Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכים להורדת דבק דו צדדי מהדאש

tamos
שימו לב! השרשור הזה בן 5054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

קנינו היום רכב מיד שניה, בעל הרכב כנראה הדביק משהו על הדאש ונשארו עקבות של דבק דו"צ.

ניסנו להסיר אותו עם מים חמים ומגבת, לא הולך. הוא פשוט סופג את המים וגם בעזרת קילוף עם מברג זה לא כל כך עוזר.

שמעתי שניתן לנסות להסיר בעזרת WD40, לא ידוע אם זה יעזור.

מה עוד ניתן לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחמם את הדבק עם פן על חום גבוה, לא יותר מידי שלא תגרום נזק לדשבורד, ואז שהדבק חם תשפשף אותו עם בד והוא ידבק לבד, צריך לשפשף חזק, ומידי פעם לחמם.

לאחר שתסיר את הדבק, בזהירות תנסה עם צמר גפן ואלכהול להוריד את השכבה הדביקה ושוב לשפשף עם בד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך - tamos

אם לא תצליח להסיר את הדבק,למרות שיש כאן כל כך הרבה המלצות שהציעו לך שנראים ממש טוב לנסות.

אז תלך לתמבור ותבקש מסיר דבקים,זה מגיע בבקבוק רחב כזה.

אני עובד איתו כל הזמן,זה חומר שחודר לתוך הדבק,מייבש אותו,וגורם לו להתקלף כמו קליפה.

אצלי היה דבק 3 שניות!!! מי שכבר מכיר יודע שזה דבק נורא חזק,ודי מעצבן,וצריך המון סבלנות

כדי להסיר אותו,ובזכות החומר הזה "מסיר הדבקים" הצלחתי להסיר לגמריי,יצא כמו מהמפעל.

החומר הזה לא כל כך זול,עד 40 שקלים זה המחיר שאני קניתי לפני 3 שנים.

אבל שווה את הכסף,ניתן להשתמש איתו לעוד מלא דברים בעתיד.

(אם תקנה את החומר הזה,תקח צמר גפן,ותשים על המקום נקודתי כמה שניות,תתן לחומר להספג בפנים

ותדאג גם למסכה לפנים,כי אסור לנשום את החומר הזה,הוא מסוכן מאוד!!! ) .

* ולהבא, בחיים אל תנסה להסיר עם מברג,או דברים חדים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

תודה לכולם.

לא רציתי לנסות עם סכין יפני מכיוון שגם עם המברג היו סימנים של שריטות על הפלסטיק.

אני ינסה לחמם עפ פן.

לגבי הבנזין הרפואי והאלכוהול אני מפחד שזה יאכל לי את הפלסטיק, אני ינסה גם את זה בפינה נסתרת.

וודקה תעזור בהורדה(ברצינות), או שהאחוז כוהל בה נמוך?

שלום מילאנו בר.

נשמע מעולה! אם העניין עם הפן חא יעזור אני ילך לקנות.

לגבי הקטע עם המסיכה הבהלת אותי, מאיפה אני ישיג מסיכה עכשיו? צריך לתת לרכב להתאוורר לאחר השימוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני משתמש ללא מסכה,אבל חובה,כי החומר הזה מסוכן מאוד.

ואת המסכה אתה משיג גם שם בתמבור.

לגביי הזמן,רצוי כמה דקות לא יותר מזה,ותדאג שכל הזמן שאתה לא משתמש בחומר

לסגור את הפקק. ולשתוף את הידיים טוב אחר כך.

תנסה את הדברים שהציעו לך כאן קודם,את הדבר שלי קח בתור דבר אחרון.

ובהצלחה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש באלכוהול רפואי(כמה כבר זה עולה שקלים בודדים), הוודקא היא לא מספיק חזקה.

תנסה על פינה נסתרת למרות שאני כמעט בטוח שלא יגרם נזק מאלכוהול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...