Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאחר והברזתי בשיעורי מדעים בכיתה ד' - כיצד מופיעים מזיקים בדירה שלי יש מאין

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ישנה תופעה ביולוגית-אינסקטולוגית שמסקרנת אותי כבר הרבה זמן, אני אתן דוגמאות כדי להמחיש את כוונתי :

דוגמא א: יש לי פח זבל בדירה, ואני גר בבניין בקומה רביעית. מאחר וה"צפרדע" מאוד רחוקה מהבניין, לפעמים אנחנו לא מוציאים כל יום את הזבל מהדירה. פעם אחת, באתי לזרוק את הזבל מהדירה אחרי יומיים שהוא היה בה, והופתעתי לגלות בתוך הפח כמות ממש גדולה של מעיין תולעים ורימות.

דוגמא ב: במקלחת יש לנו מראה עם מסגרת מעץ, מראה חדשה יחסית ששמנו לפני כמה חודשים.

אתמול הזזתי את המראה וראיתי מספר קטן של תולעים קטנטנות, נראות מעיין תולעים שמיועדות לאכול עץ רקוב.

ואני תוהה, מאין הגיעו שלל היצורים האלה לדירה שלי שנמצאת בקומה רביעית והתרבו כל כך מהר?

האם הם נוצרו שם? האם הם איזו הכלאה של יתוש עם אבטיח? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בחברה טובה, כי אחד המדענים הידועים שעסקו בנושא הזה היה לואי פסטר. והוא חתיכת מדען חשוב, כי את עצם קיומם של בקבוקי הבירה אנחנו חייבים לתגליות שלו. וביננו, איזו מין חיים היו לנו בלי בקבוקי בירה במקרר?

בכל מקרה, ידידנו המפסטר עסק שנים רבות במחקרים שניסו להוכיח שאין היווצרות של ייצורים חיים יש מאין. באחד הניסויים שלו הוא הוכיח שאם תיקח בקבוק ריק וסטרילי לחלוטין לא יתפתחו בתוכו חיידקים או יצורים חיים כלשהם, בניגוד לבקבוק אחר שתוכנו לא סטרילי לחלוטין.

מה זה אומר לגביך? שהרימות האלו מגיעות לפח הזבל שלך מהסביבה. או שהם היו בתוך האוכל שזרקת לפח (למשל בתוך משמש) או שהם הוטלו שם ע"י עובר אורח (למשל זבוב).

בקיצור, פעם ביום בדרך לעבודה תצא לזרוק את הזבל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ירקות כגון חסה וכרוב יכולים להיות לפעמים מיני מזיקים, שאתה לא רואה. אותו הדבר במסגרות מעץ וכו'.

החרקים מטילים את הביצים שאחרי תקופה מסוימת, בוקעים מהן זבובונים וכו'.

לכן חשוב להקפיד על הגיינה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

קרא את מה שכתב saar5555.

זאת גם אחת הבעיות הנפוצות בכשרות ולמענם המציאו גידול מיוחד שנועד למנוע חרקים בירק. גם זה כנראה לא 100 אחוז נקי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצים של זבובים נמצאים בהמון מקומות, בעיקר ירקות ופירות.

כל מה שצריך זה קצת לחות וזמן (כמו שיש בפח), והביצים הופכות חיש-קל ומהר לרימות.

כן, אתה ואני וכולם אוכלים מדי פעם ביצים של זבובים ושל כל מיני יצורים מעופפים,

בשביל זה יש קיבה חומצית.

תולעים בעץ זה סיפור אחר לגמרי - אם הן בוקעות לך מהעץ,

מדובר בד"כ בחיפושיות שמטילות ביצים, ואלה זחלים עקשנים במיוחד שמסוגלים לחפור בתוך עץ.

בד"כ המקור הוא עץ נגוע שהגיע ככה מהמפעל, אבל גם ייתכן שאיזה יצור הטיל שם ביצים.

העץ מכוסה לכה או שהוא ללא גימור?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העץ מכוסה בלכה, אבל הוא נמצא בחדר מקלחת שבו הלחות היא תמידית, ואני מאמין שזה סודק את הלכה שכנראה לא מכסה כיסוי מושלם את העץ.

אז רימות נוצרות מביצים של זבובים? יש בהן איזושהי סכנה בריאותית מעבר למגעילותן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג בנוגע לסכנה הבריאותית במקרה הזה,

מה שכן, יצורים שאוכלים לך את חלקים מעץ בבית זה ממש לא מצב נורמלי,

הם עלולים להתפשט ולאכול לך רהיטים אחרים.

תסדר את האזור הזה, בקיצור (אוורור, ניקוי, החלפה בהתאם לצורך) -

אין שום סיבה שיגדלו לך יצורים בחדר האמבטיה, לחות תמידית או לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רימות זה לא מזיק, ואפילו משתמשים בהן בטיפול בפצעים שיש בהם נמק מקומי.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...