Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז 1.8 אוטומטית-מיצובישי לאנסר 2010 או טויוטה קורולה החדשה GLI 1.6

izik sasa
שימו לב! השרשור הזה בן 5047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך מהר המלצות בין שלוש המכוניות מה לקחת מבחינת כוח מנוע ביצועים וגם נוחות ואבזור בסה"כ .

ההמלצות מניסיון ומידע של הקוראים.

צריך לבחור בין שלוש המכוניות ואני צריך להגיע להחלטה.

למי שיודע הרבה על כוח המנוע מבין שלושתהם שירחיב בעניין . תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם הקורולה אני יכול להגיד לך שזה רכב נהדר....

לא צורכת הרבה דלק,נוחה מבפנים ובגרסא החדשה גם "מצ'פרים" במראות חשמליות עם איתותים ועוד כמה שטויות

בנוסף סביר להניח שהסחירות של הרכב במעמד המכירה בעתיד תהיה טובה משל השתיים האחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה מרגשת כמו מדיח כלים (גם העיצוב שאב השראה כנראה), חסרות ב-2 כריות אויר כדי להיות רלוונטית ויחידת הכוח פשוטה וטובה, בצריכת הדלק היא חסכונית למדי.

הקרוב מאובזרת היטב ונראית טוב, מציעה ציון בטיחותי מעולה ותא נוסעים נאה ומעניין, מבחינת ביצועים היא לא חזקה במיוחד ביחס להבטחת המנוע החזק והגיר עם 6 הילוכים, צריכת הדלק לא מצטיינת.

המיצובישי נראית טוב מבחוץ, בפנים איכות החומרים לא משהו ואין הרבה איבזור (לא אמרת איזה רמת גימור) אבל יש 7 כריות אויר, הגיר הרציף מציק בגלל שהוא גורם להמון רעש והרכב לא מבודד היטב, הביצועים ביחס למנוע סבירים אך דרך השגתם מעצבנת, הגיר אמור לתרום לצריכת הדלק, בפועל היא ממוצעת ותו לא.

לדעתי מאזדה 3 עם מנוע 2 ליטר או אוקטביה/ג'טה 1.4 TSI (במיוחד האוקטביה ברמת גימור אלגנס) יהיו עדיפות כמעט מכל הבחינות.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הלנסר 1.8 אני יכול להגיד לך שאחרי כימעט שנתיים אני מאוד מרוצה ממנה, איכות החומרים שלה היא בדיוק כמו שאר היפניות בקבוצה ההגה חביב נורא וצריכת הדלק טובה ובנסיעות ארוכות אף מצוינית (1-12 ממוצע בלי הרבה מאמץ).

נוחות הנסיעה שלה נורא טובה אם כי הכיסא תומך פחות בסיבובים. ללקוחות פרטים האוטו מגיע מאובזר מפה ועד הודעה חדשה מאמין שיותר מה-2 האחרות.

מבחינת ביצועים אני יכול להבטיח לך שהיא משאירה לשלושה אבק בכל מצב, גם מבחינת בטיחות(חשבו גם על ברכי הנהג מבחינת כרית האוויר) המראה (הכי יפה בקבוצה שלה אבל זה כבר טעם).

אני את האמת התלבטתי בינה לבין הסיוויק אבל רמת הבטיחות האיבזור וארץ המוצא השפיעו רבות על ההחלטה.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כ"כ בטוח היא משאירה אבק לקורולה או לקרוז בכל מצב ?!

אני חולק על דעתך בעניין הזה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח מאוד.

עם כ"ס והמומנט הגדול מכולם (143 כ"ס עם 18.2 מומנט) ביחד עם משקל דומה ישאירו אבק לקורולה(לשתי הגירים) ולקרוז.

וזה בדוק. :twisted:

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מדבר על הלנסר 1.8 .. עכשיו אני מבין מהתגובות שלכם שאת הקרוז לא כדאי לקחת בהשוואה לשתי האחרות ואני שואל למה? ולעניין החסכון בדלק הוא לא משמעותי בכלל ולא מהווה פונקציה בהחלטתי. מישהו מוכן לתת לי תשובה חד משמעית בנוגע לכוח המנוע מי הכי חזקה ? תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאיר אבק גם לקורולה ידנית?

אני יכול לומר לך וודאית יש לנו בעבודה לאנסרים חדשים 2010, 1.6, והקורולה משאירה אותה הרחק מאחור בכל הקשור לכוח.

גם קורולה ישנה (שנת 2000).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לאמין שהקורולה ידנית תיקח את הלנסר 1.8, כנירא שבעבודה יש לכם את ה1.5 של הליסינג.

ונחזור לנושא

כתבת שחשוב לך כוח מנוע וביצועים והקרוז הכי לא מצטיינת לעומת שתי האחרות.

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאיר אבק גם לקורולה ידנית?

אני יכול לומר לך וודאית יש לנו בעבודה לאנסרים חדשים 2010, 1.6, והקורולה משאירה אותה הרחק מאחור בכל הקשור לכוח.

גם קורולה ישנה (שנת 2000).

אתה מדבר על לנסר 1.5

גם אני היתי עד לכך שלנסר 1.8 מהירה יותר מגלגול (סביבות 40 קמ") עד 140 בערך, מטויוטה הגיר הרובוטי.שנת 2009.

רק רציתי להוסיף לפותח התרד, אם יש באפשרותך ללכת על הסיוויק 1.8,היא הרבה יותר מהירה ממה שהיא נראית. באמת שהופתעתי מהכח. היא עמדה עם מאזדה 3 מנוע 2.0 בכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...