Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי מכות בפורום "חידוש כרטיסי אשראי" או: באיזה כרטיס אשראי כדאי לבחור?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 5030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני לקוח בנק הפועלים וכרגע יש לי כרטיס אשראי של ישראכרט- "אפטרכרט" עוד מהזמן שהייתי חייל.

מועד החידוש מתקרב.

מה ההבדל בעצם בין אמריקן אקספרס לישראכרט אם אמריקן אקספרס שייך לישראכרט? (לפי המידע שקיבלתי מנציג שירות לקוחות של ישראכרט).

במה כדאי לבחור?

בתודה,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שכרטיס אמריקן אקספרס שייך לישראכרט?בפעם האחרונה שבדקתי עם הבנק שלי (איגוד ודיסקונט) שניהם אמרו לי שהכרטיס הינו חוץ בנקאי ולא קשור כרגע לאף חברת אשראי.מה שכן, רוצים בזמן הקרוב לעשות את המהלך שיהיה שייך לאחת מהחברות.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם כרטיס אחר יוצא במבצע כזה או אחר.

כדאי לך לקחת את הכרטיס שמציע לך את התנאים הטובים ביותר מבחינת עמלות.

** סייג לגבי אמריקן אקספרס. מסתבר שהעמלות שהוא גובה מבתי עסק הם הכי גבוהות ולכן נתקלתי במספר פעמים עם בתי עסק שלא כיבדו אותו או שדרשו תוספת של 1 או 2 אחוז על סכום העסקה - אלו היו מקרים מאוד מאוד נדירים לאורך הרבה שנים שיש לי את הכרטיס ובעיקר כל מיני פיצוציות או עסקים זעירים ולא מקום רציני ומכובד.

תנסה לבדוק אולי כרטיס אשראי חוץ בנקאי (שאתה מדבר ישר עם כ.א.ל או ישראכרט) ייתן לך תנאים עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקאן אקספרס מונפק בישראל על ידי חברת ישראכרט. הוא לא שייך לישראכרט, אבל אני בטוח שהחברה' של שרי אריסון היו שמחים אם הוא היה שייך להם :wink:

למי שהוא לקוח של בנק דיסקונט, אמריקן אקספרס הוא אכן כרטיס חוץ בנקאי כיוון שדיסקונט עובד עם כ.א.ל ולא עם ישראכרט.

מה ההבדלים בינהם? אמריקן אקספרס הוא מותג נוסף של כרטיסי אשראי, מעט יותר אקסלוסיבי. כמו שכבר כתבו, אם אתה לא מחפש את הפוזה אז זה כנראה לא משנה לך, לך על הכרטיס עם התנאים הכי טובים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לי יש דיינרס ואני חושב שהכרטיס הכי מוקצה בחנויות בישראל ,

הגעתי למצב שאני מסתובב עם כסף מזומן בכיס לכל מקרה של תקלה [ויש הרבה כאלה עם הדיינרס].

מצד שני אני לא מחוייב בעמלה ולא בפעולות מינימום.

ההטבות הגדולות שהוא מקנה לי זה כניסה לטרקליני הנוסע המתמיד ואפשרות צבירת נק' טיסה בחברות שונות.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהוא עולה 19.8 ש"ח בחודש.אני בטלתי אותו בדיוק מהסיבה הזאת בשבוע שעבר. מה גם שרוב כרטיסי האשראי היום מעניקים לך איזושהי הטבה ואין עליהם עמלות אחזקה למיניהם.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מאסטרכארד (בינלאומי) במסגרת קמפוסכארד של סטודנטים ולאחרונה הוספתי ישראכארד דיירקט גם הוא קמפוסכארד כדי לא להסתובב עם מזומן (דיירקט יורד כמצטבר יומי כמו מזומן \ עסקת חו"ל).

אני מרוצה משני הכרטיסים מאוד ולפי הפקידה בבנק, לא מעניין אותם שאני מסיים ללמוד השבוע את התואר שלי, הם יחדשו לי את הכרטיסים ככרטיסי סטודנט (עוזר עם העמלות שיורדות דרסטית\נעלמות לחלוטין).

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהסברתי - זה לא משנה אם זה ויזה/ישראכרט/מסטרכארד/שקרקארד.

פרט לכרטיסים מסויימים ומיוחדים (ACTIVE, מפתח דיסקונט וכו') אלו סתם חתיכות םלסטיק שעושות אותו הדבר והכי חשוב לשלם עליהם כמה שפחות.

לבחור עם הדיינרס - מזדהה עם הבעיה שלך, זאת אחת הסיבות שלא חידשתי את הדיינרס (זה ודמי חבר גבוהים מדיי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...