Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

עוד אפשרות אולי,

[/color]סיפורה של שיפחה,סדרה לא רעה ולא פשוטה אבל מאד מדכאת..

עונה 2 קצת נמרחת לדעתי אבל עוצמתית ושווה צפיה.

[/right]

נהיו שם כל מיני תפניות מעצבנות ולא הגיוניות בעלילה. אבל זה עדיין ממשיך להיות מעניין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול בלילה סיימתי לצפות סוף סוף בפינאלה של "האמריקאים", אחרי שראיתי את כל העונות ברצף.

היה שווה להטריח את עצמי לצפות בסדרה הזו אחרי כל החפירות של רוני. למרות שהיה צריך להשקיע מאמץ נפשי וסבלנות לצלוח את כל ששת העונות ברציפות - מאז "עמוק באדמה", כבר שכחתי איך זה לצלול לעומק לסדרה שמתפתחת לאט וגדלה עליך באיטיות ובתחכום. בסה"כ נהניתי מכל רגע (חוץ אולי מהעונה ה-5 הדי מבאסת) ובמיוחד מהקאסט המצוין.

והפינאלה - 67 דקות של OMG... אולי הפינאלה הכי טובה שיצא לי לראות מאז "עמוק באדמה".

בכלל, אני מוצא דמיון בין "האמריקאים" ל"עמוק באדמה". למרות שכביכול עסקו בנושאים שונים (משפחה של קברנים מול מרגלים רוסים בארה"ב בתקופת מלחמת הקרה), הסיפור האמיתי בשתיהן היה ההתעסקות במשפחה, במוסר, בנבכי הנפש של הגיבורים ומערכות היחסים המורכבות שלהם אחד עם השני ובעיקר עם עצמם.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את

ארץ פראית מאוד (Wild Wild Country)

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?325510-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94&p=5626628&viewfull=1#post5626628

עוד אפשרות אולי,

סיפורה של שיפחה,סדרה לא רעה ולא פשוטה אבל מאד מדכאת..

עונה 2 קצת נמרחת לדעתי אבל עוצמתית ושווה צפיה.

תודה רבה אבל אני לא מתחבר לשתי הסדרות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי את העונה האחרונה של הומלנד, הייתה לא רעה. ציפיתי לפחות.

התחלתי את בית הנייר אבל אחרי 5 פרק וויתרתי. היא מאוד נמרחת ואיפשהו התחלתי לאבד עניין.

מישהו יכול להמליץ על סדרות טובות חדשות?

"בית הנייר" סדרה מצוינת, אבל על טעם וריח...

כמה טובות לטעמי. (שראיתי לאחרונה)

* La mante. משובחת. (צרפתית)

* Le Chalet. מעניינת ומפתיעה. (גם צרפתית)

* Dark. לא יודע אם ראית? אם לא -רוץ לראות. (גרמנית)

* Marcella. מותחן בריטי במיטבו.

* Godless. מערבון משובח.

תן ז'אנר שאתה אוהב? כך אוכל לכוון לטעמך. (במידה והוא זהה/קרוב לשלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה השניה של ווסטוורלד מעולה.

לדעתי היא כל מה שהיה חסר בעונה הראשונה שהיתה טובה בהתחלה ובעיקר בסיום, אבל באמצע היתה קצת משעממת ונמרחת.

בעונה השניה (הגעתי רק עד פרק 4) בינתיים יש את כל מה שרציתי שיהיה בסדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיום עונה 2 היה לא פחות ממטורף. מומלץ בחום.

מסתבר שתהיה גם עונה 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה השניה של ווסטוורלד מעולה.

לדעתי היא כל מה שהיה חסר בעונה הראשונה שהיתה טובה בהתחלה ובעיקר בסיום, אבל באמצע היתה קצת משעממת ונמרחת.

בעונה השניה (הגעתי רק עד פרק 4) בינתיים יש את כל מה שרציתי שיהיה בסדרה.

וזה רק הלך והשתפר. תענוג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מהכי טובה ועד לטובה, לדעתי:

Peaky Blinders:

8.8/מקום 56 ב-IMDB.

