Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון רכב וביטוח חובה, באוטו או בתיק?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשאול מה דעתכם על השארת רישון רכב וביטוח החובה בתוך הרכב?

האם במקרה של גניבת רכב כאשר רשיון הרכב המקורי והביטוח המקורי נמצאים בתוך הרכב, הביטוח יכול לעשות איזשהן בעיות עם ההחזר?

בנוסף, ידוע לכם האם מותר לנהוג עם צילום של הרשיון והביטוח? כי אם כן הייתי דוחף צילומים לארנק, את המקורי הייתי משאיר במקום בטוח בבית וסוגר עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל כתב:

רציתי לשאול מה דעתכם על השארת רישון רכב וביטוח החובה בתוך הרכב? אין בעיה. אני מעולם לא הוצאתי זאת מהרכב.

האם במקרה של גניבת רכב כאשר רשיון הרכב המקורי והביטוח המקורי נמצאים בתוך הרכב, הביטוח יכול לעשות איזשהן בעיות עם ההחזר? לא

בנוסף, ידוע לכם האם מותר לנהוג עם צילום של הרשיון והביטוח? כי אם כן הייתי דוחף צילומים לארנק, את המקורי הייתי משאיר במקום בטוח בבית וסוגר עניין.חייב מקור

תגובתי באדום.

רק ציי רכב המנוהלים ע"י קצין רכב מוסמך, יכולים להציג צילום שמאושר על ידי קצין הרכב.

הנושא נטחן פעמים רבות בפורום - חיפוש זה פטנט שקיים רק בקארספורום וחבל שאתה לא מנצל את היתרון שבו. זה בעיקר חוסך זמן המתנה לתשובות.

עוד מעט יבואו כאלה שלא מתעצלים לחפש בפורום ויכתבו כאן שוב את מה שכבר כתוב במספר שירשורים וחוזר על עצמו :

הם נוסעים עם צילום ולא עשו להם אף פעם כלום.

שוטר לא חייב לראות רשיונות כדי לוודא, הוא יכול לבדוק במסוף.

מדובר במחווה של רצון טוב על כך שלא הקפידו איתם, אבל למה להיות תלויים בטובות וחסדים?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקטית, עדיף שיהיו ברכב ולא בתא מטען. מעשית הוא יכול לשים אותם גם בתוך תא המנוע, העיקר שיוכל להציגם בדרך אם יצטרך.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום (העתק ולא מקור), ניתן לקחת עימך כאשר הרכב שייך לחברה גדולה, ולה יש קצין רכב.

במקרים כאלו, הנהג ברכב מקבל צילום של רשיון הרכב ותעודת ביטוח החובה, כאשר על הצילום ישנה חתימה של קצין הרכב וחותמת בצבע אדום.

לאדם פרטי אסור לקחת צילום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בחיים לא משאיר שום דבר חשוב או יקר ברכב שלי , רק אלוהים יודע מתי מישהו יואיל בטובו לגנוב לי את הרכב ולנסוע איתו לשטחים למטרת פירוק או מכירה , אני אישית מעדיף תמיד לשאת עליי את כל הרשיונות ואת כל המסמכים החשובים יותר איתי בארנק , גם את הפאנל של הרדיו דיסק שלי מתוצרת אלפיין אני תמיד לוקח איתי לכל מקום כולל לעבודה , עדיף לא לקחת סיכונים בדברים האלה , למי יש כוח אחר כך ללכת לחדש מסמכים וביטוח וכל החרא הזה , סתם כאב ראש אחד גדול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CarMaster,

אני מקווה שמי שחושב לפרוץ לרכב שלך, יודע מראש שלקחת את המסמכים, כי הוא פורץ רק למכוניות שאנשים השאירו הודעה על החלון "השארתי מסמכים ברכב".

אם לא הבנת - אף פורץ/גנב לא בוחר רכב בגלל שהוא יודע שיש מסמכים. לזייף מסמכים זאת הבעיה הכי קלה שניתן לעשות לגבי רשיונות וביטוח. כל ילד בתיכון יכול לייצר לך במדפסת ביתית מסמכים שנחזים להראות מקוריים לרבות חותמת דואר וטסט.

מי שרוצה את המכונית שלך, ממילא פורץ אותה ע"י שבירת חלון, קריעת חיווט וניתוק הצתות ואימובילייזרים וכמובן התנעה ונסיעה.

רק כשהרכב יגיע למשחטה, תוך כדי פירוק יגלו שיש בו גם רישיונות.

בא נחשוב רגע אחרת - הרכב שלך לא יגיע למשחטה, אבל בינתיים שברו חלון, קרעו חוטים פירפרו איתו בסל"ד 6,000 כדי לברוח מה שיותר מהר, דפקו אותו במעקה בטיחות וברחו. השמאי קבע רק 35 אחוז נזק, כי את הנזק למנוע שצרח הוא לא בדיוק יכול לאמוד וזה לא משהו שניתן לזהות ולהוכיח שנגרם דווקא בנסיעת הגניבה.

אתה באמת רוצה לקבל את הרכב הזה בחזרה ?

בקיצור - כן לקחת מסמכים או לא לקחת מסמכים, זה קישקוש. זה לא מונע גניבה.

אין לך כוח ללכת לחדש מסמכים? - מסמכים מזמינים בטלפון והם יגיעו אליך עוד לפני שהרכב ישוחרר ע"י המשטרה או מהתיקון במוסך.

אגב, למוסך הרכב מגיע לבד, הוא גם יוצא משם לבד וגם איכות העבודה מבוקרת לבד - לשם אתה לא צריך להטריח את עצמך. אפילו את השמאי אתה לא רוצה לפגוש ומסכים עם כל מילה שלו.

הבעיה שאת התיקון במוסך אי אפשר לפתור בטלפון.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות בכל רכבי המסמכים ברכב.

חכם לא בטוח.

למה?

כי בבדיקת רשיונות שיגרתית הגנב יעבור את השוטר על ידי הצגת הרשיונות כל זאת במידה וטרם דיווחתי על הגניבה למשטרה וזו עידכנה את מחשב העל שלה.

כמובן שהרכב הנגנב ב95% מהמקרים מובל למשחטה בדרך הקצרה והמהירה ביותר.

בשאר 5% הרכב נגנב כי החייל צריך הסעה לבסיס אי שם בקצה הארץ.

אף אחד לא גונב רכב כדי למכרו לאחר במתכונתו המקורית כאילו הוא המוכר או מיופה כוחו. מסוכן מדי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בחיים לא משאיר שום דבר חשוב או יקר ברכב שלי , רק אלוהים יודע מתי מישהו יואיל בטובו לגנוב לי את הרכב ולנסוע איתו לשטחים למטרת פירוק או מכירה , אני אישית מעדיף תמיד לשאת עליי את כל הרשיונות ואת כל המסמכים החשובים יותר איתי בארנק , גם את הפאנל של הרדיו דיסק שלי מתוצרת אלפיין אני תמיד לוקח איתי לכל מקום כולל לעבודה , עדיף לא לקחת סיכונים בדברים האלה , למי יש כוח אחר כך ללכת לחדש מסמכים וביטוח וכל החרא הזה , סתם כאב ראש אחד גדול...

לא חבל להסחב עם כל הניירת, הפאנל של הר"ד, וכל שאר הדברים? עדיף לקחת איתך את ההגה או את דוושת הברקס - כך בחיים לא יצליחו לגנוב את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...