Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

כולנו גם יודעים איך נראה כדור בראש. סקס רלוונטי כמו כל אינטראקציה בין אנשים.

חוצמיזה, זה מחרמן, שזה גם רק טוב.

זה לא טיעון משכנע כלל.

כשאני בא לראות סדרת מתח/אקשן אני מצפה לכדורים בראש.

כשאני פותח פורן האב אני מצפה לסקס.

אם בסרט פורנו פתאום דיקמבה סטיל קוק ידפוק לטיפאני ווד וורקר כדור בראש זה לא יהיה אומנותי במיוחד ודי יעצבן אותי, כמו שמפריע שבסדרת מתח יש סצנה באורך 3 דקות שבה שני אנשים מתנשקים. שוב, לדעתי, זה לא תורם כלום ולכן אלו סצנות לא טובות, כמו דוגמאות נוספות שהראתי.

הנקודה היא שלדעתי ועבורי אין כאן אלמנט של תרבות, כפי שנטען בהודעה שציטטתי במקור.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא טיעון משכנע כלל.

כשאני בא לראות סדרת מתח/אקשן אני מצפה לכדורים בראש.

כשאני פותח פורן האב אני מצפה לסקס.

מה הקשר לפורנו?

וממתי אם יורים לא מזיינים?

מה הבעיה להראות סדרת אקשן עם סקס, ושומו שמיים, אולי גם איזה דיאלוג שווה פה ושם?

ותראה לי סצינת סקס אחת בטלוויזיה שאורכת 3 דקות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין מהמשאני כותב לטיכונים דאתה טוען כך דאני לא ממש יודע איך להגיב.

אנסה להסביר שוב. אין בעיה עם דיאלוג, כי דיאלוג מקדם את העלילה. זו סצנה משמעותית עם תפקיד שבעיניי חשוב. סצנת סקס, לא. אם רוצים להמשיך ששכבו צריך 5 שניות, אחרת זו סצנה חסרת משמעות בעיניי ולא רלוונטית להקשר של הסרט/סדרה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סצינת סקס טובה מראה את טיב היחסים לפחות כמו דיאלוג.

ראה את פרק הפתיחה של הקומדיה Love.

חוצמיזה, גם כדור בראש אפשר להראות באופן מרומז, אבל אין כמו סצינה גרפית ליצור אימפקט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם דיאלוג, כי דיאלוג מקדם את העלילה. זו סצנה משמעותית עם תפקיד שבעיניי חשוב. סצנת סקס, לא.

קולנוע וטלוויזיה הם קודם כל מדיום חזותי. דיאלוג הוא משני.

אז כן, סצנת מין יכולה להעביר לך חזותית את טיב היחסים בין שני אנשים. חוץ מזה, זה חלק מהמגוון (palette) של הסרט או הסדרה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העניין עם סצנות סקס זה שהן בדרך כלל סתם מורחות זמן צפיה אחרי שהבנת את "טיב היחסים" בין הדמויות ומבחינתך אפשר להתקדם בעלילה.

עושים את זה גם בסצנות של יריות ומכות, אבל זה פחות מונוטוני ויותר נסבל בד"כ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
כמעבר לזה - העונה השלישית מדהימה לא פחות, וכמו שעפר אמר - כל פרק מצליח גם לעמוד בזכות עצמו אבל עדיין לתרום באופן קריטי להתפתחות העלילה.

אני מצטער אבל העונה השלישית אשפה.. בערך כמו העונה האחרונה של LOST.

רק שלLOST לקח 6 עונות ומעל 100 פרקים להדרדר, ופה לא נדרש הרבה.

הכרחתי את עצמי לראות אותה עד הסוף בציפיה שאולי כל הבולשיט הזה הוא בילדאפ למשהו רציני, אבל מסתבר שזה היה בזבוז זמן משווע.

נו שויין...

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Terror ראיתי לפני כמה ימים והיא ממש טובה.

חוץ מזה ראיתי Waco, זה קצר ולעניין (6 פרקים סה"כ) ועשוי טוב.

ראיתי גם Lost in space, וזה היה מאכזב. ציפיתי לאיזה משהו שיזכיר לי את Stranger things. אבל לא,כי זה יצא די מעפן.

עכשו ברשימת צפייה שלי יש 2 עונות של אל צ'אפו, ואני צריך עוד להשלים את השלישית של נרקוס.

והורדתי גם את The looming tower, נראה איך זה..