צפיתי בלא מעט סדרות. במקרים מועטים פוגשים שחקן ראשי שעושה את המעבר מעולם הקולנוע ל-TV.

לפני כמה שנים צפיתי בקיליאן מרפי ב-Sunshine. בהמשך גם ב-28 Days Later וגם ב-Anthropoid. הביצועים שלו משתבחים עם הזמן.

טומי (קיליאן) הוא האח השני מבין ארבעה למשפחת שלבי, שמנהל את עסק ההימורים המשפחתי. בין לבין, משפחת שלבי היא משפחת פשע.

הסדרה מראה כיצד טומי מתמודד עם האויבים שלו, חיכוכים עם המשפחה, בגידות, הרחבה של העסקים, והכל על רקע התקופה שלאחר מלחמת העולם הראשונה.

ההיסטוריה הבריטית מלווה את הסדרה, שמתרחשת לאחר מלחמת העולם הראשונה. יש גם ברקע את ה-IRA והקומוניסטים.

בעונה השנייה אנחנו מקבלים גם את טום הארדי, ובעונה הרביעית את אדריאן ברודי.

לדעתי יכלו לסיים את הסדרה בעונה הרביעית עם סוג של Happy Ending. אני סקרן לדעת מה ההפקה תצליח להוציא בעונה החמישית.

Power:

8.2 ב-IMDB.

ג'יימס (עומרי הארדוויק) חי חיים כפולים, מצד אחד איש חיי לילה שגם מנהל חיי משפחה, ומהצד השני, רוצה להיות סוחר הקוקאין הכי גדול בניו-יורק.

לעומת שאר הסדרות ברשימה, זאת הסדרה שהכי קרובה למציאות.

ואני חייב לציין שיש לה את השילוב של עריכה מעולה, זוויות צילום טובות ופסקול פשוט מעולה (היפהופ/ראפ/טראפ/נשמה). מהבחינה הזאת היא רמה מעל כל הסדרות שצפיתי בהן.

Taboo:

טום הארדי בתפקיד הראשי של ג'יימס, שחזר הביתה לאחר מותו של אביב, לאחר שכולם חשבו שגם הוא עצמו מת.

ג'יימס יורש פיסת קרקע באמריקה, שחולשת על נתיב סחר בין-לאומי, ובשל כך, חברת הודו המערבית מנסה להרוג אותו.

יש שילוב של הרבה תכנון ותחבולה, משחקי מוחות, כריזמה, כסף, ואזהרה: יש גם גילוי עריות וסצינות רצח/עינויים מעט ברוטאליות.

אגב, סטיבן נייט כתב את הסדרה הזאת וגם את Peaky Blinders.

Killing Eve:

8.5 ב-IMDB.

אין לי הרבה להוסיף מעבר למה שכבר נכתב כאן.

הצפייה מומלצת.

**אזהרת צפייה: כל הסדרות מכילות סקס ורצח. לגילאי 18 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

"קופה ראשית"

סדרה ישראלית מקורית בהפקה של החינוכית.

מוקומנטרי (כלומר כאילו דוקומנטרי, רק מצחיק, סטייל המשרד) שמתרחש בסופר טיפוסי בשם שפע יששכר.

קאסט השחקנים מעולה - קרן מור, דב נבון, רודי סעדה, אמיר שורוש (שחקן ענק), יניב סוויסה, נועה קולר ועוד.

כל הפרקים קיימים ביוטיוב, הבנתי שמשדרים גם בערוץ 10 בשבת בערב.

מומלץ ביותר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

The Young Pope.

מרהיב מבחינת הצילום (בייחוד אם קצת מעריכים ציור), ברמה של קולנוע משובח, עד כדי שבא לי מסך ענק. מפגן כישרון של משחק וכתיבה מעניינת. שילוב נהדר של הפסקול. אני באמצע, ועוד אין לי מושג לגמרי מה קורה, מה הנרטיב העיקרי, שזה תמיד טוב.

איטי, פילוסופי ולא קל לעיכול.

דיון ארוך וכבד בטבע האדם והשילוב של אמונה, ממסד וכוח פוליטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה למי שהמליץ על בית הנייר ("La Casa Del Papel"), סדרה משובחת! סיימתי אותה מהר מידי ועכשיו אני לא יכול להוציא את השיר "Bella Ciao" מהראש.

