Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכי מגע 1DIN - תברחו כמו מאש

שימו לב! השרשור הזה בן 5021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי רבותיי - לו רק הייתי יודע עד כמה המסך הזה הוא פיסת צואה.

לאחרונה שמתי לב שהמגע במסך מגע הפסיק לתפקד - למזלי יש לי שלט הגה ששולט על כל פעולות המוזיקה והרדיו אבל איך עוברים למסך רדיו? איך חוזרים למסך של המוזיקה? שלא לדבר על הGPS

וובכן - מצאתי מה התקלה ככל הנראה וזה כבל הדאטא שמחבר בין המסך לבין הספק שלו שנמצא בחלק הנייח - המארז.

כשאני מכופף את המסך כלפי מטה פתאום נשמע רעש של חיבור התקן USB ואז אני יכול להשתמש במסך נגיעה אבל הבעיה היא שהוא מופנה כלפי רצפת הרכב :-D

היום פירקתי את המסך לראות איך הכל מחובר שם וזה הכבל דאטה - זה כבל של יצרן בשם יונגשין

הכבל הוא ribbon lcd cable

מדגם awm 2896 30v 80c vw-1

אני יכול למצוא כזה באיביי למשל אבל אני לא סגור עדיין עם זה 6 פין או 24 פין והמחיר כולל משלוח הוא 25 דולר.

לדעתכם? האם ניתן להשיג את הכבל הזה בארץ? ואם כן - היכן וכמה יעלה?

לבינתיים הפתרון הזמני שלי הוא להוסיף את הפאוור מייט של גריפין בכדי לעבור למסכים של הרדיו, מוזיקה והGPS וגם לצאת ממנו ולשלוט על הווליום בנוסף לשלט הגה... אבל זה פתרון זמני היות ובGPS כשאני צריך למצוא מיקום אני צריך להשתמש במקלדת האלחוטית וזה מרגיז - מאוד מרגיז...

ברכב הבא יהיה מסך ליליפוט דאבל דין קבוע.

תתרחקו מהמסכים 1DIN גם החשמליים (ללאון הלך המסך החשמלי שלו - נשרפו המנועים והמסך יצא מכיול - הוא קנה ליליפוט אתמול) וגם מהמכניים כי נראה שהמכניקה והפסים האלו לא ממש מחזיקים מעמד גם כן.

:evil:

אשמח לעזרתכם - מחר אפרופו אני מנסה להרים טלפון לג.ו אלקטרוניקה לראות מה הם יודעים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לשמוע :\

אבל ידענו את זה...

לגבי הכבל תחפש בגוגל "כבל FFC" אני מאמין שכל חברה שמתעסקת בזה תוכל למצוא לך משהו חליפי מתאים

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב לדעת..

ואני דווקא חשבתי לקנות לי אחד חשמלי. כי אי אפשר לבנות אצלי..יותר מדי עבודה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל הזה היה מקופל בצורה רשלנית - יש עליו מדבקה של זנארק אמנם שמאשרת שזה אכן ציוד של זנארק אבל כל המשלוח של המוצר הזה היה רשלני, הייתי צריך לחזק את כל הברגים של המנגנון המכאני כשקיבלתי אותו.

פשוט זוועה - אני אנסה גם לחפש כבל FCC - תודה אופיר.

נראה לי שמדובר במשהו מאוד סטנדרטי ולכן להחליף אותו במעבדת אלקטרוניקה צריך להיות אפשרי לחלוטין.

מזל שלא מדובר במשהו לא סטנדרטי - זה לא צריך להיות יקר ואני יכול לעשות את התיקון בעצם במו ידיי.

ברכב הבא זה כבר יהיה סיפור אחר.

עריכה - מה אתם יודעים, התקלה הזו אפילו מופיעה בFAQ באתר של זנארק - מחר אני שולח להם אימייל שיתנו לי את הנתונים המדוייקים של הכבל - מספר פינים וכו'.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי - אם אתה צריך עזרה עם הכבל - תפרק אותו ותצלם אני אנסה לעזור לך, אני הזמנתי מסין כמות מכובדת של כבלים כאלו אני מאמין שאפשר יהיה להזמין עוד אחד או 40 :)

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה - כרגע הכנסתי בחזרה את המסך לרכב - אני מצליח להסתדר לבינתיים בלי המגע שלו.

ברגע שאני אדע את נתוני הכבל אני אומר לך. תודה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שנים של מסך מגע and still counting :)

אדי, נפלת על מסך פולני:D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - הוא מתקפל לבד, בחושך, בלי מגע בבקשה :-P

אני אנסה לסדר את התקלה ונראה הפעם אם סוף סוף אני אביא את המוצר הדפקטי הזה ליציבות.

אולי על הדרך אני אחליף את המסך עצמו לאחד עם קונרסט ביחס רציני כמו 500:1 :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי על הדרך אני אחליף את המסך עצמו לאחד עם קונרסט ביחס רציני כמו 500:1 :evil:

הייתי הולך על הדרך הזאת!:lol:

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי נראה שהסתדר:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר לא בתוך הרכב :wink:

בכל מקרה כרגע עוד לא קיפלתי את המסך חזרה פשוט שמתי את המגן שמש - נראה אם ה"הילה" הזו שלך תופסת מעכשיו והלאה :-D

לי יש הילה משלי... אבל אני קורא לה "אשתי" :-P וזה לא קשור לפורום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...