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אבל העונה השלישית אשפה.. בערך כמו העונה האחרונה של LOST.

רק שלLOST לקח 6 עונות ומעל 100 פרקים להדרדר, ופה לא נדרש הרבה.

הכרחתי את עצמי לראות אותה עד הסוף בציפיה שאולי כל הבולשיט הזה הוא בילדאפ למשהו רציני, אבל מסתבר שזה היה בזבוז זמן משווע.

נו שויין...

סורי אבל פספסת פה בגדול לדעתי.

ספוילר קטן למטה למי שלא ראה

תן לי לנחש - אתה מאלו שכועסים שבסוף לא הסבירו בדיוק איך ולמה ה-2% נעלמו. אם זה אכן כך, אז לגמרי לא הבנת את מטרת הסדרה. היא בעצם עשתה מה שאבודים התכוונה לעשות, אבל בצורה הרבה יותר חכמה ותוך כדי רמזים חוזרים ונשנים שאתה לא הולך לקבל תשובות להכל, פשוט כי זה לא אפשרי לתת תשובות להכל. הרי כשאתה מבסס סדרה על אירועים על-טבעיים, איזה הסבר טבעי אתה מצפה לקבל אליהם? ניתוח מדעי איך ה-2% נעלמו מעל פני האדמה מבחינה פיזיולוגית? מציאת סיבה מהטבע להיעלמות הפתאומית? הרי ברור שזה לא אפשרי, וברור שזו לא מטרת הסדרה. המטרה היא להכנס עמוק לתוך הנפש האנושית ולדמיין איך היא תתנהג למראה מאורע על טבעי שכזה, לאורך שנים.

הסדרה עשתה עבודה הרבה יותר טובה מאבודים בעניין הזה, בעיקר כי היא התמקדה ברגשות של האנשים ודאגה להזכיר לנו לאורך כל הפרקים שאנחנו חייבים to let the mystery be.

אם זאת לא הסיבה שחשבת שהיא אשפה, אז אני אפילו יותר לא מבין אותך - היא עשויה נהדר, מותחת מהרגע הראשון ועד האחרון, כוללת כמה פרקים מדהימים כמו זה על הספינה, זה שמתחיל עם הצוללת, זה עם האיש החזק ביותר בעולם ואחיו התאום, וכמובן - הפרק האחרון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת לא הסיבה שחשבת שהיא אשפה, אז אני אפילו יותר לא מבין אותך - היא עשויה נהדר, מותחת מהרגע הראשון ועד האחרון, כוללת כמה פרקים מדהימים כמו זה על הספינה, זה שמתחיל עם הצוללת, זה עם האיש החזק ביותר בעולם ואחיו התאום, וכמובן - הפרק האחרון.

היא באמת עשויה טוב וזה למה התמדתי וראיתי עד הסוף.

זהירות, מלא ספויילרים

ממש לא רציתי לדעת לאן נעלמו ה2% מהאוכלוסיה, הרמז שנתנו בסצנת הסיום לגבי מקום המצאותם היה מיותר לחלוטין מבחינתי. למעשה סצנת הסגירה של העונה השלישית הרסה לי לגמרי את כל הסיום. ברצינות?? איזה מדען גרמני בנה מכונה מופלאה וסודית שמעבירה אנשים בין המימדים של ה98% וה2%? הייתי מעדיף שנורה תמות במכונה הזו וכל העניין יתברר כתרמית, למרות שנקשרתי לדמות.

העונה הראשונה עוסקת בפסיכולוגיה של בני אדם שחוו משבר מטורף בסדר גודל עולמי. מבחינתי זו העונה הטובה ביותר.

בעונה השניה פתאום הופיעו כל מיני אלמנטים אל טבעיים, לא ממש קשורים לסיפור הראשי, ונתן קצת הרגשה שמשהו מנסה למלא זמן מסך. אני מדבר על כל הניסיונות הכושלים של קווין למות והסצנות שלו במלון הזה. אבל בסך הכל, חוץ מהעיניין הזה, הייתה עונה טובה.

בעונה השלישית הסיפור מאבד כיוון לגמרי (!!). חצי עונה זה ניראה כמו טיול של נציגי מחלקה פסיכיאטרית סגורה ברחבי אוסטרליה (ובינינו, מה קשור עכשיו אוסטרליה???). ואז עוד פעם מגיע השיט הזה עם קוין בעולם המתים, רק שפתאום הוא מתפצל וכו'.. מי שכתב את זה מצא חומר טוב באוסטרליה, אני מהמר על LSD. ואז הבולשיט עם המכונה הזו בכלל הרס אותי. קיצר ממש סבלתי לאורך כל העונה הזו, ומסתבר שלחינם.

