Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאז' - כדאי?

rosi6
שימו לב! השרשור הזה בן 5053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדשה, עולה כרגע במבצע"מונדיאל" 152.000 ש"ח + מולטימדיה ותוספות שונות.

חשבנו בהתחלה על מסחרית (בעיקר על הקאדי) אבל אף לא היתה נוחה גם כמשפחתית.

בקיה יש המון מקום מאחור.

הפריע לנו שיש לה רק 4 הילוכים ולא 6, ותצרוכת דלק גבוהה.

חוץ מזה נראתה בסדר. אנחנו יודעים שיש דגם חדש שצריך להגיע אבל גם בטח יעלה הרבה יותר.

בדקנו גם את הIX35 של יונדאי- הרבה יותר יקרה ב-4X4. מה ההבדלים העיקריים?

מה דעתכם על הרכב למטרה מסחרית ומשפחתית, והאם יש חלופות נוספות באותו הסכום בערך?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי גם מחיר המבצע גבוה מדי עבור הרכב הזה, גם כשהיה חדש הוא לא הצטיין בשום תחום וכיום ביחס לתחרות כמו ניסן קשקאי וסקודה יטי הוא נראה ממש פרה-היסטורי.

השאלה שלי היא מהו שימוש מסחרי, קשה לי להאמין שג'יפון כלשהו יתאים לשימוש כזה, בטח שלא הקטנים שנמצאים בגיזרת המחיר הזו גם הקשקאי של ניסן או היטי המקסים של סקודה. גם הדרישה ל-4X4 קצת לא מתאימה להגדרות המחיר שלך.

החלופות במחיר הזה כמו שהזכרתי הן היטי שמציע תא מטען קטן ביחס לקיה והקשקאי שהוא גדול מהיטי אבל קטן מהקיה.

אם אתה מעוניין במראה ג'יפוני אז נסה את הרומסטר סקאוט שהופך את הרומסטר ממוזר לנאה אבל ליכולת השטח זה לא ממש מוסיף.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, ההבדל העיקרי הוא זה שהIX (טוסון לשעבר) כבר לא חולקת את אותו המנוע עם הספורטאז' החדשה, בספורטאז' מותקן אותו המנוע של טוסון הקודמת בכל הנפחים. מעבר לזה, אין לי הרבה ידע על העניין. נהגתי הרבה על הספורטאז', אבל בשנתונים מוקדמים יותר, אני יכול רק לחזק את מה שאמרו פה, הספורטאז' לא מצטיינת בשום דבר חוץ מהיותה זולה: התנהגות די זוועתית, הגה לא מתקשר במיוחד, די עצלנית ובזבזנית דלק, בשטח לא רעה בכלל ע"פ פעם אחת שלקחתי אותה לשם. אבל זה נכון ל01, אני יודע שבשנתונים מאוחרים יותר היא זהה לגמרי לטוסון שמאוד אוהבים כאן, רק פשוט בעטיפה אחרת.

הIX כנראה תיהיה מאוד בחירה כאן כיורשת של טוסון, אבל אני לא יודע אם היא מצדיקה את ההפרש בינה לבין הספורטאז'. לדעתי באמת עדיף לרדת מכיוון ה4X4 אם אין צורך בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' זהה לטוסון היוצא! גם לקיה יש ספורטאז' חדש שזהה ל-IX35 ! בגלל החלטת יצרן (יונדאי האחות הגדולה של קיה) אז הספורטאז' החדש יגיע רק בעוד שנה,לגבי הספורטאז' שנמכר מדובר באח זהה לטוסון הוותיק והמוכר, צריכת דלק גבוה,לא מצטיין בשום דבר ולא רע בשום דבר עם היה נמכר חדש ב-140K בהחלט היה מדובר ברכישה טובה.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיה יש המון מקום מאחור.

אם אתה שוקל שימוש גם כרכב מסחרי - תשכח מהקיאה.

בתוך הרכב המרווח הפנימי מאחורה הוא בסדר, תא המטען שלו קטן מאוד. כמה קטן? יותר קטן ממה שאתה מדמיין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IX35 זהוא רכב מחליף את הטוסון/ספורטאז' ואינו כולל שום רכיב משותף לדור היוצא.

אין בכלל מקום להשוואה בינהם כי אלה פשוט מכוניות שונות. לדעתי ספורטאז' נוכחית אינה מצדיקה קניה בשום מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...