Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב אספנות מאירופה

fatboy1340
שימו לב! השרשור הזה בן 5064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם לא בטווח המיידי, אך בהחלט בעתיד הלא הרחוק ברצוני לייבא מרצדס מאירופה.

להלן כמה שאלות:

1. הדגם הנ"ל נמכר בעיקר ע"י אנשים פרטיים (1000-2000 אירו) ולא ע"י סוכנויות. לפי מה יעריכו את ערך הקניה שלו במכס בארץ? (קראוס?)

2. האם יש הבדל מבחינת המיסוי מאיזה מדינה לייבא? גרמניה , כמובן. גם בפולין ורוסיה ראיתי כמה מכוניות מעניינות.

3. עלות משלוח לארץ. אני יודע שעלות משלוח מאיטליה נע בסביבות 500 אירו.

4. האם יש בעיה להמציא רשיון יבוא עבור דגם בעל גיר ידני שיובא לארץ עם גיר אוטומטי בעיקר (לא ידוע לי על רכבים ידניים בארץ). מדובר על SE280 80-85 .

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא בטווח המיידי, אך בהחלט בעתיד הלא הרחוק ברצוני לייבא מרצדס מאירופה.

להלן כמה שאלות:

1. הדגם הנ"ל נמכר בעיקר ע"י אנשים פרטיים (1000-2000 אירו) ולא ע"י סוכנויות. לפי מה יעריכו את ערך הקניה שלו במכס בארץ? (קראוס?)

2. האם יש הבדל מבחינת המיסוי מאיזה מדינה לייבא? גרמניה , כמובן. גם בפולין ורוסיה ראיתי כמה מכוניות מעניינות.

3. עלות משלוח לארץ. אני יודע שעלות משלוח מאיטליה נע בסביבות 500 אירו.

4. האם יש בעיה להמציא רשיון יבוא עבור דגם בעל גיר ידני שיובא לארץ עם גיר אוטומטי בעיקר (לא ידוע לי על רכבים ידניים בארץ). מדובר על SE280 80-85 .

1. לפי הערכת שמאי (לא משנה אם מסוכנות או מפרטי)

2. כן אם מייבאים את הרכב מארץ המקור , ההפרש במס הוא בערך 13%

3. תלוי מהיכן , וכיצד RORO או קונטיינר , אפשר כמובן לנסוע ברכב עד לאיטליה או יוון ולשלוח משם בעלות מופחתחת

4. לא , כל עוד גיל הרכב הוא 30 שנה + כלומר רכב שיוצר בשנת 1980 או אחורה

בהצלחה

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות המשך:

1. האם ניתן לייבא רכב דיזל - רוב המכוניות המדוברות הן עם מנועי דיזל.מדובר ברכב פרטי ולא מסחרי.

2. לפי מה קובע השמאי את ערך הרכב? או שהוא "עובד בדרכים נסתרות"?:mmangel:האם ישנה הסתמכות כלשהיא על מחירי הרכב בחו"ל או על מחירון קראוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות המשך:

1. האם ניתן לייבא רכב דיזל - רוב המכוניות המדוברות הן עם מנועי דיזל.מדובר ברכב פרטי ולא מסחרי.

2. לפי מה קובע השמאי את ערך הרכב? או שהוא "עובד בדרכים נסתרות"?:mmangel:האם ישנה הסתמכות כלשהיא על מחירי הרכב בחו"ל או על מחירון קראוס?

1. לא

2. חלקם עובדים בדרכים נסתרות וחלקם מסתמכים על מחירוני רכב שונים ואז לוקחים איזה פקטור או משהו כנראה ... עדיין לא ברור בדיוק מה השיטה.

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך דיזל? דגם SE280 מצויד במנוע בנזין שישה צילינדרים. בדגמים עם מנועי דיזל יש D בצמוד למספר. בשנתונים שאפשר לייבא הכל יזכיר מבחינה דינמית מוניות ישראליות מהתקופה. רמת גימור זה עניין אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לא היו מוניות מדגם S בשנתונין האלו ובטח שלא דגמי דיזל.יש מוניות לשעבר עם מנועי דיזל משנות ה 80 המאוחרות, אך הן מדגם E.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לא היו מוניות מדגם S בשנתונין האלו ובטח שלא דגמי דיזל.יש מוניות לשעבר עם מנועי דיזל משנות ה 80 המאוחרות, אך הן מדגם E.

לא מתווכח על מוניות, סה"כ חיוויתי את דעתי על היכולות (או אי-היכולות...:-() הדינמיות של דגמי הדיזל הישנים. לטעמי מנוע דיזל מקומו במשאית ובטרקטור, לא ברכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...