אשמח אם תחלוק תובנות עמוקות שהיה לך מהעונה השלישית, אשמח לגלות שפספסתי משהו ולא הכל נורא כמו שזה ניראה לי כרגע.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות, מלא ספויילרים

ממש לא רציתי לדעת לאן נעלמו ה2% מהאוכלוסיה, הרמז שנתנו בסצנת הסיום לגבי מקום המצאותם היה מיותר לחלוטין מבחינתי. למעשה סצנת הסגירה של העונה השלישית הרסה לי לגמרי את כל הסיום. ברצינות?? איזה מדען גרמני בנה מכונה מופלאה וסודית שמעבירה אנשים בין המימדים של ה98% וה2%? הייתי מעדיף שנורה תמות במכונה הזו וכל העניין יתברר כתרמית, למרות שנקשרתי לדמות.

העונה הראשונה עוסקת בפסיכולוגיה של בני אדם שחוו משבר מטורף בסדר גודל עולמי. מבחינתי זו העונה הטובה ביותר.

בעונה השניה פתאום הופיעו כל מיני אלמנטים אל טבעיים, לא ממש קשורים לסיפור הראשי, ונתן קצת הרגשה שמשהו מנסה למלא זמן מסך. אני מדבר על כל הניסיונות הכושלים של קווין למות והסצנות שלו במלון הזה. אבל בסך הכל, חוץ מהעיניין הזה, הייתה עונה טובה.

בעונה השלישית הסיפור מאבד כיוון לגמרי (!!). חצי עונה זה ניראה כמו טיול של נציגי מחלקה פסיכיאטרית סגורה ברחבי אוסטרליה (ובינינו, מה קשור עכשיו אוסטרליה???). ואז עוד פעם מגיע השיט הזה עם קוין בעולם המתים, רק שפתאום הוא מתפצל וכו'.. מי שכתב את זה מצא חומר טוב באוסטרליה, אני מהמר על LSD. ואז הבולשיט עם המכונה הזו בכלל הרס אותי. קיצר ממש סבלתי לאורך כל העונה הזו, ומסתבר שלחינם.

אשמח אם תחלוק תובנות עמוקות שהיה לך מהעונה השלישית, אשמח לגלות שפספסתי משהו ולא הכל נורא כמו שזה ניראה לי כרגע.

זהירות, עוד ספויילרים

אוקיי, אתחיל בכך שחלק גדול מהיופי בסצנת הסיום היא שאתה לא יודע אם נורה מספרת את האמת או משקרת. מצד אחד, לאורך כל הסדרה היא הייתה הדמות הכי אמינה. תמיד called bullshit לדמויות האחרות ותמיד ראתה את המציאות כמו שהיא, אז אם יש דמות שתספר סיפור כזה משוגע ואנחנו יכולים להאמין לה - זאת נורה. מצד שני, דווקא בגלל זה מאוד יכול להיות שהיא פשוט משקרת לקווין. היא רואה שהוא צריך איזה הסבר, שהוא חייב להבין למה היא נעלמה ושהוא יאמין לכל מה שהיא אומרת (היא הרי אומרת לו בהתחלה שהיא מפחדת שהוא לא יאמין לה, ובסוף היא שואלת אם הוא מאמין והוא אומר שכן). אז האם באמת מה שהיא מספרת קרה, או שבעצם קווין הוא אנלוגיה אלינו, הצופים, שרוצים משהו להאמין לו ומוכנים לבלוע כל מה שיגידו לנו בשביל שנרגיש שהכל בסדר... תחשוב על זה :wink:

ועוד דבר קטן בנוגע לזה - שים לב שכשהיא נכנסת למכונה, בשנייה האחרונה לפני שהמיכל מתמלא היא מטה את הראש אחורה וצועקת "ס..." ואז קאט. יכול מאוד להיות שהיא פשוט צעקה Stop ובסוף לא עברה את התהליך.

