Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאסאט 2000: אני שוכח לכבות לפעמים את הפנסים הקדמיים, הבעייה שאין צפצוף שמתריע

NadavNew
שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב קראתי הודעות קודמות בנושא והבנתי שלרוב מדובר בבעייה במנגנון המיקרוסוייצ.

הבנתי שעל מנת לשלול בעייה במנגנון זה עליי להניע את האוטו ולפתוח את הדלת של הנהג, אם האורות בתוך

האוטו דולקים סימן שהמחשב מקבל אותות מהמנגנון וזאת לא בעייה של המנגנון.

השאלה שלי במידה וזה אכן כך, איפה יכולה להיות הבעייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הזמזם ממוקם בתוך לוח השעונים

אם אתה רוצה לבדוק אותו אז תמשוך את בלם היד מעט (שהנורה בלוח תידלק)

בזמן נסיעה איטית ,אחרי נסיעה של כ10 מטרים הזמזם יעבוד כדי להתריע

שאתה נוסע עם בלם יד משוך .

האם כשאתה פותח את הדלת האור הפנימי נדלק ?

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לפני כמה דקות והנה הממצאים:

אני מרים טיפה את הבלם יד עד שמופיעה הנורה האדומה שלו ואכן יש צפצוף מתריע בזמן הנסיעה.

פתיחת הדלת בזמן שהאוטו מותנע לא מדליק את האור הפנימי באוטו (גם כשאורות הדרך דלוקים וגם שלא).

בעייה במנגנון אם כך? מהן האפשרויות?

(פאסאט 2000)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות שלך הם להחליף או לשפץ את הנוכחי, לי עלה לפני שנה 500 ש"ח לסדר את זה בגולף שהייתה לי.

עכשיו יש לי את אותה בעיה רק בדלת של הנוסע, מה שמצחיק זה שלפעמים האור נדלק ולפעמים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במיקרוסוויצ'ים הנמצאים במנגנון הנעילה של דלת צד הנהג.

ניתן לרכוש מנגנון חדש או מפירוק/שיפוץ. במידה ואתה עומד להחזיק את הרכב עוד מספר שנים אני ממליץ לך לרכוש מנגנון חדש במחיר נוח.

בעניין מחירים פנה אל מוסך רון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם כך אז הבעיה אכן במנעול .

מנעול חדש מקורי עולה כ 600 שח ועבודה עוד כ 150 שח

המחירים לפני מעמ .

שמעתי מכמה חברים כאן בפורום שהצליחו לתקן ולהחליף את המתגים שבמנעול

אולי מישהו מהם יגיב כאן וינחה אותך מה לעשות .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך לחנות חלפים תבקש זמזם לאורות אוניברסלי אתה מחבר אותו לבית הפיוזים לפי ההוראות על האריזה

וזה הכל

והכל יעלה לך 25 שקל + 15 דקות עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפושים שעשיתי בפורום אתמול הבנתי שיש ברכבי הפאסאט וייתכן גם בדגמים האחרים שלהם איזשהוא

בעייה במנגנון הזה, כנראה פגם בייצור, ייתכן שהבעייה היא בהלחמות של הכרטיס במנגנון וצריך רק לעבור עליהם ולתקן אותם.

בכל מקרה בשביל להגיע למנגנון הזה צריך קצת ידע, כבר תיקנו לי 3 חלונות של 3 דלתות שפשוט הפסיקו לעבוד (בכולם בעייה

של שחיקה\שבירה של הפלסטיק) וכל חלון לתקן עלה לי 400 ש"ח וזה עוד מחיר זול שתבינו כי בחברה רוצים 1000 ש"ח.

בקיצור אני ראיתי איך מפרקים את החלק החיצוני של הדלת והפנימי שלו ועדיין אני לא חושב שאני אצליח לעשות זאת וגם אם אני

אצליח ייתכן שתיקון הלחמות לא יעבוד ולא יפתור את הבעייה.. ייתכן בכלל שאני אהרוס או אשבש את המנגנון של החלון.