מישהו רואה את הסדרה הברזילאית "3%"? מין הכלאה בין "הרץ במבוך" ל"משחקי הכס" אבל זה טוב וזה עובד ובינתיים אני באמצע העונה ה-2 (מתוך 2 עד כה). החיסרון הכי גדול בה זה הפורטוגזית - איזה שפה מעצבנת.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכי טובה ועד לטובה, לדעתי:

Peaky Blinders:

8.8/מקום 56 ב-IMDB.

צפיתי בלא מעט סדרות. במקרים מועטים פוגשים שחקן ראשי שעושה את המעבר מעולם הקולנוע ל-TV.

לפני כמה שנים צפיתי בקיליאן מרפי ב-Sunshine. בהמשך גם ב-28 Days Later וגם ב-Anthropoid. הביצועים שלו משתבחים עם הזמן.

טומי (קיליאן) הוא האח השני מבין ארבעה למשפחת שלבי, שמנהל את עסק ההימורים המשפחתי. בין לבין, משפחת שלבי היא משפחת פשע.

הסדרה מראה כיצד טומי מתמודד עם האויבים שלו, חיכוכים עם המשפחה, בגידות, הרחבה של העסקים, והכל על רקע התקופה שלאחר מלחמת העולם הראשונה.

ההיסטוריה הבריטית מלווה את הסדרה, שמתרחשת לאחר מלחמת העולם הראשונה. יש גם ברקע את ה-IRA והקומוניסטים.

בעונה השנייה אנחנו מקבלים גם את טום הארדי, ובעונה הרביעית את אדריאן ברודי.

לדעתי יכלו לסיים את הסדרה בעונה הרביעית עם סוג של Happy Ending. אני סקרן לדעת מה ההפקה תצליח להוציא בעונה החמישית.

Power:

8.2 ב-IMDB.

ג'יימס (עומרי הארדוויק) חי חיים כפולים, מצד אחד איש חיי לילה שגם מנהל חיי משפחה, ומהצד השני, רוצה להיות סוחר הקוקאין הכי גדול בניו-יורק.

לעומת שאר הסדרות ברשימה, זאת הסדרה שהכי קרובה למציאות.

ואני חייב לציין שיש לה את השילוב של עריכה מעולה, זוויות צילום טובות ופסקול פשוט מעולה (היפהופ/ראפ/טראפ/נשמה). מהבחינה הזאת היא רמה מעל כל הסדרות שצפיתי בהן.

Taboo:

טום הארדי בתפקיד הראשי של ג'יימס, שחזר הביתה לאחר מותו של אביב, לאחר שכולם חשבו שגם הוא עצמו מת.

ג'יימס יורש פיסת קרקע באמריקה, שחולשת על נתיב סחר בין-לאומי, ובשל כך, חברת הודו המערבית מנסה להרוג אותו.

יש שילוב של הרבה תכנון ותחבולה, משחקי מוחות, כריזמה, כסף, ואזהרה: יש גם גילוי עריות וסצינות רצח/עינויים מעט ברוטאליות.

אגב, סטיבן נייט כתב את הסדרה הזאת וגם את Peaky Blinders.

Killing Eve:

8.5 ב-IMDB.

אין לי הרבה להוסיף מעבר למה שכבר נכתב כאן.

הצפייה מומלצת.

**אזהרת צפייה: כל הסדרות מכילות סקס ורצח. לגילאי 18 ומעלה.

תודה!

אימצתי ואני מחכה בציפייה לתרגום של העונה החמישית, אם לא יצא בתקופה הקרובה אני אראה בלי :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לצפות ב Deutschland 83. הסדרה על בחור צעיר ממזרח ברלין שמוצא את עצמו מרגל במערב גרמניה. הסדרה עשויה מעולה (התפאורה, המכוניות, הפלייליסט(!) ) ומאוד מכניסה לתקופה. התוכן מתחבר יפה עם אירועים היסטוריים שבאמת קרו והשחקן הראשי מעולה, הוא נחשב לכוכב עולה בגרמניה.

זה זמין באמזון עם כתוביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...