בנוגע לעונה השנייה - אתה שוכח שהאלמנטים העל טבעיים קיימים מהרגע הראשון - כש-2% מהאוכלוסיה נעלמת באופן פתאומי. אם אתה יכול להאמין לזה, אתה גם יכול להאמין שקווין לא יכול למות, ושהוא מגיע למלון (שהוא המקום בין החיים למוות, Purgatory) כי יש לו משימה לעשות לפני שהוא חוזר לעולם החיים.

העונה השלישית טווה את כל הקצוות ביחד. אני לא יודע למה בחרו דווקא באוסטרליה אבל כנראה רצו לתת הרגשה של הצד השני של העולם, שזה גם מתחבר בדיעבד לכל הנרטיב של שני עולמות.

יש לאורך הפרקים, גם בעונות הראשונות אבל גם באחרונה, כל כך הרבה סימבוליזם, שצריך ממש להסכים להישאב לתוך זה כדי שזה יפסיק להיראות מוזר מדי. המבול, היונים, סוף העולם והתחלה חדשה, הסיפור של קווין סניור שמשוטט באוסטרליה בעקבות משהו משוגע לגמרי, ונתקל בכל מיני מוזרויות כמו האיש שמפוצץ את עצמו והנחש. הרעיון שקווין ג'וניור הוא ישו, העז עם שרשראות החרוזים שנורה מצילה ושמה את השרשראות על עצמה. הסדרה גם עושה עבודה נפלאה בכך שהיא מבלבלת אותנו לגמרי ואז מסבירה מה קרה. כמו סוף הפרק הראשון של העונה שאנחנו רואים את נורה הזקנה, הנשים שחוטפות את השוטר בשם קווין ומטביעות אותו וכן הלאה. אם תשים לב, המשותף לכל הדמויות הללו זה הנרטיב הבסיסי של הסדרה - איך מתמודדים עם כזה אסון. כל אחד מתמודד בדרכו שלו, והסדרה מביאה את כל אחת מהדמויות לסוג של השלמה או סיום. אם תשים לב, רוב הפרקים בעונה השלישית נדמים קצת כמו פרקי סיום של העונה. כמעט כל פרק סוגר קצוות לדמות כזו או אחרת. הפרק החמישי (עם האורגיות בספינה, אלוהים והאריה - שהוא (סוג של) סיפור אמיתי, אגב) בודק את האמונה של מאט, מספר לנו על קיצו הקרב ונותן לו סוג של closure והשלמה עצמית. הפרק השישי עושה משהו דומה עם לורי (כשבסוף היא מקבלת טלפון מהילדים שלה שנייה לפני שהיא צוללת למעמקים - למה שאנחנו חושבים באותו הרגע שיהיה מותה). הפרק השביעי נכנס עמוק לתוך הנפש של קווין, שאחרי שכבר ברור שיש לו התפרצויות פסיכוטיות (שבפרק קודם הוא רדף אחרי מי שהוא חשב שהיא איווי), ועכשיו סוף סוף מבין מה חשוב לו באמת (נורה) ולכן הורס את עולם המתים כדי שלעולם לא יחזור אליו. והפרק השמיני הוא הפינאלה האמיתי, עם סיפור הפגישה החוזרת של קווין ונורה אחרי כל כך הרבה שנים.

טוב, חפרתי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זהירות, מלא ספויילרים

דה פאק?! הסצינות של קוין בעולם המתים מהחזקות בסדרה לטעמי. אתה כותב שהסיבה שהתאכזבת היא לאו דווקא בגלל שאין תשובות, ומצד שני מתייחס לעלילה בלינאריות שלא במקומה.

כמו שכתב רוני - let the mystery be. לא סתם זה חלק משיר הנושא...

לא יכלתי לייחל לסוף יותר טוב מאשר הפרק האחרון- הדחף הטבעי שלנו הוא לחפש קלוז'ר, תשובות לשאלות, אבל בעצם הסיפור של נורה שמסופר בכמות זהה של שכנוע עצמי ומופרכות טוטאלית - שבסופו אתה מבין שלא משנה אם אתה מאמין לה או לא, אלא הנסיעה זה מה שחשוב.

And boy, what a ride...

אגב, נזכרתי בגלל ההודעה של רוני: הסיפור הזה מלא כולו ברפרנסים לברית החדשה, וגם לישנה, חלק אפילו עברו לי מעל הראש ורק עכשיו בזכות ההודעה שלו שמתי לב אליהם- לדוגמה "שעיר לעזזאל" שקפץ לי לעין רק אחרי שקראתי את ההודעה...

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...