיא צריכה שנאי חזק שימיר לה את המתח שתופס מלא מקום, מתחמם, וגם עכשיו האחרון נשרף לי וחדש עולה לא מעט כסף.

יש אופציה להפוך את המערכת למערכת 220V כשרה? זה עניין מסובך/יקר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורתית האופציה קיימת.

בתוך המערכת יש רכיב בשם ספק מתח, שתפקידו להוריד ולייצב את מתח הרשת (220 או 110 וולט) למתחים נמוכים שמשמשים את הרכיבים הפנימיים של המערכת (מנועים, מגברים, לדים וכו'). בחלק מהמקרים הספקים האלו יכולים לקבל גם 110 וולט וגם 220 וולט ולא נדרשת כלל הסבה של הספק. בחלק אחר מהמקרים אפשר לבצע הסבה פשוטה יחסית. בחלק אחר של המקרים אי אפשרות לבצע הסבה ואז יש להחליף את ספק הכוח (=הרבה עבודה).

עריכה: אני מניח שלא מדובר במערכת סטריאו ישנה מאוד, שפועלת על שפורפרות וואקום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר עצמו עובד על 9-15V, תלוי במכשיר.

כמו שבמחשב יש ספק כוח גדול מאחור, ככה זה גם בכל מכשיר אחר.

אתה צריך להחליף אותו ל 220V.

זה צריך להיות קוביה די גדולה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו שנאי המרה פשוט למכשירים ביתיים שהם לא צרכנים כבדים, מ220 ל110, עם כניסת שקע אמריקאי ויציאת תקע "רגיל", עולה כ15-30 ש"ח, ניתן להשיג בהיפרטרוניקס/חנויות אלקטרוניקה.

פה אתה יכול לקנות

ככה זה נראה:

1262282440-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך שאני אוכל לדעת מול מה אני עומד? מה לחפש בלוח?

צריך לפתוח את המערכת, לראות איזה ספק יש בפנים ומה טיבו. אחר כך צריך לנסות ולחפש שרטוטים שלו או להבין בצורה אחרת איך הוא עובד. אחד כך תדע מול מה אתה עומד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו שנאי המרה פשוט למכשירים ביתיים שהם לא צרכנים כבדים, מ220 ל110, עם כניסת שקע אמריקאי ויציאת תקע "רגיל", עולה כ15-30 ש"ח, ניתן להשיג בהיפרטרוניקס/חנויות אלקטרוניקה.

פה אתה יכול לקנות

ככה זה נראה:

לא מתאים למערכות סטריאו.

אני תושב חוזר מארה"ב, יש לי שנאי ענק שהכל מחובר אליו כמה פעמים חשבתי לחבר את הרסיבר לשנאי כזה והוא לא עמד בעומס.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...