Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרבורטור WEBER לאסקורט?

max
שימו לב! השרשור הזה בן 7277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם!

סוף סוף האסקורט MK2 שלי קיבלה את המנוע המשופץ שלה ועכשיו אנחנו מסיימים הרצה. מנוע שופץ מ-א עד ת כמו שצריך עם החלפת כל החלקים הנעים, חריתה והכל.

עכשיו אני מעוניין להחליף את קרבורטור הפשוט של פורד שיש לי ל-WEBER DGV כמו שיש לאסקורט GT ואני מאמין גם לקפרי(?). אני כנראה צריך להחליף גם סעפת יניקה(..מן הסתם..).

המנוע הוא מסוג KENT 1300 - דומה למנוע 1600 של קפרי.

השאלה - מישהו התנסה בהחלפה שכזאת? מישהו יודע כמה העסק יכול לעלות? אולי מישהו מוכר?

תודה לעונים, מקס.

נ.ב. השאלה כבר מופיעה כמובן בפורום מועדון הפורד...

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אפשר(אפילו רצוי...)להחליף באסקורט קרבורטור.תתפלא,אבל האופצייה הטובה הטובה ביותר היא להחליף לקרבורטור כפול של סובארו 1.8 (ההבדל בין הקרבורטור של ה 1.6 ל 1.8 הוא בדיזות גדולות יותר).האוטו ייסע הרבה יותר טוב,הקרבורטור אמין מאד,צריך רק לבנות מתאם(אני יכול לנסות לעזור לך בזה).אפשרות שנייה היא להשיג סעפת עם שני סולקסים כמו שהיה בGT MK 1.השיפור בהספק יהיה גדול(72 כ"ס במקום 55!).סעפת עם קרבורטורים "שוכבים"דוגמת אלפא-רומיאו די מיותרים כשיפור בודד,ורצוי להרכיבם בצירוף גל זיזים "חם" יותר,שיאפשר להם למצות את יכולתם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה אבל מה עם 2 כפולים?

בטוח אפשר למצוא באתרים אנגלים

1.התענוג יקר מידיי(לפחות כרגע בשבילי)...

2.דורש החלפת קאמשאפט + הגדלת שסתומים לאלה של GT.

3.דורש החלפת מערכת פליטה.

4.בקיצור מתישהו בטוח - כרגע מתקדמים פרה פרה.

אבל אמרו לי שניתן להכניס סעפת יניקה של פייסטה (קצרה יותר) ולהלביש עליה קרבורטור של סיירה עד מודל 88 ללא מתאם ובלי בעיה. אני הולך לבדוק את האפשרות.

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי להרכיב קרבורטור של סיירה מודל ישן(מקורי של פורד VV וונטיורי כפול)זהו קרבורטור בעייתי מאד,קוטר היציאה שלו לא גדול משמעותית מזה של האסקורט,ולא תהייה שות תרומה להספק,רק צרות...האפשרות הטובה ביותר היא להרכיב מאייד כפול פשוט,כשיפור בודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענייני קרבורטורים נתקלתי במוכר ב eBay, שעושה רושם שמחזיק מלאי גדול מאד של קרבורטורים weber ודל-אורטו, וכנראה עוסק בשיפוץ שלהם.

אני כנראה אקנה ממנו זוג קרבורטורים לאלפא. הנה קישור לפריטים שהוא מוכר כרגע, שווה ליצור איתו קשר:

http://cgi6.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewSellersOtherItems&userid=alfa1750&include=0&since=-1&sort=3&rows=50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפא שלך עדיפים הדלאורטו.אחריהם בסדר יורד הווברים ובסוף הסולקס.בדלאורטו יש הכי פחות חופש בצירים והמשאבות תאוצה שלהם הטובות ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפא שלך עדיפים הדלאורטו.אחריהם בסדר יורד הווברים ובסוף הסולקס.בדלאורטו יש הכי פחות חופש בצירים והמשאבות תאוצה שלהם הטובות ביותר.

כן, זה הכיוון. זוג דל-אורטו DHLA40 משופצים ב 145$ נשמע לי כמו עסקה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם באמת משופצים,בסכום כזה זוהי עיסקה מצויינת.תקווה רק שהאיש ישר והם במצב טוב נקיים ומשופצים,שלא ימתינו לך הפתעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם באמת משופצים,בסכום כזה זוהי עיסקה מצויינת.תקווה רק שהאיש ישר והם במצב טוב נקיים ומשופצים,שלא ימתינו לך הפתעות...

זה אכן נשמע נמוך בצורה מחשידה, אבל לבחור כמעט 1400 פידבקים חיוביים ב eBay כולל התייחסות חיובית מאד מצד הקונים לאיכות המוצרים שלו.

כנראה שהוא משיג אותם בגרושים מפירוקים, משפץ ומוכר בכמויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

תנסה בשכונת מונטיפיורי בת-א בשדרות יהודית

יש חנות שהוא יבואן של קרבורטורים וקיטים לקרבורטורים

לבעל החנות קוראים רפי (אחלה גבר) כדי לנסות אצלו :idea:

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...