Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"...לפני כ-3.5 חודשים נעצר בחור עם רכב מסויים ע"י ניידת שחיכתה לו ליד הבית. מהניידת יצא בוחן. הוא הוריד את הרכב מהכביש והבעלים קיבל הזמנה לדין.

כמה שבועות אחרי כן, עוד חבר עבר סצנה דומה רק שהפעם שתי ניידות בהם 4 שוטרים (לפחות אחד מהם וזה מה שחשוב -הוא בוחן)חיכו ליד הבית. בזה לא נגמר-היה עוד שיא שנשבר: 4 שעות ארכה הבדיקה שכללה פנייה למוסך מורשה. התוצאה: קנס והורדה מהכביש.

עובר לו חודש ,עוד חבר נעצר- באותה שיטה. חצי שעה והוא מורד מהכביש ומוזמן לבית המשפט!

ולקש ששבר את גב הגמל:

היום בבוקר- ושלא כדרכו חבר נוסף מחליט לצאת לנסיעה עם רכבו הפרטי ליעד מסויים . כצפוי הוא מקבל את ברכת "שבוע טוב" מהכהן-בוחן מבית מדרשה של את"ן -משטרת ישראל. ..."

ההודעה המלאה:

מתוך פורום ב.מ.וו ב"אוטוספורט"

http://www.autosport.co.il/viewtopic.php?t=15666&sid=55f879974cdcab39b2e2527b06ec3098

ההודעה הזו פורסמה על ידי בעוד כמה פורומים מרכזיים בנושא כלי רכב.

אני לא הייתי מודע לתופעה הזו, אבל כחובב רכב וחובב ספורט מוטורי הידיעה על ההתנהלות הזו מצד המשטרה גורמת לי הרבה צער...

לא מדובר פה בענין טכני נטו - אבל מדובר בעניין שיש לו נגיעה ישירה לתחום שיפורי הרכב.

אני חושב שיש מקום ליצירה של איזו התארגנות שתפעל בנושא - מול הרשויות, מול המשטרה, לפתרון של הבעיה הזו

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהחלט נשמע מוזר,העיקר שהם מתלוננים שאין להם כוח אדם,אבל לשים 4 שוטרים "במארב" על רכב עם אגזוז פתוח יש המון קופצים.

האם מדובר במשופרים כבדים?מאיפה הגיעה לידי המשטרה המידע לגבי הרכבים האלו?

מאוד מצער לשמוע את הדברים האלה,אלאק אושר החוק המוטורי,נראה לי עד שנהנה מהעניין הזה יעברו עוד הרבה מים בנהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע מגיע ממשתפים, חפרפרות שנמצאות בפורומים שמחפשות מתלהבים שמראים לכל העולם מה יש להם מתחת למכסה מנוע.

סתם לידיעה לכל מועדון יש אירועים פתוחים וסגורים, אירועים פתוחים כמו של אוטוספורט שהיה לפני כחצי שנה (לדעתי ->) היה בנוכחות כמה בוחנים שריחרחו (לא סתם במקרה לא עברו שם ניידות) החכמים דאגו לא להראות ולהשמיע, אלו שפחות הבינו מהר וגם הם הצטרפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט בלתי נתפס, רמת הבורות של בוחני רכב. גם לי יש סיפור. עצרו BMW שלי לבדיקה שגרתית. בא בוחן, ביקש לפתוח מכסה מנוע וכד'. אחרי הבדיקה שאל כמה עלה רכב וכו'. ואז הוא אומר צריך להוריד רכב שלי מכביש. אני שואל אותו: "למה?". מסתבר שזה בגלל גג נפתח. אני מסביר לו בנימוס שזה גג נפתח מקורי חשמלי של BMW. להזכירכם - זה BMW סדרה 7. הוא שואל אותי "איך אני יודע שזה לא אתה חתכת אותו אתמול". שכנעתי אותו שיש לי טסט בעוד כמה ימים והוא שיחרר אותי.

עם כל הכבוד, הוא אמור להיות מסוגל להבדיל בין עבודה חאפרית של מישהו שחתך את הגג לעצמו בערב לבנין התקנה מקורית של BMW. אני שמעתי פרטים על כמה מסיפורים שפורסמו בפורום השכן - מזעזע.

במקום שיתעסקו בתפיסת עברייני תנועה, עוצרים אנשים על כלום. פשוט ניראה שאין להם מה לעשות בחיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגג לא היה מאושר ברישיון מסיבה שBMW הייתה שנת ייצור 1991 ומשרד רישוי התחיל לרשום החל מ-1998 (מחדל של משרד תחבורה שנהגים צריכים לשלם אליו באמצעות יום עבודה בעמדה מספר 1).

בכל מקרה, קיבלתי אישור מיבואן שגג מקורי מפס יצור, אבל כבר זה כאב ראש של בעל רכב הבא אם לאשר ברישיון או לא.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט בלתי נתפס, רמת הבורות של בוחני רכב. גם לי יש סיפור. עצרו BMW שלי לבדיקה שגרתית. בא בוחן, ביקש לפתוח מכסה מנוע וכד'. אחרי הבדיקה שאל כמה עלה רכב וכו'. ואז הוא אומר צריך להוריד רכב שלי מכביש. אני שואל אותו: "למה?". מסתבר שזה בגלל גג נפתח. אני מסביר לו בנימוס שזה גג נפתח מקורי חשמלי של BMW. להזכירכם - זה BMW סדרה 7. הוא שואל אותי "איך אני יודע שזה לא אתה חתכת אותו אתמול". שכנעתי אותו שיש לי טסט בעוד כמה ימים והוא שיחרר אותי.

עם כל הכבוד, הוא אמור להיות מסוגל להבדיל בין עבודה חאפרית של מישהו שחתך את הגג לעצמו בערב לבנין התקנה מקורית של BMW. אני שמעתי פרטים על כמה מסיפורים שפורסמו בפורום השכן - מזעזע.

במקום שיתעסקו בתפיסת עברייני תנועה, עוצרים אנשים על כלום. פשוט ניראה שאין להם מה לעשות בחיים.

אישה יושבת באגם בסירה וקוראת ספר.

עובר שוטר ואומר לה "זה אזור אסור לדיג, אני צריך לתת לך קנס".

האישה אומרת " אבל אני לא דגתי, אני רק יושבת וקוראת ספר".

השוטר: "סליחה אבל יש לך חכה וסירה,מבחינתי יש לך את כל הציוד לדייג ולכן אני נאלץ לתת לך דו"ח".

אומרת האישה: "בסדר, תתן לי דו"ח, אבל תדע לך שאני הולכת להגיש עליך תלונה על הטרדה מינית".

השוטר המופתע אומר: "אבל אני לא הטרדתי אותך!".

אומרת האישה: "כן, אבל מבחינתי יש לך את כל הכלים לזה.."

מוסר הסכל: לך תוכיח שאין לך אחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המפרסמים רכבים משופרים למכירה.

לא מומלץ להפגש עם "קונה" שלא תואם לקהל היעד הטבעי של הרכב.

השבוע חבר קבע פגישה על מנת למכור את רכבו המשופר.

ה"קונה" הגיעה מלווה בבוחן.

בקיצור עם מגיעה איזה סבתא לקנות מכונת דריפטים, והיא מבקשת לראות את הפורטינג והקמשפט,

לא כדאי לקבוע איתה לפעם הבאה בדואר!

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...