אז 25 ש"ח ו-15 דקות עבודה נראים לי חלופה יותר טובה ויותר הגיונית.

(רק לברר שהוא אכן יעשה מה שאני צריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם התאורה הפנימית נדלקת כאשר את פותח את דלת צד הנהג או נוסע ?

2. האם ניתן לנעול את הדלת מבפנים בעזרת לחיצה על כפתור הנעילה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי בוודאות.

בנוסף למה שרשמתי קודם על צפצוף התרעת הבלם יד (שכן עובד).

כאשר האוטו מכובה או מונע, פתיחת הדלת מהצד של הנוסע מדליקה את האורות בפנים אך בכל מקרה לא מהצד של הנהג.

יש לציין שגם האור התחתון של הדלת של הנוסע גם דולק יחד עם האורות בתוך האוטו, אך האור של דלת הנהג לא דולקת.

ניתן לנעול ולפתוח את הדלת מבפנים באמצעות כפתורי הנעילה\פתיחה, הנעילה או הפתיחה זה לכל הדלתות.

ואגב, ציינתי כבר שהיו לי בעיות ב-3 חלונות באוטו, 2 אחוריים ואחד בצד של הנוסע, כל אחד בהפרש של כמה חודשים

מה לעשות מזל נאחס... נקווה שהחלון הרביעי בצד הנהג יחזיק מעמד, ממש לא בא לי להיפרד מעוד 400 ש"ח :-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין החלונות למיקרוסוויץ, אגב אם אתה כבר פותח תבצע את העבודה של החלון גם, כי אם התופסנים לא מברזל הם ישברו לך מתי שהו. היה על זה ריקול במוסכי פלוצוואגן בעבר.

בבעיה של המיקרוסוויץ אצלך זה לא ההלחמות חבל שתפתח סתם, מדובר במיקרוסוייץ של פתיחת הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי בוודאות.

בנוסף למה שרשמתי קודם על צפצוף התרעת הבלם יד (שכן עובד).

כאשר האוטו מכובה או מונע, פתיחת הדלת מהצד של הנוסע מדליקה את האורות בפנים אך בכל מקרה לא מהצד של הנהג.

יש לציין שגם האור התחתון של הדלת של הנוסע גם דולק יחד עם האורות בתוך האוטו, אך האור של דלת הנהג לא דולקת.

ניתן לנעול ולפתוח את הדלת מבפנים באמצעות כפתורי הנעילה\פתיחה, הנעילה או הפתיחה זה לכל הדלתות.

ואגב, ציינתי כבר שהיו לי בעיות ב-3 חלונות באוטו, 2 אחוריים ואחד בצד של הנוסע, כל אחד בהפרש של כמה חודשים

מה לעשות מזל נאחס... נקווה שהחלון הרביעי בצד הנהג יחזיק מעמד, ממש לא בא לי להיפרד מעוד 400 ש"ח :-) .

עכשיו אתה מבין שפיתרון ב-25 שקל לא רלוונטי לפיתרון מכלול הבעיות הנגרמות עקב מיקרוסווי'ץ תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה?

איזה בעיות?

אני אישית לא חייב שהאור ידלק אצלי כשאני פותח את הדלת.

כשאני פותח את האוטו עם השלט האורות כבר נדלקים וכאשר אני מכבה את האוטו ומוציא את המפתח האורות

שוב נדלקים כלומר בכניסה והיציאה לאוטו יש לי כבר אורות.

הפתרון ב-25 ש"ח לא יכול לעזור לי או מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הנ"ל מבוסס על כך שיש סיגנל (אות) מן המפסק של הדלת. במקרה שלך ככל הנראה אין אות כזה ולפיכך הזמזם לא יפעל כשהדלת תיפתח. זה פיתרון לרכב שאין לו זמזם מקורי או כשהתקלה היא בזמזם עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...