Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדה טובה באזור הגליל המערבי.

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לוקח את חברה שלי לגליל המערבי ביום הולדת שלה לטיול, רציתי לדעת איפה יש מסעדה טובה, לא יקרה מדי, וחשוב שיהיה לה ייחודיות מסויימת. ושלא יהיה מסעדת דגים או משהו פלצני כזה8)

תודה רבה..

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לגליל העליון, לחוות בת יער, בדוק מחירים באינטרנט לראות אם בתקציב.

האוכל מעולה, אווירה טובה, כמו במערב הפרוע :).

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעדות מומלצות בגליל המערבי:

מסעדת אידה בנהריה (לא כשר).

מסעדת מורגנפלד בלימן (כשר).

מסעדת אלומה בתרשיחא (לא גליל מערבי כ"כ ולא כשר).

בהמשך להמלצה של מר וולף אחרי בת יער ישנה מסעדה הנקראת "הבית בקצה הנוף" עם הנוף המדהים ביותר בארץ, אוכל כשר ונוף מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש צמוד אליה יש את אידל'ה, שזה הביסטרו שלהם. יותר זול ואוכל מעולה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה וזוגתך אינכם בוחלים במיטב מטעמי המטבח הלבנוני, אני ממליץ בחום על המסעדה הלבנונית שנמצאת על הכביש הראשי בשלומי. החומוס שלהם (שהוא מנה בפני עצמו) הוא מתמודד רציני על תואר החומוס הטוב ביותר שאי פעם אכלתי, וממילא כל מי שאכל אי פעם חומוס של עוזי יודע שכמעט בלתי אפשרי להשתוות אליו, לא כל שכן להתעלות.

עוד מקום נחמד בגליל המערבי הוא מסעדת פינגוין בשד' הגעתון בנהריה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד? מסעדת הארזים בכניסה על יד הכיכר של שלומי? אם כן, אנחנו צריכים לדבר על חוש הטעם שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר את שם המסעדה. אני רק זוכר שישנתי עם חברים באיזור, ככה שיצא לנו לאכול שם יומיים ברציפות, ובכל פעם היה פשוט מעולה.

או שנפלתי על יומיים טובים או שבאמת אתה צריך לעבוד איתי על חוש הטעם שלי :shock:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעדת אלומה בתרשיחא (לא גליל מערבי כ"כ ולא כשר).

בהמשך להמלצה של מר וולף אחרי בת יער ישנה מסעדה הנקראת "הבית בקצה הנוף" עם הנוף המדהים ביותר בארץ, אוכל כשר ונוף מדהים!

אפשר לשים את אידה בקטגורית "המסעדות הגרועות ביותר". אני לא יודע באיזה מסעדות אכלת אבל האוכל של אידה זוועתי.

מורגנפלד בלימן מומלץ.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי בשמש באירוע של העבודה.

היה לא רע, למרות שהאוכל הזכיר בצורה מאוד ברורה את המטבח העיראקי של הסבתא של זוגתי, כך שבזמן שכולם התלהבו מהמאכלים המיוחדים, אני בעיקר הייתי עסוק בלשכנע את עצמי שלא מדובר בעוד אירוע משפחתי :|

המחיר, אגב, לא היה בדיוק זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר את שם המסעדה. אני רק זוכר שישנתי עם חברים באיזור, ככה שיצא לנו לאכול שם יומיים ברציפות, ובכל פעם היה פשוט מעולה.

או שנפלתי על יומיים טובים או שבאמת אתה צריך לעבוד איתי על חוש הטעם שלי :shock:

אני מציע לארגן מפגש פורום אצל אבו מרון בחיפה.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרסלו העביר את המסעדה לחוף אכזיב מול האנדרטה , השתדרג בגבוה והאיכות אילוהית - מסעדת בשרים באיכות על ! (למסור למרסלו ד"ש ממני )

מסעדת אבו נאסר כ50 מטר צפונה אחרי מורגנפלד - טרם נבדק ע"י הח"מ אבל הח'ברה אומרים טואוב

מסעדת ארזים בשלומי על הכביש הראשי : עממי , זול , טעים ונקי , יעידו באי המפגש הצפוני , אני הבאתי להם לטעום את החומוס שבאמת טעים וטוב כשהוא חם ...

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור הכפרי שבגליל 3 סוגי מסעדות-

1. פלצני- "הקדירה של יערה" "המרקיה הבריאותית של סנונית" וכדומה (בדרך כלל בישוביים קהילתיים)

2. מסעדות "ים תיכוניות" (ערבים). אם אתה הולך בכיוון אז גם אני ממליץ על מסעדת הארזים בקרבת שלומי (חפש באינטרנט) מדובר ביוצא צד"ל שייבא איתו את אשתו "לבנונית מקורית" שעושה חומוס לבן ועוד שאר דברים יחודיים. (לא חותם על מצב הקיבה של חברה שלך לאחר מכן).

3. מקדונלדס. מקדונלדס צומת גולני הוא נקודת ייחוס ישראלית ייחודית..

בתאבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשים את אידה בקטגורית "המסעדות הגרועות ביותר". אני לא יודע באיזה מסעדות אכלת אבל האוכל של אידה זוועתי.

מורגנפלד בלימן מומלץ.

ידידי היקר, כמו שנאמר על טעם וריח אין מה להתווכח.

אני גר באחד הקיבוצים בסביבת נהריה ואכלתי באידה כמה וכמה פעמים (לעיתים גם עם אורחים מחו"ל מטעם העבודה) ואף פעם לא יצאתי מאוכזב.

ירצה SmartCoupe יילך לשם, לא ירצה לא יילך - הוא ביקש המלצות ואני נתתי את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...