Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להבדיל אם הרמקולים מחוברים בצורה נכונה?

Syst3m
שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רמקולים קדמיים על הדשקבורד 4אינץ

ועוד 6X9 מאחורה במגש

וסאב ומגבר-2ערוצים רק לסאב

השאלה שלי

איך אני יודע מה זה + ומה זה - ברמקולים

והם יש כלכך הבדל בשמיעה אם חיברתי בצורה לא נכונה?

Renault Clio RSi 1995 :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הבדל בשמיעה.

מאוד פשוט לזהות +/- ברמקולים אם לא כתוב -

ה"רגל" הזאת שעליה מחברים את נעלי הכבל (בעברית פשוטה - את החוטים) אחת צרה יותר והשניה רחבה יותר.

רחב = +

צר = -

דרך נוספת - קח חוט כפול כזה, חבר אותו לרמקול (+ ו -) קח בטריה 6 או 9 וולט (קטנות של השלט של האזעקה או מרובעות) ותבדוק בשני הכיוונים.

כשהממברנה של הרמקול קופצת החוצה - החיבור נכון - פלוס של הבטריה לפלוס של הרמקול ומינוס למינוס. כשהממברנה קופצת פנימה - החיבור הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

הרדיו שלך באוטו מתאים ל6 או ל4 רמקולים (חוץ מהסאב)?

אתה יכול לכוון את הרדיו להשמיע רק על ערוץ אחד כל פעם - לדוגמה- ימין קדמי, ואח"כ ימין אחורי וכך הלאה. אם הרמקולים משמיעים את הצליל לפי הרישום ברדיו אתה על הגל.

לגבי סאב..צר לי אני לא מבין גדול בזה אבל ראיתי פה שירשור על איך להתקין סאב נכון.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה לגבי השיטה של גונן עם הסוללה - זאת השיטה הפיזית והכי בטוחה לזהות הדקים של רמקול.

אבל - תקפיד לא לחבר את החוטים מעבר לשבריר שניה שגורם לממברנה לקפוץ החוצה (או פנימה במקרה ההפוך) כי זה יכול לעשות נזק לסליל של הרמקול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...